Sperm düşüklüğü ve hareketlsiziliği

Bnde de bir sorun yok eşimde ileri hareketli sperm sayısı düşük çıktı doktor esimede paketli gıdalardan uzak dur dedi velavit v arginmen adında bir ilaç verdi bu ay kullanmaya basliycak inşallah faydasını görür. İki kez aşılama yaptirdim olmadı inşallah artış olur bakalm

Öyle yapacağız bundan sonra da, şeyi merak ediyorum. Kür macun vs çakşır suyu vsvs bunlar işe yarar mı yarayan var mı onları merak ettim. Yoksa direk tüp bebek için zaman kaybetmesek mi
Merhaba moralinizi bozmak istemem bizde de aynı problem vardı hareket sıfır morfoloji de yüzde birdi. Başta işte takviye verip düzelir dediler ama hiç işe yaramadilar eşim ayriyeten çaksir suyu bilmem ne birsuru şey alıp kullandı sigarayı da bıraktı bu dönemde ama maalesef sadece zaman ve para kaybı bence. Sizde inşallah öyle olmaz herkeste aynı değil.

Öyle yapacağız bundan sonra da, şeyi merak ediyorum. Kür macun vs çakşır suyu vsvs bunlar işe yarar mı yarayan var mı onları merak ettim. Yoksa direk tüp bebek için zaman kaybetmesek mi
Yaşınız önemli burada aslında. Yaşınız kaç?

Sperm yaklaşık 3 ayda üretiliyor. Kendinize 6 ay - 1 yıl faşan süre tanıyıp sonra tüp bebeğe geçebilirsiniz.

Bilmediğiniz şeyleri kullanmak tehlikeli olabilir belki. Kür vs.
Onun yerine çok iyi takviyeler var. Biz Maxigo kullandık. Proxeed ten daha zengin içeriği.

E vitamini, çinko, antioksidan işe yarıyor.
Biz ozon serum, glutatyon serum falan da taktırmıştık.

Valla biz aylarca kullandık o vitaminlerin ama hiçbir faydasını görmedik maalesef

Merhaba şubat ayında eşime özel hastanede yaptırdığımız testlerde eşimin sperm sayısının iyi ancak ileri hareketliliğin çok az olduğunu ve morfolojinin düşük olduğunu öğredik, gittiğimiz doktor ilaçla tedavisinin zor olacağını ve eşimin ameliyat olması gerekiğini söyledi ancak biz başka özel muahenehanesi olan başka doktora daha gittik bize vermiş olduğu 3 aylık hem bitkisel hem ilaç tedavisi ile ilerleme kaydettik, 3 aylık daha tedavi gördükten sonra doktor eşimin değerlerinin normale döndüğünü ve normal gebelik denememizi söyledi ancak olmazsa tüp bebeğe yönlendireceğini söyledi, biz doktorumuzdan çok memnun kaldık en azından 3 aylık tedavi denemekte fayda var doktorumuzun kliniği Gaziantepte Murat Mermerkaya

Benim eşimde morfoloji 2 çıktı onun öncesinde morfoloji bakılmamıştı bir sürü takviye verdi başka başka doktorlara gittik para döktük olmadı tüp bebekle bir kızımız oldu

Hiç birşey yapmıyorlar. Düşükse tüp bebek diyorlar
Sperm sayısı, hızı, morfoloji vs gibi değerlere ve kadının yaşına göre tüp bebeğe yönlendirirler.
Eğer çok düşükse değerler, vakit kaybetmeden tüp bebek der çoğu doktor.
Bizde hız düşüklüğü vardı. Vitamin verdiler, tüp bebek demediler.
Bizim isteğimizle, benim yaşımdan dolayı biz tüp bebeğe geçtik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…