Erkek İnfertilitesi Sperm arttırıcı herşey???

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

zzumrt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2021
23
3
25
Merhaba doktor tüp bebek dedi ama ben ümidi kesmek istemiyorum önce gereken herşeyi yapmak istiyorum daha sonra tüp bebeğe yönelmek istiyorum tavsiye edeceğiniz ilaç bitki vs önerirmisiniz lütfen es geçmeyin yardım edin

Bide ben bu testi yapmadan 1 ay önce gene test verdik enfeksiyon çıktı 1 ay sonra gene verdik görselde ki gibi çıktı enfeksiyon etkileyebilir mi şuan enfeksiyon yol sperm hücresi 72 günde oluşuyorya acaba yükselir mi enfeksiyon bittiği için

Eklentiler

• IMG_20210813_181723.jpg
    IMG_20210813_181723.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 791
Canım bence yükselir ama doktor tedavisinde ilerle derim bu sırada sana proxeedd plus kullanmanızı öneririm sperm arttırıcı özelliği var özel macunlar var onlardan kullanın benim adım azosperm yani hiç spermi yoktu ta ki bunları kullanana kadar çok şükür şuan azda olsa çıkışlarımız var Rabbim kucağını doldursun inşallah

Canım bence yükselir ama doktor tedavisinde ilerle derim bu sırada sana proxeedd plus kullanmanızı öneririm sperm arttırıcı özelliği var özel macunlar var onlardan kullanın benim adım azosperm yani hiç spermi yoktu ta ki bunları kullanana kadar çok şükür şuan azda olsa çıkışlarımız var Rabbim kucağını doldursun inşallah
Doktor tedavi önermedi Bi ilaç dedi belki işe yarar dedi sadece onu almak istemiyorum içeriği zayıf ama pes etmek istemiyorum

Doktor tedavi önermedi Bi ilaç dedi belki işe yarar dedi sadece onu almak istemiyorum içeriği zayıf ama pes etmek istemiyorum
Canım bak aynı senin durumunda alanlar konu açmışlar çok coK ilerleme var onlarda doğal bitkisel şeyler bende onları kullanıyorum pes etme bencede iyice araştır A Arjen87 bak açtığı konuya iyice araştır canım

Merhaba doktor tüp bebek dedi ama ben ümidi kesmek istemiyorum önce gereken herşeyi yapmak istiyorum daha sonra tüp bebeğe yönelmek istiyorum tavsiye edeceğiniz ilaç bitki vs önerirmisiniz lütfen es geçmeyin yardım edin

Bide ben bu testi yapmadan 1 ay önce gene test verdik enfeksiyon çıktı 1 ay sonra gene verdik görselde ki gibi çıktı enfeksiyon etkileyebilir mi şuan enfeksiyon yol sperm hücresi 72 günde oluşuyorya acaba yükselir mi enfeksiyon bittiği için
Enfeksiyon düşürür canım sayıyı doğal yollardan artırılabilir

Eşin için her sabah bir avuç ceviz, 7-10 arasi badem, bir iki dilim bitter kakaosu 70 faiz ve uzeri cikolata, haftada 2-3 kere dogurganligi arttiran smoothi, smoothide goji berry kullanicaksin, içeceği yapmiycaksan o bitkiyi tuketsin çok çok faydali, muz da, 200 IU kadar vitamin E.. bu yazdiklarim beslenme uzmaninin da onayladiği şeyler. Kadin ve erkek için dogurganlik arttiran smoothileri yukledim. Umarim faydasi olur.

Eklentiler

• Screenshot_20210625-114057_Google.jpg
    Screenshot_20210625-114057_Google.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 687
  • Screenshot_20210625-114020_Google.jpg
    Screenshot_20210625-114020_Google.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 703
X