Spekulum sonrası ağrı

ebruburcu06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
19
0
32
Merhaba hanımlar bugün rutin kontrol amaçlı jinekologa gittim, regl dönemde bilerek gittim hormonlarıma baktırmak için ama yapmadı gerek yokmuş. Alttan muayene edicem dedi ve spekulum kullandı canım çok fena yandı ağrı oldu 3 kere bağırdım azarlayıp kasma dedi çıkıyor. Kendimi sıkarak zorla muayene oldum. Kalktığımdan beri eve geldim 5 saat oluyor karnımda rahimde sancı ve ağrı var normal mı? Endişelendim bi zarar mı verdi diye

O esnada kendinizi kastığınız için ağrı oluşması normal ama bu belli bir süre sonra geçiyor normalde. Beş saat uzunca bir süreymiş. Smier mi alındı? Nasıl bir işlem yapıldı?

O esnada kendinizi kastığınız için ağrı oluşması normal ama bu belli bir süre sonra geçiyor normalde. Beş saat uzunca bir süreymiş. Smier mi alındı? Nasıl bir işlem yapıldı?
Çok şiddetli bi ağrı yok ama göbek deliğimin altında bi dolgunluk hissi ağrısı var. Smier alınmadı, üç sene önce dogum yaptım normal bi kontrol yaptırmak istedim istemez olaydım resmen travma oldu bana. Temiz dedi herseyin yolladı beni normalde regl sancısı çekmem onun gibi bi sancı ile dolaşıyorum kaç saattir. Bir de bu işlem regl iken yapmak ne kadar doğru hiç bilmiyorum. Ben hormonlara baksın diye regl iken gittm saçma sapan bi işleme girip yollanıldım

Çok şiddetli bi ağrı yok ama göbek deliğimin altında bi dolgunluk hissi ağrısı var. Smier alınmadı, üç sene önce dogum yaptım normal bi kontrol yaptırmak istedim istemez olaydım resmen travma oldu bana. Temiz dedi herseyin yolladı beni normalde regl sancısı çekmem onun gibi bi sancı ile dolaşıyorum kaç saattir. Bir de bu işlem regl iken yapmak ne kadar doğru hiç bilmiyorum. Ben hormonlara baksın diye regl iken gittm saçma sapan bi işleme girip yollanıldım
Reglyken de yapılıyor ama tabi o donemde rahim biraz daha hassas olabiliyor. Onla alakalıdır, bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum şahsen ama isterseniz doktorunuzu arayıp durumunuzu paylaşabilirsiniz.

X