Sözlümle Yatak Odamız

Delibal00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
75
61
Merhabalar sizlere danışmak istediğim bir konu var. Sözlüm daha önce uzun yıllar evli kalıp ayrılan birisi benimde evlilik değil fakat sözlüydüm cocuk değiliz yani. Ben aşırı düşkünüm ona her konuda hiç yok diyemiyorum fakat yatak odası konusuna gelince çok istekli yorulmak durmak bilmiyor tabi bende istiyorum ama yoruluyorum kendimi yorgun hissediyorum bu durum geçici birsey mi yoksa hep devam eder mi acaba merak içindeyim ben de onu çok seviyorum evlenince de hergun isterim ama evli veya bu durumu yaşayanlara soruyorum ya ben de mi sıkıntı var yorulmuyor musunuz veya çok isteklimisiniz ben bir kez olunca tatmin oluyorum doyuyorum yani yoruluyorum sonra ? Yaş aralığımız 29.36

Sekse düşkün olması dezavantaj değil, ayda bir üç ayda bir zorla beraberlik yaşayanlar var şikayet etmeyin. En başlarda günde birkaç kere olduğu oluyor da sonra hayat temposu, iş, güç, yeri geliyor çocuk vs herkes yoruluyor. Biz de yoruluyoruz tabii ki, bazen ben de eşim kadar enerjik olmuyorum; öyle durumlarda çok çaba harcamıyorum ona kalıyor iş yükü :oops:

Sevisgen erkek kaldi mi ya? Evlenince bir sey oluyor bunlara ustune atlasak da arkasina bakmadan kaciyorlar. Konu sahibesi bunlar nimet, nimet sikayet etme.
Aşırı olunca ben de yoruluyorum ister istemez herhangi enerji verici ilaç var mı acaba bana da yoksa bende istekliyim ama hemen yoruluyorum her tarafım ağrıyor

Ben başlığı görünce yatak odası mobilyalarını seçerken sözlünüzle anlaşmazlık yaşadığınızı düşünmüştüm. Masum duygularımı da alıp buralardan gitmeden önce yorumumu da yapayım tabi.

Bu kadar her yeriniz ağrıyacak kadar yorulmanız normal değil. Belki vitaminlerinizde vs.eksiklik vardır. Bi kan tahlili yaptırın. Bu zamanların tadını çıkarın yani yorulacak ne var o zaman ona göre poziyon alın yorulmayın :KK51:

ilişkiniz yenidir herhalde. Normal. Bir süre sonra rutine biner merak etmeyin. İlk senelerde bir de haftada 3-4 gün görüşünce insan böyle yapabiliyor. Zamanla aynı ev içinde bir rutin oluşuyor

X