Sözlümle Yatak Odamız

Zengin adam parasıyla fakir adam karısıyla oynar derler
Hepimiz zenginleştik heralde :KK59:
Genelde evliliklerde bitiyor yada azalıyor cinsellik
Zamanımız mekanımız isteğimiz durumumuz uygun olmuyor
Ki bahane heralde🤣

Düzene girmiyor azalmış oluyor bence.günde 3 defa yapmak da bir düzendir.şuan azalmış ama yine de değişken.
Hayır azalmıyor. Eskiden haftada iki üç görüşüp günde bir kaç kere sevişmek istiyorduk. Şu an da canımız bu kadar sevişmek istiyor. Ki ileride daha da azalacak. Neredeyse 40 yaşına geliyoruz. Yaşımız artıyor enerjimiz azalıyor. Daha çok meşguliyetimiz sorumluluğumuz var. Paşa keyfimiz bu kadar sevişmek istiyor ve bundan da memnunuz. Tek konumuz seks değil bizim sizin gbii

Hayır azalmıyor. Eskiden haftada iki üç görüşüp günde bir kaç kere sevişmek istiyorduk. Şu an da canımız bu kadar sevişmek istiyor. Ki ileride daha da azalacak. Neredeyse 40 yaşına geliyoruz. Yaşımız artıyor enerjimiz azalıyor. Daha çok meşguliyetimiz sorumluluğumuz var. Paşa keyfimiz bu kadar sevişmek istiyor ve bundan da memnunuz. Tek konumuz seks değil bizim sizin gbii
Ne kadar gereksiz bir tepki.ileride daha da azalacak olması ya da ilişkinin basında daha fazla.olması da bir düzen zaten onu diyorum.zamanla düzene giriyor demişsiniz ya ona dedim.düzenler zamanla değişiyor demek istiyorum.tartışılacak durum yok.

Ne kadar gereksiz bir tepki.ileride daha da azalacak olması ya da ilişkinin basında daha fazla.olması da bir düzen zaten onu diyorum.zamanla düzene giriyor demişsiniz ya ona dedim.düzenler zamanla değişiyor demek istiyorum.tartışılacak durum yok.
Evet ferhans seninle muhattap olmak istemiyorum. İlk alıntını görmezden geldim yine geldin. Bulaşma bana rica ediyorum. Burada en hazzetmediğin kişisin

Yeni evliymiş.kimse o kadar libidolu kalmıyor merak etme. zaten adam da gelmiş 36 sına.kıskansak bile çok sürmez merak etmeyin 😀
Eskiden olsa baya gısganırdım, şimdi anlık öf ülen erkek diyorum 1 sn sonra geçip gidiyor bxbxbxbxb

Zengin adam parasıyla fakir adam karısıyla oynar derler
Hepimiz zenginleştik heralde :KK59:
Genelde evliliklerde bitiyor yada azalıyor cinsellik
Zamanımız mekanımız isteğimiz durumumuz uygun olmuyor
Ki bahane heralde🤣
Yorgunum, vaktim yok cartuna, curtuna kadınların kendisi bile inanıyor zamanla.ben inanmayıp, itiraf ettirmeye çalışınca da herkeşler saldırıyor üstüme.mübarek herkes başbakan ülkede. O koltuklarda televizyon başında saatlerce uyuklayan hep başkaları zaten 😀

Eskiden olsa baya gısganırdım, şimdi anlık öf ülen erkek diyorum 1 sn sonra geçip gidiyor bxbxbxbxb
Benim de valla.zamanında hepsi öyle oluyor.sonrası fisss.zaten mutlu olmak için yeterli bir neden değil.adamın teki işte.şanslıymışım bana denk gelmiş

Yeni evliymiş.kimse o kadar libidolu kalmıyor merak etme. zaten adam da gelmiş 36 sına.kıskansak bile çok sürmez merak etmeyin 😀
Babam 50 yaşından sonra baba olmuş. Cinsellik de kalıyor libido da, sen kendi kendini kandırabilirsin. Eşim de 30’larında 20’lerinden daha iyi durumda seks konusunda; 30’lı 40’lı yaşlar cinsellikte en özgüvenli ve nirvana dönemleri oluyor. 20’ler bittikten sonra kimsenin üstüne toprak atıldığı yok. O senin hüsnü kuruntun.

Tamam engelliyom.inşallah mutlu bir hayatın olmaz.
Ferhans ben mutlu bir insanım. Yalnız sen asla mutlu olamayacaksın biliyorsun değil mi🥰 hadi sana mutsuz hayatında başarılar. Bakalım daha ne kadar aşkı bilmeden seksi orgazmı bilmeden yaşayıp tuhaf tuhaf kıskançlıklar yaşayacaksın.
Herkesi kıskanmandan belli mutsuzluğun 😆😆

Babam 50 yaşından sonra baba olmuş. Cinsellik de kalıyor libido da, sen kendi kendini kandırabilirsin. Eşim de 30’larında 20’lerinden daha iyi durumda seks konusunda; 30’lı 40’lı yaşlar cinsellikte en özgüvenli ve nirvana dönemleri oluyor. 20’ler bittikten sonra kimsenin üstüne toprak atıldığı yok. O senin hüsnü kuruntun.
Neden böylesine saldırgan bir tavırla benden intikam alır gibi yazmaya gerek duydunuz? Bana gıcık oluyorsaniz görmezden gelin yorumlarımı.bu kadar hırsla yazıldıgı belli olan bir mesaja inanmamı beklemiyorsunuzdir heralde.50 yaşında baba olmak için 2 günde bir sevişmek falan gerekmiyor ki.burada neler okuyoruz.ayda 1 defa ilişkiye girerek hamile kalan bir sürü kadın var.vajinismus olup, ilişkiye girmeden bile hamile kalıniyor.öyle çok da fazla sekse gerek yok çoluk çocuk için.eşimle toplasan 10 gılda 5 kere sorunsuz ilişkiye girebilmişsidir diyen kadının 3 çocuğu vardı.

Neden böylesine saldırgan bir tavırla benden intikam alır gibi yazmaya gerek duydunuz? Bana gıcık oluyorsaniz görmezden gelin yorumlarımı.bu kadar hırsla yazıldıgı belli olan bir mesaja inanmamı beklemiyorsunuzdir heralde.50 yaşında baba olmak için 2 günde bir sevişmek falan gerekmiyor ki.burada neler okuyoruz.ayda 1 defa ilişkiye girerek hamile kalan bir sürü kadın var.vajinismus olup, ilişkiye girmeden bile hamile kalıniyor.öyle çok da fazla sekse gerek yok çoluk çocuk için.eşimle toplasan 10 gılda 5 kere sorunsuz ilişkiye girebilmişsidir diyen kadının 3 çocuğu vardı.
Keşke senin de herkes gibi bir hayatın olsaydı. Kimseye inşallah mutsuz olursun demeyi tercih etmezdin. Bu çok acınası bir durum.

Keşke senin de herkes gibi bir hayatın olsaydı. Kimseye inşallah mutsuz olursun demeyi tercih etmezdin. Bu çok acınası bir durum.
Bana yazan arkadaş her konuda sürekli terslemeye yer arayan, kendisiyle ne konuda iletişime geçsem benden uzak dur, sizi sevmiyorum, hiçbir konuda anlaşamıyorum, sen delisin, kıskançsın,bormal biri değilsin diye bana gelen birisi.hatta ona cevap yazmasam bile benim yorumlarımın üstünden ters cevaplar veren birisi. normal bir şekilde konuşsam bile irite edici cevaplarından vazgeçmeyen birisi.zaten o mesajdan önce de aynı tavrı takınmış.ben de en son görmezden gel seçeneğiyle yorumlarını görmemeyi tercih ettim.vedalaşırken de bunu yazdım.bana boyle davranan birine ne yazayim ?.madem yollarımız ayrıliyor sinirimi belli ettim.olay bu.sanki ne zararım var.

X