SÖZLUMLE AYRILDIK YUZUKLER ATILDI YARDIM EDIN

Hayatınızda iki kişi olduysa iki deseydiniz. Hayatına iki kişi giren birisi için neden kim kötü düşünsün. Zihniyetinizi düzeltin bence. Yalan söylemeniz hata. Yalan söyleyen birisine ben de güvenmezdim.

Arkadaşlar ben tesaduf eseri biriyle tanıştım ve 1 haftada isteme söz yapıldi sonra calismak icin ise geri gitti. Ilk tanışmamizda bana sordu kac kisi oldu hayatinda dedi bende 1 dedim halbuki 2 ydi soylememe sebebim de kotu dusunmesin hakkimda diye cunku ciddi bisey degildi gerçekten. Sonra biz 3 aydr sözluyuz ailesi ablalari beni asiri seviyo ben onlari mukemmeliz yani izne geldi ben bilgsayarimda resmleri temizlemistim yoktu sonra o benim pc ye bi bakti 2 kisinin de resimlerjni ayni anda goruverdi halbuki silmiştm sonra çıldırdı yalvardim yakardim benden o kadar şüpheler etti asiri seviyodu beni eminim bende oyle sonra 3 gun icerisinde ailemde konuştu sana yapılan hata varsa amenna ama gecmiste olmus bitmis dedi yok dinlemedi ben konustum beraber atlaticaz dedim sonra yanimda ol dedi tamam beraberiz dedi gitti gittiginn 5. Saatinde yine ayni konuları acti ve birbirimize girdik ailesini aradi atti yüzükleri. Annessi babasi agliyo noldu noldu biz seni cok sevdik diye anlatmiyo noldugunu dönüşü yok bitti diyomus yuzukleri esyalarida kargolamis hic bi sekilde ikna olmuyo yalan soyledim evet ama ona hata yapmadım hayatim bitti mahvoldu simdi bu nisan atma sureci nasi atlatilir

Ondan önce olan hayatınla seni bu kadar yargılayan ve olayı büyütüp yüzük atan adamla bir geleceğin olamaz zaten. Olsa bile en küçük bir olayda bunu yüzüne vurur, sen yalvardın geldin katlan diye.
Hayatın sonu değil, kısa sürede karar vermişsiniz zaten belki onunda aklında şüpheleri vardı bunu bahane etti kendine. Hayırlısı buymuş de, yoluna bak.

ınsanların gozunde ıkıncıl konuma dusuyosun ayrılmıs hımmm bu kız ıı dgıl anne babama bunu yasattgm ııcın uzulyrum
Başın dik dur bakalım kim ne diyebiliyor.
Zaten hep öyle dursaydın kaç kişiyle çıktın sorusuna ne münasebet diye cevap verseydin su an kapında köle olurdu yani. Artık öyle bir duruş sergile. Yaptıklarının arkasında dur. Gerekirse 5 kişiyle de çıkarsın 10 kişiyle de. Insanlari tanimadan nereden bileceksin doğru kişi mi değil mi.
Tek hatan işte 2 yerine 1 demen. Eh demek ki karşındaki insan 2 ayıptır kafasina sahip

Başın dik dur bakalım kim ne diyebiliyor.
Zaten hep öyle dursaydın kaç kişiyle çıktın sorusuna ne münasebet diye cevap verseydin su an kapında köle olurdu yani. Artık öyle bir duruş sergile. Yaptıklarının arkasında dur. Gerekirse 5 kişiyle de çıkarsın 10 kişiyle de. Insanlari tanimadan nereden bileceksin doğru kişi mi değil mi.
Tek hatan işte 2 yerine 1 demen. Eh demek ki karşındaki insan 2 ayıptır kafasina sahip
cok sagolunn elımden gelenı yapıcam artık benı tek kalemde sıldı attı

İki kişiyle ya da bir kişiyle flört etmişsin ne fark eder. Bence geçmişine bile saygı duymuyor, sana da saygı duymamış. Geçmişin onu bağlamaz. Önemli olan sizin iletişim kurup kuramamanız. Sanki kendisinin daha önce beraberliği olmamış mı? Bilgisayarına kadar şimdiden kurcalıyorsa, ilerde evlenseydiniz seni kıskaç altına alıp nefes aldırmazdı. Bitmesi iyi olmuş. Boş yere üzülüyorsun.

Sözlenmek, nişanlanmak insanların belli bir süre birbirlerini tanımaya çalışması demektir. Sözlendiniz diye illa evlenecek değilsiniz ya hayatınız neden bitsin. Böyle bişeyde bitiren bir adam acaba evlenince her konuda arkanızda durabilecek miydi. Baksanıza hemen kaçmayı seçmiş.

sende sorsaydın sen kaç kişiyle yattın diye sanane kaçtane sevgilim olduysa , hasta , bu senın başına kalkar zaten 3 gun ağlar susarsın ,

hee bu arada geri dönecek sana benım içimden öyle geçti ,

Geçmiş geçmişte kalmış kendi hayatında kimse olmamış mı ? Sende 2 ise 2 deseydin sanki 20 kişi mi hakkında kötü düşünecek.. buraya yazdıgın gıbı onada deseydın cıddı degıldı dıye oda bahane aramış herhalde bunun için yüzük atılırmı bu kadar buyutmeye ne gerek var..

Ayrılmasının sebebi senin daha önce 2 kişiyle birlikte olman değil, bunu takan adam 1 kişiyi de takardi. Seni terk etmesinin sebebi yalan söylemenin. Bunu sana sormus bence sorması yanlış ama bilmek istedi demek ki onun için onemli ve sen yalan söyledin. Bundan sonra 2 kişi oldu derken de yalan soylemedigine nasıl inanacak? Evlenseniz ufak tefek şeyler için ve önemli şeyler için de rahatlıkla yalan soylwmedigine nasıl guvenecek?

Bence çok iyi yapmış sözlün bunun için ayrilinir bence.

Kendine zaman ver yeni insanlar tanı. Bence yaşın daha küçük, acele etme o yüzden. Bundan da ders al, bu yalan söylenecek bir mevzu değil yani gerek yok.
Böyle bir konu için ateşleri yakan, ilerde bir problem oldugunda neler yapmaz. kurtulduğuna sevin bence

Ben olsam o adama ben hesap sorarım ne hakla benim bilgisayarimi karistirip resimlerime bakiyor.hadi baktı neyin hesabini soruyor.geçmişin mi?
He birde benden once kac sevgilin oldu sorusu.
Bir iki uc dört beş...ne salak bir soru ne fark eder eğer onlari sevseydin onlardan biriyle nisanlanirdin..
Bırak gitsin gerizekali senin suçun yok.tek suçun gecmisteki sevgili sayina cevap vermen.

Sana bu soruyu sordugu an cevabını bile vermeden birakacaktin onu.Ne hakla soruyor?Bir kızın bir kaç erkekle flörtu olmasının nesi yanlış?Erkekler 20 kızla çıkıyor üstüne birde her haltı yiyorlar.Onlara gelince herşey mübah kızlara gelince yooo olurmu öyle şey!?
Birde utanmadan seni namussuzluk yapmışsın gibi suçlayıp terk ediyor..
Peki ya sen?Bu kafadaki birinden ayrıldın diye hayatım bitti diyorsun. Tam tersine hayatın yeni başladı. Sevinmek gerekir.
Bırak şu yesilçam duygusalligini ve gerçeklere dön.!

Şunu da hiç anlamam ; hayatında kaç kişi oldu?
Napıcan referansmı istiycen? Arayıp nasıl bilirdin diyemi sorucan? Valla ben hiç sevgilisi olmadığı halde 850 erkekle görüşüp konuşup takılan insan tanıyorum. Bu bi güven yada namus derecesi olamaz.

X