SÖZLUMLE AYRILDIK YUZUKLER ATILDI YARDIM EDIN

Yalan söyleme bundan sonra kimseye. Eskiden kaç kişi oldu diye soran birisi olursa napıcan de geç. Ne yaptınız diye sorarsa da sen eski sevgililerinle ne yaptıysan aynını dersin...

Yani öyle saçma ki. 1 sevfilim oldu diyen 2 de diyebilirdi. Ortada yalan var. Buna takmış belli ki. Belkide ileride yine yalan söylersin diye düşünmüş olabilir. Ama o da çok abartmış. Kız bağır çağır da geri dönüşü yok nedir yani
Herhalde 1 tane olunca bir hatadir oldu diyecekti adam 2. olunca baska turlu düşünecekti benim anladigim bu.

ya ben eşimle geçmiş hakkında hiç konuşmadık
halada konuşmayız.
hiç de sormadı kurcalamadı.
bana çok tuhaf geliyor.
sorsaydı söyler miydim. seni ilgilendirmez derdim çok anlatmak istemediysem.
keşke yalan söylemeseydiniz.

Arkadaşlar ben tesaduf eseri biriyle tanıştım ve 1 haftada isteme söz yapıldi sonra calismak icin ise geri gitti. Ilk tanışmamizda bana sordu kac kisi oldu hayatinda dedi bende 1 dedim halbuki 2 ydi soylememe sebebim de kotu dusunmesin hakkimda diye cunku ciddi bisey degildi gerçekten. Sonra biz 3 aydr sözluyuz ailesi ablalari beni asiri seviyo ben onlari mukemmeliz yani izne geldi ben bilgsayarimda resmleri temizlemistim yoktu sonra o benim pc ye bi bakti 2 kisinin de resimlerjni ayni anda goruverdi halbuki silmiştm sonra çıldırdı yalvardim yakardim benden o kadar şüpheler etti asiri seviyodu beni eminim bende oyle sonra 3 gun icerisinde ailemde konuştu sana yapılan hata varsa amenna ama gecmiste olmus bitmis dedi yok dinlemedi ben konustum beraber atlaticaz dedim sonra yanimda ol dedi tamam beraberiz dedi gitti gittiginn 5. Saatinde yine ayni konuları acti ve birbirimize girdik ailesini aradi atti yüzükleri. Annessi babasi agliyo noldu noldu biz seni cok sevdik diye anlatmiyo noldugunu dönüşü yok bitti diyomus yuzukleri esyalarida kargolamis hic bi sekilde ikna olmuyo yalan soyledim evet ama ona hata yapmadım hayatim bitti mahvoldu simdi bu nisan atma sureci nasi atlatilir

1 haftada nasıl evlilik kararı alınır, üç ayda nasıl aşk meşk olur. Saçma sapan bi adam iyi olmuş bittiği. Ayrıca kendine değer ver biraz geçmişin seni ilgilendirir, yalvara yalvara totosunu kaldırmışsın

• Beğen
Reactions: Jez
Yani öyle saçma ki. 1 sevfilim oldu diyen 2 de diyebilirdi. Ortada yalan var. Buna takmış belli ki. Belkide ileride yine yalan söylersin diye düşünmüş olabilir. Ama o da çok abartmış. Kız bağır çağır da geri dönüşü yok nedir yani
Herhalde 1 tane olunca bir hatadir oldu diyecekti adam 2. olunca baska turlu düşünecekti benim anladigim bu.

Ilk buluşmada hayatında kaç kişi oldu diye sorulur mu yahu. Bana mi abes geldi. Ben mi çok rahatım anlamadım.
Gelecek kuruyosun sen geçmiş deşmiyosun.
Adam hayatında 2 kişi olduğunu düşünmüyordur. Ohooo daha kimler oldu acaba diyodur.

beni de biriyle tanıştırmışlardı evlenmeden önce.
çoçuğun durumu çok iyiydi. ama bana üçünçü günde bu soruyu sorunca postamaıştım.
cevap vermeyi bırak güle güle bile dememiştim.

Kompleks yapmış resmen.
Keşke sana bir şans verseydi.
İçinde hazmedemeği şey neymiş ki?
Neden bu kdr büyüttü böyle iyi mi oldu yani.
Ne desem bilemedim.
Zor günler seni bekliyor allah sabır versin.
Şimdi insanların sorgu sualleri bitmez yandın.

1 haftadır tanıdığın adamla sözlenmen ilk hatan
ikinci hatan senin geçmişin seni ilgilendirir hiç açıklama yapma zorunluluğun yokken gereksiz yere yalan söylemek olmuş.üçüncüsü ise böyle bir adam döner mi diye ahlanıp vahlanman.

Kuzum kurtulmuşsun haberin yok.
nasıl atlatıcam pekı agır bı yuk bu ınsanlar vebalı gıbı bakıcak

nasıl atlatıcam pekı agır bı yuk bu ınsanlar vebalı gıbı bakıcak

Yahu ne var bunda.Tanımak istedin uyuşmadınız oldu bitti. Edepsizlik yapmadın ahlaksızlık yapmadın ki yapsan bile kimseyi ilgilendirmez . Kimse için yaşamıyorsun sen kendin için yaşıyorsun. Evlenip de ayrılabilirdin.
Bunlar gayet doğal şeyler artık . Insanlar maske taktığından beri gayet doğal. Kimseyi yüzüne bakıp tanıyamazsın.
Sen de ayrılmak için çıkmadın bu yola. Olanlar olmuş bitmiş

Biz nasıl yardım edebiliriz ki ! Adama ya yalan söylemeyecektin ya doğruyu söyleyecektin ya da konuyu bir şekilde geçiştirip o konu hakkında bilgi vermeden kapatacaktın.

Böyle durumlarda güven çok önemli. Siz daha başından o güveni yerle bir etmişsiniz.

Hakkınızda ne hayırlı ise onun olmasını dilerim bu konu hakkında Allah'tan.. Başka da elimden bir şey gelmiyor yani fikir verip yardımcı olamayacağım bu yaşadığınız durumunuza..

Yahu ne var bunda.Tanımak istedin uyuşmadınız oldu bitti. Edepsizlik yapmadın ahlaksızlık yapmadın ki yapsan bile kimseyi ilgilendirmez . Kimse için yaşamıyorsun sen kendin için yaşıyorsun. Evlenip de ayrılabilirdin.
Bunlar gayet doğal şeyler artık . Insanlar maske taktığından beri gayet doğal. Kimseyi yüzüne bakıp tanıyamazsın.
ınsanların gozunde ıkıncıl konuma dusuyosun ayrılmıs hımmm bu kız ıı dgıl anne babama bunu yasattgm ııcın uzulyrum

X