Söyleyin hamile olabilir miyim?

mmsl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
125
9
34
Yumurta rezervimde azlık olduğu için Doktrum klomen verdi ama ilk ay olmadı
Şubatın 8inde klomen kullandım 17sinde çatlatma iğnesi vuruldum
Çatlatma iğnesi hamilelik hormonu olduğundan fazla heveslenmek istemedim

Ama gebelik belirtisi göğüsten sıvı gelirmiş her zaman denerdim gelmezdi
Ama bugün geldi İki göğsümüde çok az sıktığımda koyu renk bi sıvı geldi Sizce hamilemiyim?
Lütfen yardım edin :)

bunu ilkkez duyuyorum.. benim gebeliklerimde hiç böyle bişey yaşamadım.. dilerim umut ettiğin gibidir canım

bunu ilkkez duyuyorum.. benim gebeliklerimde hiç böyle bişey yaşamadım.. dilerim umut ettiğin gibidir canım

ahhh inşaallah ne bileyim herşeyi heryeri okuduğum için :) Bazılarında oluyormuş inşaallah bendeki de doğrudur

ictigin ilacların ve ignenin etkisi yan etkilerinde var bu bende de olmustu

idrar testi neden yapmıyorsunuz??

Kullandığım ilaçlar nedeniyle yanlış bir sonuç verebilirmiş o yüzden yapmıyorum Martın 5inde olmam gerekiyor olmazsam doktora gidicem

hmm anladım canım..belirtiler de ilaçlardan dolayı olabilir ozaman ama inşallah hamilesindir..

Sen hamilesin sanırım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin olduğu ay hamile kalmadın mı peki

tesekkürler ben klomeni 6 yıl önce icmiştim yeni hamileyim üxerinden ne sular aktı ne sular zor bir sürec allah yardım etsinnn

merhaba kızla bu ay adetım 7 gun gecıktı ıkı gun once adet oluorum sandım ama ıkı gun surdu ve azdı ama kırmızıydı bu ustune gorme olabılır mı acaba

amiiiiiin inşallah zaman beni çok korkutuyor tez zamanda hayırlısıyla inşaallah

batım yarın dua eder msnz? kasıklarımda agrı var bı kç gndr gogus uclarında acıma vaar acaba neyın nesı bunlr?

Bi hafta önce yaptırdım kan testı 0.453 cıktı ıkı hafta sonra tekrar gel dedı doktor o zAmn negatifi

imkanın varsa git öğren kan testi kesin ama idrardada çıkar bildiğim kadarıyla ben de test yaptırdım 1.20 negatif adetime 4 gün var doktora göstermedim adetimi bekliyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…