Sosyal medya üzerinden nasıl tanışılır?

Leylaaaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
2
0
24
Şöyle ki, yaklaşık bir hafta önce bir çocuk istek attı, bir kaç saat sonrasında kabul ederek geri istek attım. O günden beri sürekli story'lerimi beğeniyor, yanıt veriyor. Fakat konuşmalarımız çok basit ve kısa oluyor. Mesela öneçıkan eski hikayeme yanıt veriyor, ama yine konuşma bir-iki cümleyle bitiyor. Beni tanımak için sorular sormuyor, ben de sormuyorum. Peki bu sohbetler nasıl uzayacak? Nasıl bir adım atmalıyım?

Öncesinde tanıdığınız biri mi ? Ortak konular var mı ? Devam etmesini istiyor musunuz muhabbetin? Öyle ise - sorular sorun. Ortak konuya çekin sohbeti - neler yaptığını neler ile meşgul olduğunu - fotoğraf ya da durumla ilgili fikrini vs sorabilirsiniz.

Öncesinde tanıdığınız biri mi ? Ortak konular var mı ? Devam etmesini istiyor musunuz muhabbetin? Öyle ise - sorular sorun. Ortak konuya çekin sohbeti - neler yaptığını neler ile meşgul olduğunu - fotoğraf ya da durumla ilgili fikrini vs sorabilirsiniz.
Tanıdığım biri değil. Ortak konular ola bilir ama o konu açmadığı için ben de açmaya yanaşmıyorum işte.

X