Sosyal medya paylaşımları

Bence istiyorsaniz paylasin huzursuz da olmayin nazar da degmez.Emin olun atilan fotograflarinizi hic kimse dort gozle beklemiyor,herkes kendisi paylasmak icin kullaniyor sosyal medyayi.

Lutfen cikin herkes beni stalk yapiyor,kiskaniyorlar beni kafasindan.Son gunlerde goruyorum ay cekemeyenler catlasin tarzi paylasimlar.Milletin isi gucu yok sizi mi cekemicek
Sen zenginlerin hayatını stalk yapmıyor muydun ya ..

Ben foto paylasımından değil foto begenılmesınden rahatsızım:KK70:
Tacizci sapık bir görümcem
ve gorumcemın cocukları ve kaynanam var
eşimin yenı girdiği işin face sayfasını bıle begenmısler
eşimin iş arkadaslarını, müdürlerinin sunumlarını, organızasyonlarını hepsını begenıyorlar
bizim yasadıgımız siteyi, gittiğimiz otelleri anında begenırler. ben yenı bırıyle arkadas olayım mesela , görümcem anında fark eder , o arkadas oldugum kişinin acık guzel paylasımları varsa( foto , yazı , söz) onları kendı profılınde paylasır . şok olurum . bıktım artık . sırf bu yuzden facemı kapamak ıstıyorum ama orda cok anılarım var kıyamıyorum
Ne tatli bir gorumce iyi niyetli bence

Ya komikmisiniz kapatın hesabı .bu dert mi ya ?
Buraya konu açarsan yorum yaparım bu kadar net .ahkam kesmem için konu açıyorsunuz ben ne yapayım.

Hayır benim anlamadığım bu kadar tepki niye? Günümüz insanı işte, yüzünü bile görmediği biri hakkında böyle emin yorumlar yapar, yargılar, bı de üste cikar

Kk ve watsaptan başka internet kullanımım Yok. Bide çocuklar telefonu kaçırıp YouTube dan Slime veya oyuncak videosu izliyolar:KK70:
Ben çok mutluyum. Yok şu şunu paylaşmış bana bişey mi demek istedi.
Ay resmimi beğenirler mi. Şu da gördü mü vs. Hiç bi derdim Yok. :cool:

Ani diye paylasmak var, gosteris icin paylasmak var. Gosteris icin olanlar bariz siritiyor. Bu paylasimlarin gercegi yansittigini dusunmuyorum.

Ne tatli bir gorumce iyi niyetli bence
sana vereyim o halde,
neresi tatlı ki?
meraklı ve tacizci
ta istanbuldan bursaya
apt yonetıcımızı bulup o adamın sayfasını begenmıs
meraktan ölecek

ben arac aldım opel marka
o aksam bı baktım opel i begenmıs

kardesım bmw aldı birkac ay snr,
bi baktık bmw yi begenmıs benım gorumcem
kendısı 45 yasında 3 cocuk annesi

bence cok komık

sevımlı değil.

biz bodrum a gidelim , o gun bodrum un sayfasını begenır.
kars a gıdelım , kars ı begenır

boş insan

Bence istiyorsaniz paylasin huzursuz da olmayin nazar da degmez.Emin olun atilan fotograflarinizi hic kimse dort gozle beklemiyor,herkes kendisi paylasmak icin kullaniyor sosyal medyayi.

Lutfen cikin herkes beni stalk yapiyor,kiskaniyorlar beni kafasindan.Son gunlerde goruyorum ay cekemeyenler catlasin tarzi paylasimlar.Milletin isi gucu yok sizi mi cekemicek

Hayretle okudum yorumunuz:) kim böyle şeyler dedi size yaa :))

Sadece yakın akrabalar (kuzenler halalar teyzeler vs.) ve yakın arkadaşlar ekli bende. Dıdımın dıdısını eklemiyorum ve yahut hiç tanımadıklarımı. Onları eklesem bende huzursuz olurum ama sadece yakın çevrem olunca sıkıntı olmuyor.
Fotoğraf koyma sıklığı değişiyor bazen 15-20 günde bir koyuyorum bazende 2 gün Ust üste koyduğum oluyor.
Fotoğraflarım genelde kendim ve mutfak üstüne :-)
Hazırladığım masalar kahveler falan.

Sadece yakın akrabalar (kuzenler halalar teyzeler vs.) ve yakın arkadaşlar ekli bende. Dıdımın dıdısını eklemiyorum ve yahut hiç tanımadıklarımı. Onları eklesem bende huzursuz olurum ama sadece yakın çevrem olunca sıkıntı olmuyor.
Fotoğraf koyma sıklığı değişiyor bazen 15-20 günde bir koyuyorum bazende 2 gün Ust üste koyduğum oluyor.
Fotoğraflarım genelde kendim ve mutfak üstüne :-)
Hazırladığım masalar kahveler falan.

Anladığım kadarıyla yorum yapanların çoğuyla aynı fikirdeyiz. Seyrek foto paylaşımı, yakın çevre olacak, didinin didisi ve tanimadiklarimiz olmicak vs...

Dert etmiyorum zaten, niye öyle anlasildim anlamadım. Sadece merak ettim bir ben mı böyle düşünüyorum diye. Bakın siz de "ben yapmam" demişsiniz, o kadar

Iyi de bir derdim var a konu açmişsiniz. Fotografları paylasınca tedirgin oluyorum demişsiniz.herkesin sosyal medyayı nasıl kullandıgıni sormussunuz.kafaya takmıssiniz bu kadar.ben yapmam diyorum ama buraya konu açacak kadar dert etmedim kendime.ayrıca yapmam dedigimde her yedigimi her içtigimi her gezdigimi paylaşmam demek.yoksa kızimın okul gösterisi, özel günler, gezdigim degisik yerler gibi gibi tabiki paylaşıyorum.

Mesela nazar demissiniz.benim esim de bu konu da serttir.nazar deger diye kizımın fotograflarını paylaşmaz.bu onun tercihi.ben arada paylasırim bu benim tercihim gibi...size kalmis.neden her saatini paylasıyor neden hiç paylasim yapmıyor diye düsünmedim kimse icin de kendim icin de.

Iyi de bir derdim var a konu açmişsiniz. Fotografları paylasınca tedirgin oluyorum demişsiniz.herkesin sosyal medyayı nasıl kullandıgıni sormussunuz.kafaya takmıssiniz bu kadar.ben yapmam diyorum ama buraya konu açacak kadar dert etmedim kendime.ayrıca yapmam dedigimde her yedigimi her içtigimi her gezdigimi paylaşmam demek.yoksa kızimın okul gösterisini özel günlerimi paylaşıyorum.

Mesela nazar demissiniz.benim esim de bu konu da serttir.nazar deger diye kizımın fotograflarını paylaşmaz.bu onun tercihi.ben arada paylasırim bu benim tercihim gibi...size kalmis.neden her saatini paylasıyor neden hiç paylasim yapmıyor diye düsünmedim kimse icin de kendim icin de.

Bunlar da sizin görüşünüz doğal olarak tabi ama belki de sohbet etmek istemisimdir, fikirlerinizi merak etmisimdir, sosyal medyayı herkesin kullanım şekli farklı sonuçta öyle değil mi? Gerçekten ilginç yani ne kadar on yargilisiniz, konuyu bu bölüme açtım diye bunun derdiyle yanıp tutuşmuyorumdur herhalde?

8 aylık kızım var fotoğrafını paylaşmıyorum ama nazar değer vs değil. Kötü niyetli birinin o fotoğrafı alıp kullanabileceği geliyor aklıma ve rahatsızlık duyuyorum. Ne kadar profilim gizli ve sadece tanıdıklar ekli olsada böyle şeyler geliyor aklıma. Belkide paranoya yapıyorum ama ortam çok kötü malesef.

Selam kizlar Benim aklıma takılan bir mesele var SOSYAL MEDYA. Olsa dert olmasa dert...Malum artık herkes fotoğraf paylaşmak için gezip tozuyor, yiyip içiyor gibi. Sürekli bir fotoğraf akışı ve paylaşım var. Ben fotoğraf paylastigimda inanılmaz huzursuz oluyorum sanki herkes fotoğrafa bakıp kusur bulacakmis, laf edecekmiş gibi(ki foto açıp dedikodu yapan bir ton insan var) ya da görgüsüz gibi mı oluyoruz acaba diyorum. Bı taraftan da beni tanımayan insanlar neden benim özel hayatıma dair bilgi sahibi olsun ki diye düşünüyorum...bir de nazar korkusu var. Fotoğraf paylasinca böyle hissediyorum ama ne yazık ki çoğu kişide olan "foto paylaşma zorunluluğu" hastalığı da azıcık oluşmuş gibi. Sizler ne sıklıkla foto paylasiyorsunuz? Fotolar ne ile ilgili oluyor( aile,ev, dekorasyon,mutfak,çocuk,iş hayatı vs...)? Sosyal medyada fotolar herkese açık mı paylasiyorsunuz? Yoksa benim gibi icten içe temkinli mısınız?
gerçekten rahatsızssan neden paylaşıyorsun peki?
Böyle bir zorunluluk yok elbette ki sen de biliyorsun:))
ikizlerim 2 yaşı doldurdu tek kare fotoğrafları yok hiçbir yerde.
Tercih meselesidir.
Açıkcası ben kimsenin paylaşımlarını aman aman dikkate alıp incelemem hatta okumam bile.
Benim gibi insan da çok.
En güzeli mesafeli durmak
Hani kv görümce konuları gibi oldu bu dert te.
Onlardan da uzak durun mesafe koyun deriz ya konu açanlara.
Ben de sosyal medya ile aramıza mesafe koymalıyız diyorum nacizane:))

sana vereyim o halde,
neresi tatlı ki?
meraklı ve tacizci
ta istanbuldan bursaya
apt yonetıcımızı bulup o adamın sayfasını begenmıs
meraktan ölecek

ben arac aldım opel marka
o aksam bı baktım opel i begenmıs

kardesım bmw aldı birkac ay snr,
bi baktık bmw yi begenmıs benım gorumcem
kendısı 45 yasında 3 cocuk annesi

bence cok komık

sevımlı değil.

biz bodrum a gidelim , o gun bodrum un sayfasını begenır.
kars a gıdelım , kars ı begenır

boş insan

aboo tam dayaklik desene..

X