Sorun sadece uyku mu?

Ülkenin son durumu , gelecek kaygısı , annemi kaybetme korkusu ekstra ( hiç bir sorunu yok aslında ama korkuyorum) yani uykum Çar aşırı halsizim çocuğum var gündüz enerji harcadığım ama yok dediğiniz gibi susturamıyorum kafamdaki sesleri . Oysa olması gereken her zaman olur engel olamayız ama bilmiyorum ben kendimi iyice kaybetmiş bulunuyorum, sürünüyorum şuan uyumak için ama tık yok

Bende iki gündür aynı haldeyim uyku var gözler kapalı hatta uyumadigim icin artık sızlıyor ama kafanın ici susmuyor masumlar apartmanındaki saniyenin annesine bağırdığı gibi bağırasım geliyor Sus artık sus diye

Aynı bende öyle :/ Amin inşallah

Ay evet gercekteeen. Masumlar apartmanı yeni sezonuna başlamadım, ona başlamayı dişündüm. İyice kötü olurum diye boşverdim gece gece.
İşe giderken boş bir caddeden geçiyorum orda çığlık atıyorum bolca biraz iyi hissettiriyor bunu yapmak :)
-İşten ayrıldım-

Ülkenin durumu çok etkiliyor hepimizin günlük hayatlarını. Alışveriş yapamaz hale geldik resmen. Özellikle kirada oturanlara Allah yardımcı olsun çok zor
Anneni kaybetme korkun acaba yakında buna benzer bir olay mı yaşadın ya da duydun? Zaman zaman böyle hisler oluşabiliyor. Bir zaman bunu bende yaşamıştım, annemi evde bırakıp çıkamıyordum dışarı. Kendiliğinden geçti o his bir zaman sonra.
İçinizi ferah tutun, kötü hissettiğiniz zaman çocuğunuza sarılın, annenize sarılın. Sarılmak güzel şey

Henüz iki aylık :) dediklerinizi yaptım maalesef bizde çözüm olmadı neden çevrenizi düşünüyorsunuz bence bu durumda önceliğiniz kendiniz olun
Hayatımda önceliğim asla kendim olmadım maalesef bunu başaramıyorum. Her zaman insanlara koşan, yardım eden taraf oldum. Kendi derdimden ziyade değer verdiğim insanların sıkıntılarını dert edinirim kendime
Bir süredir çok bastırıyorum kendimi, hem ilişkim kaynaklı hem aileme karşı. Bastırılmışlığın aksine çok özgür bir insandım oysa ki.
Özgürlüğümü özlüyorum, ağzımı açsam ilişkimin biteceğini biliyorum. Sevgilimi gerçekten çok seviyorum, böyle bir dönemde bu kadar güzel bir ilişkim varken huzursuzluk çıkarmak istemiyorum. Yine de içimde bir ukte olarak duruyor bu histe.
Ne istediğimi ne yapacağımı bilsem keşke, yol gösterenim olsa keşke

Kendimden biliyorum hayatınızda önceliğiniz merkeziniz kendiniz olmadığınız sürece maalesef ne aileden ne eşten ne de sevgiliden ne de arkadaştan yeterli değeri göremezsiniz. Benim yeni yeni aklım başıma geldi, şu an merkezimde kendim varım siz önce kendinize değer vereceksiniz durdurun herkese koşan yanınızı. Yavaş yavaş oluyor bir defadan zor. Ne için bastırıyorsunuz kendinizi onu anlayamadım. Duygularınızı mı bastırıyorsunuz? Bir de çok iyi bir ilişkiniz varsa neden ağzınızı açtığınızda bitiyor ki? Destek olması anlaması gerekmez mi?

Bunlar Merkür retrosunda canım.. Az dayan 41 gün

Deneyeceğim, başarabilirim umarım. Duygularımı bastırıyorum, davranışlarımı bastırıyorum. Duygularımı dile getirmiyorum, kırmamak için tamam diyorum güzel diyorum karşı tarafa. Davranışlarımı bastırıyorum; kıyafetlerim, arkadaşlarım, gece dışarı çıkışlarım hepsi kısıtlandı ilişkiyle beraber bunu anlıyorum onun tarafından en azından anladığımı düşünüyordum :)
Eğer bu konularda bastırıldığımı, kendimi kötü hissettiğimi söylesem ya da bu davranıslarıma geri dönsem ilişkimizin biteceğini biliyorum.
Ailemle kötü bir dönemden geçiyoruz. Psikiyatrik destek alıyorum bu süreçte, bu süreçlerin hepsinde yanımda. Bana değerli hissettiriyor, beni destekliyor. Belki şu an manik depresif dönemde olduğum için iyice kötü düşüncelere kapılıyorum.
İnanın her cümleme farklı baslayıp farklı bitiriyorum. Anlatacak çok şey var fakat ne öyle bir zaman ne anlatacak güç mevcut
Teşekkür ederim, sohbetiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…