sorun olmadığı halde hamile kalamayanlar

evet malesef öyle bizimde hiç sorun yok olmuyor ama yaş geçiyor ne yapacağımı şaşırdım bende
Bence biraz kendine zaman tanı…
Bir süre ara ver derüm
Biraz kafanı boşalt zor ama yapmaya çalış
Umudunu kestiğim ay eminim olacak
Ben regl 12-13 gğn gecikti öyle test yaptım
O kadar umudumu yitirmiştim

Bence biraz kendine zaman tanı…
Bir süre ara ver derüm
Biraz kafanı boşalt zor ama yapmaya çalış
Umudunu kestiğim ay eminim olacak
Ben regl 12-13 gğn gecikti öyle test yaptım
O kadar umudumu yitirmiştim
kesinlikle haklısın ama aşılama oldum kiste dönüştü 2 aydr bekliyoruz kist giderse 2. aşılamam olcak bende 2, ve3, aşılamayıda yaptırıp ara vermek istiyorum çünkü zaten öncesinde ara verdim değişen bişi olmadı şimdi sürece başlamışken durmak istemiyorum bide infertilite uzmanına gitmek istiyorum çok üzülüyorum çok bebek haberi alıyorum dayanamıyorum

Malesef aynı durumları yaşamak zorunda kaldım
Seni o kadar iyi anlıyorım
Hatta belki eşinden daha iyi anlıyorum
Defalrca gece ağladığımı biliyorım
İsyan edip tekrar özür dileyip yalvardığımı biliyorum
Çok zor inan çok zor
Allah kimseyi böyle çaresiz bırakmasın

O kadar eminim ki eşimden bile iyi anladığını onlar bizim gibi değil
olur neden takıyosun biraz akışına bırakalım deyip geçiyor
bide ben boş gebelikten kürtaj oldum yaptığm en büyük hatalardan biriydi zaten
onda bile sesinimi duydun ne var sanki dedi
çok zor gerçekten kimse anlamıyor
kendi kendime çabalıyorum okyanusta yüzer gibiyim
bende 4 yıl sonra olmuşum ama annem düzenli adet görmüyormuş düzene girince hemen olmuşum benim bi sorunum yok
ama annem bile anlamıyor o bile senindemi 4-5 sene sonra olcak napcak dio

Evet malesef erkekler böyle tatlom
Bizimdeki kalp atış duymadım daha ne zaman duycam çok heyecanlıyım diyorum duyarız nolcak diyor
Yaptık olmazsa bir daha yaprız diyor
Onlar malesef bizim gibi bakamıyorlar
Biz malesef bu süreçte yalnızızz
O yüzden sıkma canını
Bak ne güzel boş gebelikde yaşamışsın demek ki hamile kalabiliyorsun
Biraz farklı şeylere odamlan hobi edin kendine ona bak mesela

Ay çok heycanlı ne zaman gidiceksin kalp atışını duymaya
Kesinlikle haklısın spora yazılcam bu hafta değişiklik olsun diye

Yaaaaaa duydummmm
:))
Çok farklıydı çok heyecanlandkm ya
Heycanlanılmazmı beklediğimiz bu tabiki heycanlanıyor insan ben hastanede sıra beklerken diğer hastaları muayene ederken hep kalp atışlarını duyuyorum ve hep ağlıyorum çok güzel banada nasip olur inş . senin adına çoook sevindim gelsin güzel günlerrrr inşallah sağlıkla al kucağına

Merhabalar, ben de 4.5 yıllık evliyim, ocak 2021 de hsg çektirdim, normal görünüyor çok problem yok demişti doktor sonrasında 3 yumurta çatlatma iğnesi kullandım, 2021 temmuzda aşılama yaptırdım negatif sonuçlandı. Sonra başka bir doktora gitmek istedim, herşey normal görünüyor hemen çocuk düşünmüyorsan doğal gebelik olabilir akışına bırak dedi, ben de öyle yaptım, 2023 şubatta doğal yolla gebe kaldım ve 3 haftalıkken düştü, kimyasal gebelik oldu, geçen hafta tüp bebek merkezinde bir doktora gittim muayene oldum, hormonlar vs normal dedi, rahim filmimi gösterince T rahim dedi, gebe kalmayı güçleştirir ve düşüğe de sebep olabilir dedi histeroskopi öneririm 3 4 ay normal gebeliği deneriz sonra tüp bebek dedi, cumartesi histereskopi oldum, iyiyleşmeyi bekliyorum. Diyeceğim o ki tüp bebek merkezinde iyi bir doktora muayene olmak daha doğru olabilir, 3. doktor T rahim dedi bu zamana kadar boşa bekledim belki de

Arkadaşlar bende 13 aydır hamile kalamadım bu ay femara ve inofolic combi sabah akşam kullanarak gebelik haberi aldım 2 ay klomenle olmamıstı inş isteyen herkes bu haberi en kısa sürede alır

Arkadaşlar bende 13 aydır hamile kalamadım bu ay femara ve inofolic combi sabah akşam kullanarak gebelik haberi aldım 2 ay klomenle olmamıstı inş isteyen herkes bu haberi en kısa sürede alır
Merhaba tebrik ederim hayırlı olsun çatlatma iğnesi de kullandınız mı acaba merak ettim

Benimde iki düşükten sonra tesadüfen farkedildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…