sorun olmadığı halde hamile kalamayanlar

Labuquick ovulasyon testi ve infolicombi folik asiti araştırın derim

merhaba testlerimizde bir sorun olmadğı halde gebelik oluşmuyor 1 kürtaj geçirdim bidaha hamile kalamıyorum aynı durumda olan varmı acaba
Allahım tez zamanda kucağını doldursun bi arkadaşım bi sorun olmadığı halde 5 yıl olmadı tüp bebek denemişlerdi öylede olmadı evlat edindiler sonradan kendiliğinden hamile kalmıştı şuan ikinciye hamile Allah'tan umut kesilmez

Yalnız değilsiniz bende varım. Ama en azından bir kere hamile kalmışsınız yani gebelik oluşabiliyor yine de şansınız yüksek umutsuzluğa kapılmayın. Benim hiç gebelik oluşmadı aşılama vs negatif..

2 senelik evliyim bı senedir istiyoruz hiç bir sorun yok ama hiç gebelik oluşmadı daha benimde letu kullandım iki ay olmadı aşılama deneyelim dedi ona bakacaz bide olmazsa mfk ilaçlarını denemeyi düşünüyorum onunla kalan çok insan var

Ben de 2.5 yılı aşkın süredir evliyim bir dış gebelik geçirdim bir kimyasal son 1 yıldır inolofolic combi kullanıyorum geçtiğimiz ay hsg çektirdim ama nedense hic ümidim yok sanki hiç olmayacak gibi hissediyorum

Merhaba bende aynı durumdayım 1 boş gebelik geçirdim sadece hsg çekildi 4 ay içinde gebe kalma olasılığı artıyor dendi ama 1 ylı geçti hsg çekileli hiç gebelik oluşmadı tekrardan bende öle hissediyorum tekrar hamile kalamıcam sanırım o duyguları hiç yaşayamayacağız.....

Bence cok stres yapıyoruz o etkiliyor ama onu da aşamıyorum sürekli aklımda

Ben de 10 aydır deniyorum olmadı. Olmuyo bi türlü… hsg de çektim yine olmadı bu ay galiba adet olcam. Çoook üzülüyorum evde hep bi yas havası. Gerçekten çok yıpratıcı. Çok üzgünüm

merhaba testlerimizde bir sorun olmadğı halde gebelik oluşmuyor 1 kürtaj geçirdim bidaha hamile kalamıyorum aynı durumda olan varmı acaba
Bende 2 yıldır evliyim eşimde de bende de hiçbir sorun yok hatta rahim filmi bile çektirdik ama gebelık hiç oluşmadı .o kadar sinirleniyorum ki hemen gebe kalmayı beceremediğim için kendime . Hayır bir sorunumuz olsa anlicam sorun olmadığı halde 1 kere bile tutmaması insanı gıcık ediyor

Ben de 10 aydır deniyorum olmadı. Olmuyo bi türlü… hsg de çektim yine olmadı bu ay galiba adet olcam. Çoook üzülüyorum evde hep bi yas havası. Gerçekten çok yıpratıcı. Çok üzgünüm
Bende 2 yıldır evliyim tık yok bu ay hsg cekıldım , bu ay da regl olcam kesin

Kaç yaşındasınız? Ben artık olmayacak havasına girdim ( . Seneye kadar olmazsa tüp bebek araştırıcam nasıl olur bilmiyorum (
Merhaba hanımlar vazgeçmeyin lütfen biliyorum zor bende bir buçuk senedir hamile hiç kalamadım kafayı yememe az kaldı eşimin sperm testi güzel benim hormonlar normal hsg çekildim üç doktora gösterdim hepsi normal dedi daha sonra başka bir doktora gittim oda polikistik sin dedi ama bende hiç belirtisi yok dedim yumurtam kendi büyüyor çatlıyor dedim hayır polikistik sin dedi mecbur inandım oda iğneyi dayadı yine olmadı aşılama dedi yok dedim iyi bir tüp bebek uzmanı buldum bu kaçıncı doktor kim bilir adetliyken gittim baktı ultrasondan çok güzel dedi polikistik varmı dedim yok dedi hsg me baktı oda normaldi ama rahim de birşey var çıkıntı gibi dedi yani septum ameliyat dedi şaşırdım kaç doktor gezdim hiç gören olmadı dedim rahim filminde gozukmemis orda sadece tüpler net belli oluyor dedi hiteroskopi yapalım yoksa tüp bebek bile tutmaz dedi sonra altı ay içinde doğal olur diye düşünüyorum dedi hemen yaptırdım ve akışına bıraktım yani bir doktorla kalmayın lütfen ve hsg de herşey gözükmüyor muş bunu anladım

Çok geçmiş olsun. Sağlıcakla hamile kalırsınız inşallah. Gerçekten iyi bir uzman bulmak çok önemli ama benim etrafımda hiç infertilite uzmanı yok

merhaba bende aynı durumdayım 2 yıl oldu hamile kalamıyorum hiç bir sorun yok ve iyi bi dok yok ankaraya gideceğiz araştırrma yapıyorum

merhaba bende aynı durumdayım 2 yıl oldu hamile kalamıyorum hiç bir sorun yok ve iyi bi dok yok ankaraya gideceğiz araştırrma yapıyorum
Mutlaka iyi bir doktor bulun maalesef ki iyi doktor bulmak çok zor kaç doktor gezdim insan hiç mi görmez rahimdeki perde gibi birşeyi hsg de bile çıkmamış yani ben hayatımın şokunu yaşadım aylardır iğne tedavileri hap tedavileri meğersem boşmuş bende kendimi sebepsiz sanıyordum inşallah Allah'ım hepimize bir gün nasıp eder

Kızlar stresle psikolojiyle çok ilişkisi olduğunu söyleniyo buna dikkat edin hiç kafaya takmamak lazım hiç gündemde tutmadan denemeler yapın Allah isteyen herkese sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin

Malesef bende öyleydim canım
Eşimin sperm kalitesinde çok az bi düşüklük vardı ama doktorlar sebep olarak bşle görmüyordu
4 yıl kalamadım
Pazartesi günü hamile olduğumu öğrendim
Anladım ki iş kafada bitiyormuş…
Kesinlikle tahmin etmemiştim. Hatta ilişki bile olmadı kü nasıl oldu hala şoktayım

Ne mutlu size inş sağlıkla alırsınız kucağınıza peki aşılama tüp bebek denemedinizmi bende inanıyorum kafada bitiyor ama olmuyor yapamıyorum düşünmeden

Ne mutlu size inş sağlıkla alırsınız kucağınıza peki aşılama tüp bebek denemedinizmi bende inanıyorum kafada bitiyor ama olmuyor yapamıyorum düşünmeden
Hayır bu süreçte hiç denedim
Biraz kafamda bitirmek istedim
Yaklaşık 1-1.5 yıldır uzak durmaya çalıştım
Çok üzerine düşünce malesef ki olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…