sorular ve cevaplar:)

Herkes kendini anlatıyor ve biz birbirimizi daha iyi tanıyoruzyerimseniben
Hadi bakalım başlıyorum sorularıma..
Ne zaman nişanlandınız?
Nerde oldu nişan?
Ne giydiniz?
Düğün ne zaman oldu?
İstediğiniz gibi oldu mu?
Hadi başlayın bakalım...:1rolleyes:

1eylul 2006 da nisanlandik evimizde oldu beyaz pantolon geymisdim nisan icin cok harizlik yapmadim cunki 2 duyunumuz olacakdi.Bizde kim isterse 2 duyun yapar bir kiz evi bir de damat evi benim duyunum 10 ocak da oldu esimin duyunu 11 ocakda tabiiki ikimizin duyunu de Azerbaycanda oldu kendi duyunumde kureyi transparan pembe uzun elbise giymisdim iki duyunumuzde beklediyimizden güzel oldu:asigim:

..............................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
2004 Yilinda Taniştik Ve Flört Etmeye Başladik.
24/09/2005 Yilinda Sözümüz Oldu çok Kalabalik Olacaklari Için
Bizim Burda Bir Cafede Yaptik Sözümü çok Güzel Oldu.
24/11/2006 Yilinda Askere Gitti .
2007 Yili Haziranda Izine Geldi..
02/2008 Yilinda Inşallah Teskere Alicak Ve Gelecek
Veeeeeeeeeeeeeeeeee
26/07/2008 De Düğün Düşünüyoruz Inşallah Artik Bende Evlenmek
Kocişimle Yaşamak Istiyorum ş:34 Seni çok özledim

Bu Arada Sorularin Dişina çiktim Kusura Bakma Canim

Ne zaman nişanlandınız?
Nerde oldu nişan?
Ne giydiniz?
Düğün ne zaman oldu?

12 kasım 2006 da nişanlandım daha dogrusu nikahlandım
evde oldu nikah
pantolon ceket takım
düğün olmadı işte onu bekliyoruz düğün olurken herşeyi yapcam
istediğim gibi olması için elimden geleni yapıcam

Ne zaman nişanlandınız?
Nerde oldu nişan?
Ne giydiniz?
Düğün ne zaman oldu?

.................................................................................

Son düzenleme:
26.02.2006 tarihinde evde sözüüz oldu iki aileninde akrabaları ile kalabalık ve sulu bir akşamdı...
21.05.2006 tarihinde istanbulda bir düğün salonunda nişanım oldu....
O kadar kalabalıktıki artık baylar bayanlara yer vermişler kendileri dışarıda bekliyorlardı...
Hatta bazı konuklar takı merasiminden hemen sonra gitmişlerdi..
Nişanlığım açık pembe uzun kollu önü hafif boncuk işli, altı kabarık iki kat saten ve organze...
organze üstten bir çiçkele toplanıyor....
15.12.2006 tarihinde kına gecem müzikli bir caafe-barda oldu....
kırmızı ve yeşil yanar döner saten kuyruklu sıfır kol şık bir elbise + kına yakılırken bindallı
16.12.2006 tarihindde de düğünüm oldu muhteşem bir gelinliğim vardı düğünde tek sevmediğim şey rujumun kalınlığıydı..
tabi bir süre sonra yediğim için birşey kalmadı...nişanım hariç tüm günlerde salya sümük ağlamıştım.
hele kına gecesinde eşimle dans ederken karşımda gözleri dolu abimi görünce çok fena olmuştum...
aklıma geldikçe hala etkilenirim..
Allahıma bin şükür herşeyim güzeldi... beni en çok mutlu eden ailelerin iyi anlaşması herhangibir huzursuzluk olmaması oldu...

06.03.04 Evlenme teklifi aldım

07.08.04 tarihinde sözümüz olmuştu. Bayaği kalabalık bir ortamdı. Yaklaşık 60 kişi vardı

10.08.04 Nişanımız oldu. Bir Restorant kapatılmıştı. Çok güzel ve şık bi yer. Bahçesi felan süper. Hem içerisi hem dişarisi kulanıldı. Ve çok eğlendik. Nişanlığım Pembe, kabarık askılı ve güzel işlemeli taşlı maşlı bir nişanlıktı. Çok güzel yakışmıştı söylemesi ayıp.

05.05.05 Nikah yaptık (vize işlemleri olacaği için düğünden önce yapmak zorunda kaldık, ama tarihimiz çok güzel dimi?)

Kına gecem iki tane oldu.
Daha doğru bitanesi almanyadaki arkadaşlarım için Bekarliğa Veda partisi adında bir geceydi. Düğünüm Türkiyede olacaği için ordaki arakadaşlarimlanda kutlamak istemiştim.
Kırmızı straplez ve çoook kabarik kına tuvaleti giymiştim. Gerçekten modeli çok süper. Başımdada alın tacım vardı çok güzel duruyordu. Bekarliğa Veda partım 02.07.05 de oldu

27.08.05de asıl kina gecem oldu. Yine ayni kırmızı tuvaletimi giyindim. Kına yakılrken Bindalli giymiştim. Lacivert- sarı. Şalvarlı kemerli felan çok kokoş bişeydi. Kınam sadece bayanlara özeldi. Çalgının önüne paravan gibi bişey açtılar. Sebeb ise kapalı olan bayanların açılıp oynamak istemeleriydi. Sadece ilk başta dans için ve kına yakılırken eşimde vardı.

28.08.05 Düğünümüz oldu. Halen unutamicam bir gündür hayatımda. Çok heyecanlı çok güzel bir okadarda hüzünlü. Baba evinden ayrılmak çok zor gelmişti. Gelinliğimi diktirmiştim ve hayallerimden bile güzel olmuştu. Kendimi bir prenses gibi hissetmiştim o gün.

Ah ahhh negüzel günlerdi ya

:teytey:nişanım 5 kasım 2006 da düğün salounuda oldu.kınam 23.02.2007 cafede oldu.düğünümüz 25.02.2007 saat 13:00 17:00 arası ZETTİNA DÜĞÜN SALONUN DA OLDU.TAM SAAT 14:47 DE EŞİME BİR ÖMÜR BOYU BERABER OLMA SÖZÜNÜ TEK CÜMLEYLE VERMİŞRTİM.EVETTTTTTT DİYE.

Ne zaman nişanlandınız?
Nerde oldu nişan?
Ne giydiniz?
Düğün ne zaman oldu?

11.10.2003 te nisanlandikŞeniz
evimize yakin bir dugun salonunda oldu
lila rengi organze uzun bi tuvalet giydim nisanimiz dugunden daha eglenceliydi
kina gecesi 11.06.2003 te bi lokalde oldu kirmizi askili uzun bi tuvalet gitdim eglenceliydi
dugun 12.06.2004 te olduŞeniz
yine nisanin oldugu dugun salonunda
cok huzunlu ve mutsuzdum evden ayrilacagim icin senağlama dugunden sonra balik yemeye gittik
o gunlerdeki heyecanlar guzelmis senağlamaa.s.
simdi hatirlayinnca anliyorum

ben düğünüm daha olmadığı için nişanımı anlatabilirim nişanım 13.01.2008 pazar günü sivas garden düğün salonunda oldu bordo yanar döner kabarık gelinlik gibi bi kıyafet giydim kıyafetim saçım makyajım herşeyim mükemmeldi ama hava çok soğuktu bu senenin en soğuk günüymüş şanstan biraz donduk ama herşey çok güzeldi düğünden farkı yoktu davul zurna halay ekibi çok güzel oldu inşallah hepimizin mutluluğu o anlardaki gibi hep sürer

Ne zaman nişanlandınız?20 kasım 1996 yılında
Nerde oldu nişan?Bizim evimizde ama malesef eşim yoktu.....çünkü o işi gereği çok 2000 km uzaktaydı ve nişan için gelse düğün için izin alamayacaktı
malesef ben tektim bu yüzden nişan ile ilgili hala bazı uktelerim vardır içimde.
Ne giydiniz?Çok özel bir kıyafet yoktu üzerimde. Etek bluz falan vardı.
Düğün ne zaman oldu?21 aralık 1996
İstediğiniz gibi oldu mu?evet düğünüm güzeldi. Ancak ben uzak bir yere gelin geldim bizim orada yapılan kına gecesindede gelinlik giymiştim çünkü bizim oradan herkes gelemeyecekti eşimin memleketine. Bizim orada çok eğlendim ancak sonrasında gelin alma falan derken gözyaşı ve hüzün kısmı başladı.
Eşimin memleketinde olan düğünde eğlenmeye karar verdim düğünümüzün tadını çıkaralım dedik.:uhm:
Ama sağolsun kayınpederim gelenekleri gereği kemençeci getirmiş düğünde durmadan çaldı adam, :roflol:Bende bir süre sonra oturmaktan sıkılıp horon tepmeye başladım. Ben ve bizim oradan gelenlerle horon tepmek hem çok komik hemde eğlenceliydi çünkü hepimiz hayatımızda ilkkez böyle birşey yaşıyorduk.:teytey::teytey:
Ancak şimdi düğünüm olacak olsaydı kemeçe yerine daha ağırlıklı olarak orkestra olsun diye direnirdim.jeyyarjeyyar

16 nisan 2006 tarıhınde sözüm oldu beyaz bı takım gıymıştım pantolon ceket 8 temmuz 2006 tarıhınde evımızın bahcesınde çok güzel bı nişan yaptık leylak rengı bı kabarık bı tuvalet gıymiştim perı kızları gibiydim o gece herkezhayran kalmıştı bana ogecede öyle geçtı veeeeeeeeeeee 8 nısan 2007 de bursada gızem dügün salonunda saade bi dügünle evlendık balayı muabetımız olmadı olmasını çok ıstedım ama eşim dügünü yanlız yaptıgı için borcumuz vardı ve balayı yerin eborç ödemeyi seçtim oda öyle geçti kızlar ama içimde kaldıkeşke gıtseydik dedik defalarcq

walla çok acele oldu herşeyim bitişide öle oldu 6 ayın içinde tanışdık ewlndik ayrıldık gerçekden çok garip anlatayım söz bizim ewdeydi babam yaptı çok güzel we sade bi törendi sözden 1 hafta sonra nişan salonda oldu babam yaptı dörtdörtlükdü sazcı felan herşey wardı çok oynadım we dore rengi bi kıyafet wardı 1.5 ay bile sürmedi nişanlı kalmam hemen kına we düğün kınam nişanım olduğu salonda oldu yine süperdi yine babam yaptı we pembe bi abiye we bindallı giydim düğünüm de güzeldi ama bizim aileye göre çok basitti gelinliğim çok süperdi kırıkbeyaz fransız danteli omuzlar açık ahhh şimdi o günler mazide kaldı çünkü ewliliğimzde 3,5 ay sürdü beyefendinin we ailesinin foyaları ortaya çıkmasın die herşeyi acele yaptırmışlar saflığımızdan yararlandılar

walla çok acele oldu herşeyim bitişide öle oldu 6 ay ewlndik ayrıldık gerçekden çok garip anlatayım söz bizim ewdeydi babam yaptı çok güzel we sade bi törendi sözden 1 hafta sonra nişan salonda oldu babam yaptı dörtdörtlükdü sazcı felan herşey wardı çok oynadım we dore rengi bi kıyafet wardı 1.5 ay bile sürmedi nişanlı kalmam hemen kına we düğün kınam nişanım olduğu salonda oldu yine süperdi yine babam yaptı we pembe bi abiye we bindallı giydim düğünüm de güzeldi ama bizim aileye göre çok basitti gelinliğim çok süperdi kırıkbeyaz fransız danteli omuzlar açık ahhh şimdi o günler mazide kaldı çünkü ewliliğimzde 3,5 ay sürdü beyefendinin we ailesinin foyaları ortaya çıkmasın die herşeyi acele yaptırmışlar saflığımızdan yararlandılar

canım sende aşktan göremedin dimi ??

X