Sonunda Vitiligoya çözüm geldiiii

• Merhaba vitiligo için aloe veralı ürünler gerçekten kişiden kişiye değişmekle beraber etkili olabiliyor. Mesela benim annemde vitiligo değil ama egzema var; getirttik ürünlerini kullanıyor, şu an memnun. Vitiligo da egzema gibi kimyasallardan özellikle uzak durulması gereken bir cilt hastalığı olduğu için doğal ürünleri kullanmak çok önemli. Annem ayri bir sabun kullanıyor, soğan falan doğrarken eldiven takıyor yani şampuanından berisine dikkat etmek gerekiyor, cilde temas ettiği için. Doktora gitti envai çeşit krem, ilaç kullandı; bir geçiyor ama yine tekrarlıyor. Şimdilik iyi gidiyor bakalım bu kremi ve içeceğini kullanalı. İnternetten falan sizde araştırın, görürsünüz.
    Tekrar geçmiş olsun..

merhaba puva tedavisinin seans ücreti nedir ve ortalama kaç seans uygulanıyor. Bilgi verirseniz sevinirim

Merh

Merhaba,

Doktorun adını alabilir miyim rica etsem?

Leke için de uygulanır mı acaba

Merhaba benim de 6 yaşında kızımda var bacak ve genital bölgede ben de çok üzülüyorum barış musluyu takip ediyorum Instagram'da akşamları demo çalışmalari var travmaları bulup ortaya çıkarıp temizliyorsun sonra iyileşiyor bu tedaviye göre.Sizde genetik te var mıydı benim de ikinci kızimda yara izleri iyileşmesi beyaz nokta olarak kaldi korkuyorum onda da var mıdır diye?

Biz de şu an puva görüyoruz devlet bu tedaviyi ücretsiz yapıyor ve etkisi görülüyor epey.eger çok büyük bir beyazliksa daha uzun süreç,ama küçük küçük nohut büyüklüğünde ise çok daha kısa sürede bu tedavi yanıt veriyor.Kizim yetişkin olunca da inşallah gerekmez ama gerekirse o kısma geçeriz.Bu bir yerde var geçti tamam diye bir şey değil malesef bir stres veya kötü olayda nuksedebiliyor.Hz İsa nin mucizesi ydi alacalı hastaları iyileştirmek.Her daraldiginizda Allah'a el açıp o peygamberden de vesile olmasını isteyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…