Gebeliğe Hazırlık Sonunda hamileyim !🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yenianne59

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2017
1.421
983
Herkese merhaba içim içime sığmadığı için bu başlığı açtım çünkü ben kendim böyle baslıkları okuyup çok sevinirdim bugün hamile olduğumu öğrendim ve bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım adetimden 43 44 gün sonra gerçekten yumurtladığımı gördüm değerlendirdim sürekli hayırlıysa olsun diye dualar ettim tüm isteyenler icin. Sürekli burada gezindim astım hastası olduğum için günlerce öksürük boğaz ağrısı çekerken virüs kaptığımı düşündüm belkide gerçekten vardır bilemiyorum ama bu nedenLe sayısız ağır ilaçlar içtim herkese mesaj attım bana stres yüzünden olmuyor dedikleri halde o kadar çok stres yaptım ki adet bir türlü olamıyordum 2 ayda bir belki oluyordum sürekli yazıları okudum bu ay 11 tane gebelik testi yaptım ve hepsi negatif çıktı sonunda bugün ovulasyon testi yaptım ve t çizgisinin koyu olmasıyla beraber erken gebelik testi yaptığımda pozitifi gördüm içimden o kadar cok stres yapmamalıyım diye geçiriyordum ki şimdi anladım stresliykende olabiliyormuş çok mutluyum nutelladan nefret ediyorum ama 2 haftadır uykumdan uyanıp kaşık kaşık nutella yedim baska hiç bir belirtim olmadı karnım ağırdı adet olcakmısım gibi ve hamile olduğumu öğrenmeden bu sabah rüya gördüm tv ünitesini silerken düştüm ve karnım ağrdı rüyamda ve ben düsmesn nolur moduna girdim karnımı tutup sabahtan beri hem mutluluktan hem rüyadan sürekli ağlıyorum bu kadar ilac kullanmam etkiler mi adet olamayanllara umut olsun diye yazmak istedim uzun oldu k.bakmayın

Gözünüz aydın
Umarım sağlıkla ilerler.. İlk çocuğunuzmu olcak?
Sizdeki sorun neydi kaç aydır istiyordnz

Gözünüz aydın
Umarım sağlıkla ilerler.. İlk çocuğunuzmu olcak?
Sizdeki sorun neydi kaç aydır istiyordnz
İns sağlıklı olur ilk çocuğum olcak allah kısmet ederse benim adetim düzensizdi ilk baslarda 39 günde bir adet görüyordum sonra cocuk istedik 52 günde bir adet görmeye basladım son zamanlarda 2 ayda bir görüyordum bu ay tam 10. Ayımız
Hayırlı olsun tebrik ederim sağlıcakla kucağınıza almayi nasip etsin rabbim
Çok teşekkür ederim ins kullandığım ilacların zararını görmem allah isteyen herkese nasip etsin

Allahın izniyle birşey olmaz inşallah Tebrik ederim sağlıkla ilerlesin darısı başımıza

NE GÜzel canım gözün aydın Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Hayırlısıyla bizlere de nasip etsin

Çoktan hak etmiştin kuzum seni gönülden tebrik ediyorum
Sağlıkla hayırla büyüsün inşallah
Darısı da isteyen herkese inşallah

Hayirliii olsun saglikla kucagina alirsin insallah bende 1 hafta once oğrendim 1 hafta oldu mutluluktan ne yapacagimi bilemiyorum beni ayaga kaldirdi resmen bu bebek uyurken o hisle uyuyup uyaniyorum Rabbim kjmseyi aratmasin anlatamam bu duyguyu 2 yil sonunda oldu herkese dua ediyorum Rabbim nasip etsin

Yumurtlama dan kac gun sonra testlerde negatifti acaba? Adet gecıncemı pozitifi gördünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…