sonunda gidiyorummmm

handecim muhtemelen şuan doğumdan çıkmışsındır. inşallah güzel geçmiştir herşey. hayırlı haberlerini bekliyoruz.

eeee suan belkide bebegin kollarindadir senin ne mutlu sana,,,,allah anali babali buyutsun iyisallah:nazar:

hayırlısıyla git hayırlısıyla gel inş.

inş. kolay bir dogum yapmışsındır..

Şuan bebeğini kucağına almış olman lazım. Ne güzel. Allah analı babalı büyütsün. Bebişinin fotoğraflarını ve doğum hikayenide bekliyoruz.

allah kurtarsın canım dualarımız seninle darısı da başımıza

hayırlısı olsun cnm allah kolaylık wersin darısı bizlere inşallah...

gamzecim sonuna geldin demek :)seninle tanıstıgımızda 17 haftadaydın :) şimdi kızın kollarındadır...allah analı babalı buyutsun...resmini bekliyoruz cnm..tebrikler

işte geldim kızlar yine sizinleyim.hepinize güzel dilekleriniz için çok çok çok çok çok teşekkür ederim.a.s.herşey çok kolaydı hiç bir zorlugu yoktu boşa tasalanmışım.şimdi kızımla evimizdeyiz.tek zorluğumuz sütümüzün olmaması.bakalım ne olacak bilmiyorum umarım düzelir.hepinizi şimdilik öpüyorummm....

işte geldim kızlar yine sizinleyim.hepinize güzel dilekleriniz için çok çok çok çok çok teşekkür ederim.a.s.herşey çok kolaydı hiç bir zorlugu yoktu boşa tasalanmışım.şimdi kızımla evimizdeyiz.tek zorluğumuz sütümüzün olmaması.bakalım ne olacak bilmiyorum umarım düzelir.hepinizi şimdilik öpüyorummm....

canım aa gelmişin bile ben yeni gördüm iyi doğumlar dicektim, canım Allah analı babalı büyütsün ne güzel bak bebişin kollarında darısı bize olsun, Allah nazarlardan saklasın maaşallah kızına:nazar:

gecmis olsun canim sutun gelir bol bol sut icin yarayacak seyler ye ama fazla abartma vallaha bana ye ye dediler yedim sonra kilo vermek zor oluyor :dilcikar:
allah anali babali buyutsun canim insallah :teytey:

canım allah analı babalı büyütsün tatlım. meraklanma sütün gelir, herşey yoluna girer...tekrar tekrar tebrikler:)

ayy şuna bak
aldi bebişi geldi bizde bekleyelim
allah anali babali büyütsün canim doğum hikayeni ve bebişin fotolarini bekliyoruzzz
ohhh kokla bebişini bizim yerimizede

Canım tebrik ederim. İnşallah yakın zamanda sütünde bollaşır. Allah analı babalı büyütsün.

X