sonunda çıldıracam :(

OznurEylul

kafa bulanık
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
579
0
40
kızlar moralim gene sıfır bugün dr'a gittik eylül hn. 10 günde 100 gr almış. çünkü kendileri emmiyor. dr. dedi biz tahlil yapalım. kaka ve idrar tahlili yaptırdık hiçbişey çıkmadı. mama deniyorum onuda ağzından fırlatıp atıyor.:1no2::1no2: bugün 5-6 saat aç kaldı banamısın demedi. görseniz bide okadar mutluki gülücükler saçıyor. ama karnını doyurmaya gelince durum berbat. hüngür hüngür ağlıyor. kafam çok karışık moral deseniz kalmadı.

NOLUR BANA YARDIM EDİN NAPİM????

canım aynı benim oğlum gibi ertuğda aynı bu ara bebeklerde moda heralde herkesin bebeği aynı bu aylarda 4 aylık olmaya az kaldığı zaman böyle oluyor heralde aynı tahlilleri bizde yaptırdık bizdede bişey çıkmadı ayın 3 ünde şekerine böbreğine falan baktırabilirim böyle giderse seninki 10 günde 100 gram almış bizimki 1 ayda 100 gr aldı cnm.

uzulme canim degisik degisik mamalar dene. belki begenmiyordur. senin stresini hissediyor bebegin de. 10 gunde 100 gram cok da kotu degil, zayiflamasin da. allah sabir versin. bebek buyutmek cok zor.

canım dogum kılosun kac suan kac kılo

cnm 2710 doğdu 2500'e düştü 3 aylık 5300 ... ilk aylar 1.100 gr aldı bu ay şaştı 600 gr almış 1 ayda. ama haftaya bakarsan 100 gr. baya düşmüş yani.. ben sadece emziriyorum ama kızım emmeyi reddediyor mama denedim maalesef onuda almadı..zayıf doğmasa bukadar sorun etmicem offffffff nolacak böyle

tuğbacım seninki dahada vahimmiş. ama sanırım benimkide bu ay 100 gr falan alır heralde böyle giderse.senağlamasenağlamasenağlama cnm seninki kaç kg doğdu şuanki kilosu ne??

uzulme canim degisik degisik mamalar dene. belki begenmiyordur. senin stresini hissediyor bebegin de. 10 gunde 100 gram cok da kotu degil, zayiflamasin da. allah sabir versin. bebek buyutmek cok zor.

ya aslında mama verme taraftarı değilim. çünkü sütüm var. bazısında da süt olmaz çocuk deli gibi emmek ister. anlamadım gitti yani. napacağımı bilmiyorum.

canım benım benım oglumda cok az emerdı ac olsa aglar oglum 7 bucuk aylık ve 7 bucuk kılo
hep kılo alımı az oldu sımdı gorsen evın ıcınde emekleyerek tur atıyor...

acıkınca ya emecek ya mama yıyıcek eger tahlıllerınde sorun yoksa az da olsa kılo alıyorsa takma kafana sen streslı olrusan hıc emmez

bunların hepsi çıldırdı vallakafamçokkarıştı

canım inş düzelir biran önce

haklısın cnm. napalım artık sağlıklı olsunda zayıf olsun...

ahhh canım benim kızım berilde bu aralar aynı durumda..3150 doğdu.3000 oldu sonra acayip güzel kilo aldı..ayda 1500 kilo alıyordu 15 gündür 100 gr almış..ve emmemek için bazen direniyor.aç olunca ama az da olsa emiyor.benimde sütüm var.tadına bile baktım hala aynı ve vanilya tadı var sanki:))yazık valla kimi bilemez kimi bulamazmış..belki bazı bebeklerde duraklama dönemi oluyordur böyle.bazen de büyüme atağı oluyor memeden ayrılmıyor..üffffffffffffff ne zor ya..analayamıyoruz kiiiiiiiiiii ne olup bitiyor..drlar bişeyi yok diyorlar...sütümü sağdım şimdi üstünde yağ bile maşallah birikiyopr demek ki yağsız da değil neden kilo almıyor öyleyse((düzelecek inşallah kızlarrrr öyle düşünelim iyi olsun.iyi beslenemese kaka yapamazmış beril yapıyor sizin nasıl?

aynennn bende cıldırcammmm canım bizimkide aynı isra nilsuyla hep emme kavgası napcam bende bilmiyorum cok cok acıkmadıkdann sonra emmiyor aynen canım kiminin sutu olmaz bizde var ama emen yokk ne kotu canım isra 3380 gr dogdu simdiki kilosu 5950 gr dr boyuda 59cm dr gelişmemiş dedi 15 gun sonra kontrole gıtcez tahlil falan yaptrcaz artıkk nolcak boye bilmıyorum senınkının boyu kilosu kac canım

pediastrum canım kızımın cok sukur kaka sorunu yokk bizimkide yapıyor aynen benimde sutum yaglı ustunde yag bırıkıyo inş duzelir hepimizinkide emer bebişler ya bide ac olsalar huzursuz olur aglar oysa isra ne huzursuz nede aglayan bi cocuk anlamadım gittii

benim doktorum biz zayıf çocuk severiz diyor. yani ayına göre kilosu normal veya biraz düşükse sorun yok. boyu uzunsa genelde boyuna göre kilosu düşük oluyor. benim kızım öyle. boyuna göre kilosu düşük biraz ama sağlıklı dedi doktor. tabi benim kızım 16 aylık. ama doğumdan beri aynı gitti. uzun boy boya göre düşük kilo. acıkınca emiyorlar canım stres yapma. sürekli meme vermeye çalışırsan inatlaşır. birkaç saat bekle hele acıksın. gazı çıksın. acıktığı için ağlasın. sen değil bebek karar veriyor emme zamanına. doktor ne zaman acıkırsa o zaman emzir derdi bana. öncelikle sen sakin ol ki bebeğin etkilenmesin. sütün etkilenmesin bu durumd

öznurcum 3,170 le doğdu şimdi 6,150 gr.ya canım bide bizimki karma aşıdan bu yana yemiyo düşün o zamandan bu zamna kaç ay var arada yada denk geldi düşünmekten tırlatıcam neyse sütümü stok yapıyorum bende bol bol ilerde yer herhalde artık üzülmicem sütüm gidiyo elden.elvinimde sütsüz kalır sonra kızımı düşünüp moralim düzeliyo en azından sütüm gitmez.boyuda 62 canım

sütün sağsan kaseden kaşıkla ağlarken ver biraz boğazında kalıyo ama bi süre sonra boğazda alma korkusuna susup alıyolar zor bi durum bu da ama aç olmasından iyidir gibi geliyo

ahhh ahhh benimde aynı kızım 2,500 doğdu 4 ayı bitmek üzere 5,700 gr ben mama veriyorum emziriyorumyinede tombik deil sanırım herkesayı

CNM ÜZÜLME bebeklerin aylık 600-700 gr alması normal zaten.elvin maşallah hiç iştahsız kalmadığı için bilemiyorum ne yapılır ama düzelir cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…