Sonunda Allah dualarimi kabul etti.....

tebrikler cnm allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ..yakın bi zamanda düşük yapmıştın sanırım ne kadar önceydi merak ettimde allah bu bebişi sana bağışlasın...

tesekur ederim canim darisi basina...a.s.

canim yilbasindaydi 4-5 ay oldu iste 3 ay korundum...sonra da bu oldu hayirlisi olsun insallah bu bebegimi de kaybetmem insallah...

rabbim tamamına erdirsin canım. lardan saklasın .....umarım isteyen herkese rabbim bebiş verir....

kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim canlarim iyi ki varsiniz..iyi ki yanimdasiniz bunu bilmek cok guzel ,..
darisi hepinizin basina insallah,merak etmeyin hepinize de dua ediyorum kalbim ve dualarim sizinle bunu unutmayin ....

tebrık ederım canım..saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını..ay ne gusel ya hergun bır hamıle haberı almaya basladık..darısı bıze ınsallah..a.s.

baraninannesi canim saol..
ben bebegim saglikli olsun,hayirlisiyla kucagima alayim herseye raziyim ...
yeter ki bir sorun olmasin,bebegimle beraber gecirecegim o guzel gunleri gormek bana her turlu yorgunlugu unutturur...

kançiçeğim inan senin adına çok sevindim ama artık olumsuz düşünmek yok Rabbim bu sefer bebişini sağsalim kucağına almanı nasip etsin stresten koru artık kendini acabalardan sıyrıl inanmak başarmanın yarısıbu sefer seninle kalacak inşallah

insallah canim bu sefer hersey cok guzel olacak insallah,Rabbim in izniyle bebegimi kucagima alacagim insallah....

canim benim cok sevindim ya aynegüzel buay hamislerimiz baya cogaldi.allah anali babali saglikli büyütsün tebrik ediyorum kancicegima.s.a.s.

tesekkur ederim canim..darisi basina,burdaki herkesin basina insallah...
inanirmisin hep onu dusunuyorum,elbiselerini,yatagini,oyuncaklarini almak istiyorum farkindayim cok hizliyim ama sevincimden..insallah sevincim kursagimda kalmayacak Allah in izniyle...
Allah im bu sefer bana hediyelerin en guzelini verdi,insallah hersey yolunda gider ve ben bebegimi kucagima aldigim gunleri de gorurum hayirlisiyla...

:sm_cool::teytey::teytey:
gozun aydın canım :))tebrikler..
sagsagim kucagınaalırsın inş.

CANIM ÇOK SEVİNDİM... SAĞLIKLI GELSİN MELEĞİN.. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH :))

tebrikler canım. Allah tamamına erdirsin. 2.5 ay önce düşük yapmış birisi olarak bu haber bana ve benim gibi olan arkadaşlara da umut oldu. inşallah bu sefer hiç bir talihsizlik yaşamadan bebeğini kucağına alırsın.

Kançiçeğim Idrarim Koyulaşti Derken Rengimi.bende Aşilama Yaptirdim Bekliyorumda Idrarim Sanki O Günden Beri Rengi Koyu.bu Arada Hayirli Olsun Allah'im Kucağina Almayi Nasip Etsin Ve Anali Babali Büyütsün En önemlisi Bu.

CANIM TEBRİKLER..ÇOK SEVİNDİM....ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMANI NASİB ETSİN....

anım benım gozun aydın benımde 2 dusugum var bende yenı hamısım ıns bu sefer bebıslerımız bıze sımsıkı tutunur kucagımıza alırız ıns bırbırımıze dua edelım opt canımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…