Sonunda Allah dualarimi kabul etti.....

canım çok tebrik ederim allah bebeğini sana bağışlasın inşallah sımsıkı tutunur sana

canım nasıl sevindim ya.. ama benim içime doğmuştu adetim gecikti falan diyodun. sorunsuz bi şekilde devam etmesi dileğiyle...

canım allah nazarlardan saklasın ve sağlıklıca kucağına alamyı nasip etsin inşallah.....

a.s.:teytey:hayırlı olsuuuuuun:dance:

tebrikler allah tamamına erdirip sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

oh oh oh maşallah maşallah canım arkadaşım çok sevindim tebrik ederim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin bizlerede dua etmeyi unutma olurmu

kanciceğiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm var ya bu benim bugunlerde duydugum en guzel haberlerden biri.
canım bebisin sana ilk anneler gunu hediyesini vermis. ne kadar sevindm tahmin edemezsin. Canım Allah saglıcakla br an once minnosunu kucagına almayı nasip eder. sevgiyle kal canım.

tebrikler canım. :dance: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

kançiçeğim çooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tebrik ediyorum.inşallah bu sefer bebişin kucağına gelecek.bizler de inşallah bu mutlu günleri görürüz.

Canım,
hayırlı olsun,tebrik ederim
sağlıklı,hayırlı bir evlat olur inşallah..
Darısı isteyenlerin başına.

ne mutlu sana... allah tamamına erdirsin....senide babayıda tebrik ederim...hayırlısı olsun...

arzuhalim..
Beni hatırladın mı???
Canım kızım şimdi 23 haftalık oldu...Aralıkta hamile kalmıştım...
Allahım,bu müjdeyi vermeyi sana ve bütün isteyenlere de nasip etsin inşallah..

Hürreeeem darısı da başına arkadaşııım....

hadi bu ay uğurlu geldi,mutlu bir haber de senden gelsin tam olsuun...

GOZUN AYDIN CANIM ALLAH TAMAMINA ERDERSIN:ALLAH BEBEYINI SANA BAGISLASIN SAGLIKCAKLA KUCAGINA ALIRSIN INSALLAH:RABBIM CEKTIKLERINI UNUTTURSUN INSALLAH:

tebrikler cnm allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ..yakın bi zamanda düşük yapmıştın sanırım ne kadar önceydi merak ettimde allah bu bebişi sana bağışlasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…