Sonunda Allah dualarimi kabul etti.....

tbrkrlr canım hayırlı olsun darısı başımıza bütün hamişler benim gibi isteyenler içince dua ediiiiiiiiiiin

canim idrarimin rengi koyu sariydi ve hala ayni,yumurta sarisi gibiydi yani...zaten indarin koyulasmasi bende adetim 1 gun gecince baslamisti..hatta buraya yazmistim ...

insallah sen de hamile kalirsin da saglikli bir bebegin olur canim..
darisi hepinizin basina insallah kizlar inanin dualarim sizin icin...a.s.

ya bir de cok susuyorum ben kizlar dilim damagim kuruyo resmen...
hele de bu bulantiya napcaz bilmiyorum vallahi :uhm:

canıııııııııııııııııııııııııım arkadaşııııııııııııım
çok çok çok sevindim
Allah hayırlı sağlıklı mutlu bir evlat nasip etsin sana
daha önce yazılarını çok takip ettim
şuan senin adına o kadar sevinçliyim ki
tekrar seni ve eşini tebrik ederim
Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Kançiçeğim tebrik ederim.Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin insallah.
Darısı isteyen herkese olsun.

canim arkadaslarim hepinize ve fater ozellikle sana canim iyi dilekleriniz icin cok tesekkurler ...daha once yazmistim olanlari...
ama o gunler geride kaldi...Rabbim bir kere daha yuzumu guldurdu ama bu sefer bebegimi kucagima alacagim insallah...

inanirmisiniz o daha yeni oldu ama o kadar cok seviyorum ki bebegimi,meger ne kadar da cok beklemisim gelisini...onun icimde biryerde oldugunu,esimden ve benden bir parca oldugunu,canimin cani oldugunu bilmek o kadar guzel ki....
degeri hicbirseyle ölcülemiyor kizlar...
Allah bu duyguyu sizlere de yasatsin insallah,darisi basiniza canlarim dualarim sizinle...

biraz rahatsizim aslinda bu aralar bulanti beni yoruyor ama raziyim hersey yeter ki bebegim saglikla gelsin bana o dunyalara deger...

kanciceğim tebrik ederim ya allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin insallahhh.

ya az evel oluyorum batma oluyor kasıklarımda vs diye yazdıgın topik i gordum benimde ilk kez batma var yogun olarak kasıklarımda adetime 3-4 gun var ardından hamile ol dugunu okuyunca umut oldun bana nasıl dı tam olarak batma vs anlat nolur azıcıkkk

esrako canim benim kasik batmalarim cok siddetli degildi ve ara ara giriyordu,adetime 3 gun kala falan baslamisti..gögüslerim hassaslasmisti,rengi koyuydu,idrarim koyulasmisti rengi yani..ama beni en cok supheye dusuren adet gecikmesinden once baslayan mide bulantilarim simdi 7+5 haftalik olmama ragmen devam ediyor...insallah sen de hamilesindir canim benim Allah im sana da nasip etsin insallah...

Son düzenleme:
a.s.Canim çok Tebrik Ediyorum Darisi Bizim Başimiza .bizede Dua Et Hamilelerin Duasi Kabul Olurmuş.çok Sevindimmmmmmmmmmmmm

canım ben tebrik etmekte geç kalmışım arkadaşım Allah tamamına erdirir inşallah canım benim .a.s.

Tesekkur ederim kizlar Allah razi olsun insallah sizlere de naip eder ...

Rabbim isteyen herkese versin,cok mutluyum Allah ima cok sukur...

canım çok tebrik ederim
nasıl sevindiğimi anlatamam
daha öncede yazışıyorduk senınle
Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah
bak kendine dikkat et fazla ayakta kalma ve yorulma

tesekkur ederim canlarim saolun iyi ki varsiniz ve ben iyi ki burdayim ...

Allah im en kisa zamanda sizlere de nasip etsin insallah,hepinize de saglikli guzel bebekler versin insallah...

fater arkadasim cok saol iyi dileklerin icin canim benim ,,,,sana da kismet olur insallah bu guzel duygulari yasamak....sen ve diger tum arkadaslar hepiniz anneligi en cok hakedenlerdesiniz ..
hersey gönlünüzce olsun canlarim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…