Sonuna kadar okuyun yardımcı olun lütfen!!!

Adamın bıcak cekmesini bile korkutmak icinmis diye bi söylemle iyilestirmeye calısıyorsun farkında mısın? Kıyafet konusunda dahi ondan gizli yapmamam gerekti belki diyorsun.Bu kadar mı kendine özsaygın yok?
Ailesi tüm boklarını örtüyor sen de düzelsin diye umut ede ede bekliyorsun öyle mi?
Bu kadar kücük düsürmeyin kendinizi su adamlara ya bunca süre düzelir diye beklemen hata bosa gitsin.

Siz mağdur olmaktan hoşlanıyorsunuz tuhaf bir zihin yapınız var.
İlk defa suçlu pozisyonuna düşürmüş eşin seni ( ki ortada suç yok) sende bundan ötürü aşırı rahatsız olmuşsun için içini yiyor.
Mağdur olmak size daha iyi geliyor demek ki
Allah aşkına bu insanın kendine hayrı Yok bekliyorsunuz boşanmak için bırakın sizden nefret etsin uzak olsun.
Şu yazdıklarınızı bu yaşınızda çekmeye değer mi 11 aylık evlisiniz...
bu iş uzarsa bu manyak kadın cinayetine bile yeltenir sizin adınıza ben endişelendim. Kv ve görümcenin bu gevşek ağızlılığına da ayrıca sinirlendim. Potansiyel manyak oğullarını pişpişlemek için size mu atıyorlar

Bence çalışıp eşinin kumara devam etmesine , sevgilisiyle gezmesine sponsor olmalı.

Elbise giydiğiniz için yanlış yaptım diyorsunuz.
Ağır manipülasyon var.

Ben konu sahibinin normal bir psikolojide oldugunu düşünmüyorum. Hem manipülasyon hem siddet var. Terapi almasi lazim en yakin zamanda. Adam bir kere kazandi diye sansi döndü saniyor. Halbuki kumari hep oynatan kazanir (evet bir kurtlar vadisi cakir ata sözü). Acil tedavi sart ve bosanma. Suclanmasina da sasirmasin. Ailesi oglumuz serefsiz kumarbazin teki diyemez ya el aleme.

KK klişesi olmasın diye yazmadım ; nasıl tanıştılar acaba? Öncesinde de oynuyormuş,yapma evlenme kızım diyen de mi olmadı mı ki?
Kesinlikle acilll acill tedavi ve boşanma şart.

Son düzenleme:
Ailem göndermek o zaman da istemedi zaten eşim aileme o kadar yemin etti söz verdi son bı şans vermek için gitmiştim. Eşimle ben ailemin yanına tasinirsak burdaki arkadaş ortamı kötü diye uyuşturucu ya bulaşırsa sorumlusu sensin dedi bana eşimin ailesi yani bende düşününce burda arkadas ortamı kötü olmaz ailemin yanı dedim oraya gitsemde ailemin aklı bende kalacakti şuan ailemde istemiyor zaten yanlış anlasilmasin

Adam butun gunahlari isliyo masallah hiçbirini es geçmemiş. Seytanla aşık atıyor. Sizce duzelir mi bu adam?

kız nasıl iyi kv ve görümcen varmış, iyi ki anlatmışlar.

gerçi şu an sen kendini affettirme yolu düşünüyorsun sanırım ama dolaylı yoldan iyilik görmüşsün aslında.

Ne anlatıyorsun sen ya
Şu cektıgın hayata bak
Cahiliye dönemindeyiz de benım haberim mı yok
Dönemin Arap toplumuna köle dıye mı verdiler senı

Şuan hiç bı şeyden mutlu olamıyorum ilerde düzelir mi diye hep umut ediyorum o yüzden beklemek istemiştim hep
Düzelir canım bekle düzelir , manda yuva yapsın söğüt dalına o zaman bil ki senin öküz uslanmiş.Şu boş işlere ümit etme enerjisini başka şeylere kullansanız ,daha kolay düze çıkardınız.Adam sanki aşkından çağırıyor,bu kumarci ,sadakatsiz malı kimse kolay kolay beğenmez o yüzden kendini size kakalatmaya çalışıyor,biraz zorlarsa başaracak. Ha gayret tosuna!!!!!

Boşanmak için gökten Azrail’in size vahiy mi getirmesi gerekiyor ?

Aç davayı boşan bacım. Ne bekliyosun tam olarak anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…