Sonsuza dek seninleyim ruhum...

Claries

O bir anne:)
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
1.058
5
Bebeğim,bitanem bu gün sevgilim 5. yılımız doldu koskoca 5 yıl acısıyla,tatlısıyla, sevinciyle,hüzünüyle,varlığıyla,yokluğuyla sağlıkta ve hastalığıyla geçen 5 yıl bitanesi bi an gözlerimde 5 yıl önceki halimiz canlandıda nasılda mutlu ve tedirgindik nikahımız kıyılırken karların üstünde yürüyorduk el ele ve o parkta derin derin sigaralarımızı içmiştik nasılda mutlu ve huzurluydum çünkü sen benim olmuştun ve bende senin olmuştum canım sevgilim şimdi 5. yılımız doldu ben seninle büyüdüm olgunlaştım evliliğimize 8 ay ömür biçenler vardı hani hatırlarmısın?hani demiştim dün gibi aklımda 5. yılımızı onlarla kutlayacağız diye :)çok uzak gelmişti o günler bana ama geldi işte sevgilim bitanem ömrümün yarısı 5. yılımızda bir evlatla sevindirdi rabbim bizi sen ve dünyaya gelecek çocuğumuz benim en değerli hazinelerimsiniz dünyada ve ahirette sevdiğimsin bitanem dolu dolu geçen bu 5 yıl için sana Teşekkür ederim.Sen benim mucizemsin. :asigim:

canım benimm senın adına cok mutlu oldum Allah cok uzun yılları bırlıkte gecırmeyı mutlulugunuzun hıc bozulmamasını dılıyorum Allah bebeğinizle saglıklı ve mutlu ömurler nasıp etsın Allah sevgınızı ve aşkınızı hıc eksıltmesın inş sevgıyle kal canımmmm

Nice senelere inşallah....

Doğacak bebeğiniz size daha da huzur getirsin....

cnm ne güzel böyle çiftlerin olduğunuda bilmek.nice senelere inşallah.Allah ayırmasın.mutluluğunuz daim olsuna.s.a.s.a.s.

nice yılllara.....
ömür boyu mutluluklar diliyorum...

konunuzu Mutluluktan Uçtuğumuz Haberler bölümüne taşıyorum....
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

Tebrik ediyorum
daha nice 5.yıllar dilerim hep mutlu olmanız dileğimle

nıce yıllara..
mutlulugunuz her gecen gun katlanarak buyusun. a.s.
melegınız evınıze huzur ve mutluk getırsın..

canım zaman göz acıp kapayana kadar geciyo insan anlamıyo...nice 5. yıllara ...minik yavrunla eşinle...

Nice yıllaraa.s.Daha güzel günlerea.s.
Gülen yüzünüz solmasın,huzurunuz hiç bir zaman bozulmasın Şeniz

nice nice yıllaraa
habbimm hepimizinn yuvasinii huzurunu mutluluğunuu bozmasınn
isteyen herkesee bebişlerr nasip etsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…