Son sans mi ?

Onlara güvenip boşanmayın zaten. Kendi ayaklarınızın üzerinde durabilecekseniz boşanın. Malı mülkü de çocuğunuzun üzerine yaptırın.
zaten o yuzden bi sure daha bekliyordum. okul bitsin bi kpss ye gireyim sonrasina bakayim demistim. cunku orda ev ev ustunde gibi olacak oyle zor sartlar olabilir

iste yavuz hirsiz bastirirmis gibi hissettim bende. cunku dovdugunde bile bi msj icin yuvami yikacak degilim dedi. tasindik ettik bi aa kiz engeli kaldirmis demem yuzunden bana bu hakaretleri yapti. kizin hakkina girme dedi falan filan... veee HEMEN ARKASINDA BIKTIM ARTIK TAMAM AYRILICAKSN AYRIL DEDI..
ve bende diyorum ki ona ilerde ayni seyler bana olsa. sen bende bir erkegi engellemis gorsen eminim doversin, bu kizin olayinda benm hic bir sucum olmamsina ragmen bana bunlari yaptin dedim. ben boyle tedirgin bir hayat nasil sureyim dedim...

ben bosanmis kadinlari dinledim you tubede diyorki. kadinin 4 cocugu varmis bi buyusunler demis. e simdi benim gencligim gitti diyor..

Adam gayet yapıcı, durumu kurtarmak için çaba da koyacak. Önceki konularınızı bilmiyorum ama bu iş pekala düzelebilir gibi geldi bana. Birbirinize daha çok vakit ayırın, akşam oturun aailece film izleyin mesela , güzel sofra kurun ... bol şans dilerim bana gayet güzel geldi durum.

Şahsen ben cevap vermezdim.
Ama ben bu kadar süre aynı adamın yanında da durmazdım.
canim zaten sokaga cikma yasagi biter bitmez ailemin yanina gelmistim. ama ilk ablamda kaldim ben ucaktan indigimde. ve ona sarilip biraz anlattim. sonra annemlere gectim annemin rahatsizliklari var uzulmesinler dedik hemen anlatmadik. ablamlarla surekli msjlastik ama onlar da babam sana daha eziyet edebilir belki de evden hic cikartmaz seni dedi. cunku biz nisanlandigimiz da bile bir an once dugun yapmak istedi, emanetsiniz laf soz olur gibi oyle dusunceleri vardi.
sonra ablamlar da bana oyle soyleyince ve evde de iki bekar kardesim var bi odamiz yoktu. cocuk da bi duzen istiyor odasini oyuncaklarini istiyordu ablamlarla oyle konusunca bende yeni eve tasininca deneyelim dedim, ama sonr abu kiz muhabbetleri oldu ve kavga ettik. sen hic degismiyorsun artik dayanamiyorum deyince bu konusmalar gecti aramizda

Bende ilk mesajımı geri alıyorum...

Evet malesef ki olduu ve bu devamı olabileceğini gösteriyor. Ama ben deli gibi kiskandim diyor sende aldattın diye düşündüm ve delirdim diyor

Tabi ki takdir etmeyecek. Ama belki herşeyi silip başlayabilir miyiz diye de düşünüyorum yaralarımı sarabilir miyim bizden olur mu diyorum... Çok doluyum çok

Mesajımı gördüğü için beni dövdü...
Kıskandığı için yapmış...
Kızdırırsam beni okuldan alır...
..... aradığı için aldatmış, ama kıymetli olduğumu söyledi....
Adamın yaptığı her şeye siz bir neden bulmuşsunuz zaten. O zaman kötü bir kocanız yok sizin, bunları yapmasına sebep olduğunuz için siz kötü bir eşsiniz... Kendiniz bunu onaylamış ve bizi de son şansı neden verdiğinizle ilgili ikna etmeye çalışıyorsunuz.
Hakkınızda hayırlısı olsun, gerçekleri görmeniz ve ikna olmanız dileğiyle...

canim bilmiyorum aslinda aylardir hep uzak davrnaik birbirimize hep tersledik o da bende. simdi bende hayir diyemem. ama o beni daha cok tersledi. yatakta otururken kucagin ciksam ittirdi beni kacti cogu cunku birkac kez google gecmsini gormustum eliyle bosaliyor. bir defasinda yanimda da gordum resme bakarken gece.. benm regl donemimdi ama yanimda olmaz yani ne bilim.

hayir canim ben onun soylediklerini yaziyorum buraya. ki fikrini bilin diye. yoksa kabul etsem niye yazayim ki kendi kendime cekiyorum zaten cekmeye devam ederim

Ay kıyamam sana ben (
Eşin hatalarının farkında bence. Çok ayrı kaldık da demiş zaten. Biraz daha birbirinizle zaman geçirin. Uzaklaşmışsınız o yüzden böyle şeyler yaşanmış. Kurtulur bu evlilik.
Şiddet var affedilir bir tarafı yok ama çocuk var işte. :/

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Güzel haberlerini alırız.

Önceki mesajımı ben de geri alıyorum, aldatma var, üstüne dövme şiddet var böyle bir erkek özür dilese ancak kandırıyordur.
bende oyle dusundugum icin dun o konusmayi yaptim. hadi o zaman kiskandin ama bu yeni evimiz de hic konu acmamistim.. ama sen baska bir kizla konustun mu dedim diye hala uste cikmaya calisiyorsun dedim bu hakaretleri soyleyebiliyorsun ben yurutemem dedm

sagol canimmm... bizi buraya surukleyen seyleri soyledi ama bilmiyorum dogru karar ne olur bizim icin.. dusun dusun baska bisey yapamiyorum su anda. oglum da o kadar duskun ki babasina

hayir canim ben onun soylediklerini yaziyorum buraya. ki fikrini bilin diye. yoksa kabul etsem niye yazayim ki kendi kendime cekiyorum zaten cekmeye devam ederim
Etme işte niye edesin ki? Ölümsüz müsün, dünya sana mı kalacak?
Bu kadar ileri gidebilen bir adam için neden ömrünü heba edesin.
Aldatılmayı, şiddeti hak edecek ne yapmış olabilirsin ki? Ya bu hak edilir mi?
Adam kötüyse, ahlaki duyguları gelişmemişse, seviştiği kadının canını yakmaktan dolayı üzülmeyen bir hanzoysa yapar....
Seninle ilgisi yok bunların...
Sen çektikçe de değişmeyecek o yüzden... Sen onun kürkçü dükkanı olacaksın... Farkında mısın?

Madem okulun bitmesini beklicektiniz. Bi şans verin birbirinize. Eğer yine olmuyosa okul bitince boşanırsınız zaten.

o aldattgini alenen soyluyor benim hicbir yetkim yok ama o beni dovuyor haketmis oluyorum. bunu zaten yediremiyorum kendime.. ki sadece tokat atsa. defalarca tokat atti saclarimdan ttutu surukledi, ki tlfnumu vermemistim kesin diye dusundu, ama yine de pisman olur diye bekledim, sen hakkettin dedi,

Madem okulun bitmesini beklicektiniz. Bi şans verin birbirinize. Eğer yine olmuyosa okul bitince boşanırsınız zaten.
evet zaten oyle ama bu konusmamizi da burada paylasmak istedim,, sadece samimi geldi acaba yurekten pisman olur mu diye merka ettim

bana ilk sordu bu kim dedi soylemedim. hic gormedim filan dedim. profil resmi de yoktu zaten. sonrasinda bana direk seyinin resmini attin mi dedi inanamadim soylediklerine...... oyle seyler soyledi ki nasil aklina geliyor dedim ama sonrasinda insan kendi yaptgindan bilir hesabi galiba dedimmmmmmm

Bütün mesajlarınızı okudum ama böyle bir adamın istediği son sanştan ne olur?

Aldatma, şiddet, size karşı 0 saygı, olabilecek her türlü kötü şey var.

Güzel şeyler duymak istediniz belki ama yok yani, eşinizin elle tutulur hiçbirseyi yok.

Okulunuzu bitirene kadar bekleyin, babanızda rahat vermeyecek biri anladığım kadarıyla ama size bu kadar kötülük etmiş insanı içinizin almaması lazım artık.

Kusura bakmayın ama dramatize ederek roman üslubuyla anlatışınız beni aşırı rahatsız etti.Dizime yattı üstüme sıçradı gereksiz ayrıntılara girmişsiniz
Bence zaten boşanmayacaksınız ama madem arada bir bağ var bir şans daha verip düzeltebilirsiniz.

Zaten içim alıyor. Bakıyorum ona ve buz gibi oluyor içim bakıyorum ve bu adam benim neyim diyorum hiç bisey hissedemiyorum...sadece eski günlerimiz aklıma geliyor o zaman içim çiz ediyor. Nasıl da bambaşka insanlar olduk. Nasıl bunlar başıma geldi hayretler içindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…