Son sans mi ?

Eski konularınızı bilmiyorum ama bana samimi, pişman geldi. Son bir şans ver aklında kalmasın sende bunu düşünüp keşke deme yazacaktım ama aldatma şiddet yazılarını gördüm bir şey diyemiyorum hakkınızda hayırlısı olsun

Tabiki arabayla olsa ister üstume ev yapsın bisey değişmez. Ama şimdi bırakıp gittigim de. Oğlum senin için bütün sanslarimi deneidm demek istiyorum sanırım..

Çocuğunuz var ve evet boşandıktan sonra hiç bir şey düzelmiyor. Toparlanamıyosun uzunca bir süre. Hele ki çocuğun varsa.
Kocanda hatalarının farkına varmış ve bir şans daha vermelisin
Yaşamış gibi anlatmışsınız. Sonrasına da düşünüyorum nasıl olur. Ailemin tepkisi ne olur..
Bunca sene geçti belki bi süre daha durup bakayim ne olacak..

Neymiş o konusu ya ?
Bende bilmiyorum.
Kandırıldık
Msjla birine yazdığını ama sonra bırakmış. Üstünden zaman geçmiş pişmanlığı içinde yaşıyormuş bana anlattı. Böyle bisey oldu ama içim içimi yedi diye anlattı çok pişman olduğunu soyledi.. o dönem hep tartışma yaşadık böyle saçma sapan şeyler den en sonunda instagram da mjmi gördü. Yaptiklarim başıma mi geldi diyerek beni dövdü. Ben yokken eve adam mi aldım demişti o an sinirle Sonra da o sinirle oldu kıskandım dedi.

Amin inşallah hayırlısı olur..

Keşke eski konularınızı da ekleseydiniz o zaman tam anlamıyla doğru yorum alabilirdiniz. Eksik yorum yapmamak adına kendi aradım buldum, sizin evliliğinizin ikinci bir şansı hak etmiyor. Daha bir hafta önce neler demiş adam size, bir anda aydınlanma yaşayıp değiştiğine ben hiç ihtimal vermiyorum. Gözünüzü boyuyor sadece. Siz de bu konuyu muhtemelen ikinci bir şans verme kararınız desteklensin diye açtınız ama şiddetin geçerli bir sebebi veya özrü olamaz.

Hayır şans için destek değil. Ama destek olsun ama yalnızlığına çaresizliğime destek olsun diye açtım.

Adamın suçu ne bilmiyorum ama okurken hatasını aradım aradım bulamadım
Daha ne kadar doğru davranabilirdi bilmiyorum

Şimdi işler değişir.
İsterse kapımda köle olsun, boşanırdım ben.

Yaşamış gibi anlatmışsınız. Sonrasına da düşünüyorum nasıl olur. Ailemin tepkisi ne olur..
Bunca sene geçti belki bi süre daha durup bakayim ne olacak..

3 sene evvel boşandım. Biz anlaşmalı boşandık. Çocuk yok ama bütün hayatın değişiyor. Kurduğun bir düzen yok oluyor. Çevren değişiyor. İnsanların sana bakış açısı değişiyor. "Dul kadın" her ne kadar nefret etsemde bu etiketi yiyosun işyerin tarafından. Dostun sandığın insanlar bir zaman sonra sana duygularını açmaya başlıyor cinsel obje gibi hissediyosun kendini :) (500 tane adamın olduğu yerde çalıştığım için başıma geldi)
Ailen sana maddi manevi destek oluyorlarsa çok şanslı oluyosun. (o konuda çok şanslıyım binlerce kez şükürler olsun. Sanki üniversite okuduğum şehirden yaşadığım şehre dönmüş gibi düşünmemi sağladılar hala da öyle hiç boşanmış kadınsın kır dizini otur beni yerecek tek kelime etmediler.) Ben şanslı boşananlardanım.

Birde duygusal boşluk olacak. En acısı da akşamları olacak. Hadi gündüz seni meşgul edecek bir sürü şey var ama akşamları kendinle kaldığın zaman ben ne kadar güçlüyüm desende iliklerine kadar yaşadığın bi acı sızı var :) Sabah uyandığında iyiyim adlı maskenle yaşamaya devam ediyosun :) Birde buna çocuğunu ekle.
En basit baba evindesin evinize misafir geliyor anne baba çocuk için acıyor. Çocuğun ortada yetim öksüz gibi dolanıyor. Evet annesi var ama orda babası yok. Zor be. He birde bütün herkese karşı bi güvensizlik başlıyor. Kimseye güvenemiyosun.

Eşinle aşarız sorunlarımızı diyorsanız aşın. Gerçekten boşanmak bir bakımdan çok iyi. Bir bakımdan berbat. :)

Adamın suçu ne bilmiyorum ama okurken hatasını aradım aradım bulamadım
Daha ne kadar doğru davranabilirdi bilmiyorum
Aynı şeyi düşünmüştüm ama eşi maalesef aldatmış..Ve şiddet de uygulamış ben de bilmiyordum arkadaşlar yazmış eski konularını bilenlerden.. keşke basit mesele olsaydı kesinlikle bir şansı hakediyordu ama bu durumda ben olsam affetmezdim..

Işte bu yüzden acabalarım var. Sonrasında keşke bir kaç ay daha bekleseydim der miyim
Kuzum benim ablam.bosaniyor oda boyle soyluyor acaba kalmamis baska vare yokmus ,boyle konusup sans vermisti simdi kafasi rahat daha ne yapabilirim dediginde bitmis oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…