Son Dakika: Belçika'da art arda bombalı saldırılar

Her olayı kendimize bağlamakta üstümüze yok. Adamlar rütbeli bir ışid komutanını tutuklamış. Saldırının sebebi belli yani. Ne bizim ab'ye girmemizle ne pkk çadırıyla alakası yok.

Sokaktan geçen brükselliye haritada türkiyenin yerini göster desen gösteremeyebilir. Dünya gündemiyle ilgilenmiyorsa pkk'nın ne olduğunu bilmeyebilir. Ülkeleri, şehirleri topluca düşman ilan etmekte üstümüze yok. Olyalarla alakası olmayan masum insanlar belki bebekler çocuklar yaralandı öldü orada. Üzüleceğimize küfür ediyoruz. Çok acayip bir milletiz.

biz ab ye girmeyelim diye dikkatleri islama çekiyorlar. bizlere pis kaka insalarlar göstericeklerki vizesiz girip çıkmayalım diye. tabi bu sırada masum insalar ölecek. durum bu
aynen öyle işin içinde bi nevi amerika var zaten bu işdii destekleyen amerika, avrupayla iyi ilişki de olmamızı istemiyor.

.bu avrupalılar bizi başka türlü anlamaz ama yok biz ortadoğu ülkesiymişiz bomba patlaması normalmiş falan diyorladı e şimdi noldu ortadoğudan uzak diye bombalardan uzak mı kaldılar , şimdi bizi daha iyi anlamışlardır

13 ölü havaalanında,10 ölü metroda diyor NTV .Allah korusun:KK43:

Her olayı kendimize bağlamakta üstümüze yok. Adamlar rütbeli bir ışid komutanını tutuklamış. Saldırının sebebi belli yani. Ne bizim ab'ye girmemizle ne pkk çadırıyla alakası yok.

Sokaktan geçen brükselliye haritada türkiyenin yerini göster desen gösteremeyebilir. Dünya gündemiyle ilgilenmiyorsa pkk'nın ne olduğunu bilmeyebilir. Ülkeleri, şehirleri topluca düşman ilan etmekte üstümüze yok. Olyalarla alakası olmayan masum insanlar belki bebekler çocuklar yaralandı öldü orada. Üzüleceğimize küfür ediyoruz. Çok acayip bir milletiz.
Olur mu Tayyip dedi ya ankarada patladı brükselde de patlayabilir diye , kesin parmağımız var(!)İronik bir durum evet ama terör bütün dünyanın problemi bunu bu şekilde anlıyor olmaları çok acı.

Olur mu Tayyip dedi ya ankarada patladı brükselde de patlayabilir diye , kesin parmağımız var(!)İronik bir durum evet ama terör bütün dünyanın problemi bunu bu şekilde anlıyor olmaları çok acı.

O konuya da yazdım, şimdi olay bize bağlanır diye. Dünya savaşı çok yakın...

Havalimaninda nasil patlatirlar yahu elini kolunu sallaya sallaya giriyormu bunlar heryere anlamadim ben olan masumlara oluyor

yeni savaş tipi de bu sanırım :/
ne denir bilmiyorum dünya iyiye gitmiyor
ileride çocuk doğurulur mu şüpheliyim
Bir belgesel izlemiştim insanlar doğal koşulları yaşamaya elverişli olmayan yerlerde yaşamaya çalışıyordu, kuş uçmaz kervan geçmez..anlamamıştım, şimdi anlıyorum.eğer o güne kadar yaşarsam benimde niyetim dağ başında yaşamak.

Havalimaninda nasil patlatirlar yahu elini kolunu sallaya sallaya giriyormu bunlar heryere anlamadim ben olan masumlara oluyor
aynen öyle check in desklere kadar arama falan yapılmıyordu , güvenlik zafiyetlerş vardı ,artık donlarına kadar aralar

Koynunda beslediğin yılanın bir gün gelip seni de sokacağını bilmiyor musun?
Türkiyeyi suçlamaya başlamışlar kızarmış hindi resimleri paylaşıyorlar yan türkiye yan falan diyorlar yine biz suçlu olduk .

bu olay işid'e değil bize bağlanacak.. hem de düğüm düğüm bağlanacak bakın görün..
Şu halimize bak, Ortadoğu daki tüm terörist, it kopukların Veli'si gibiyiz.
Suriyelilerin yanına Afgan , Pakistanlı, Mısırlı mültecileri de ekledik. Hepberaber bu coğrafyada patlamamız yakındır.

terör heryerde terör ve heryerde ölüm ,koynynda besledıklerın gün gelir vuru işte

X