Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen cnm bende öyle sürekli sağ sol dönüp duruyorum uykular haram oldu bugün tam 24 haftalık olduk bizde şaka maka kimseyle görüşmeden haftalar gidecek gibi
Sanki boyle bombos yasiyormusum gbi geliyo sayili gunmus gbu cabuk canuk bitsin jstiyorum hani gene bin sukur her halimizr evimizde sag salimiz sevdiklerimiz sag iyi ama insan genede bazen boguluyor gbi oluyor cani daraliyo

Evet varmış pamuğum benim öğretmen arkadaşın kocası oldu. Adam ilk defa uyuduğumu dinlediğimi hissettim diyormuş.
Bi gece az cilveleş gel oyuna seksü şempazem
benim genelde dramatik şeylerim sırdır cici. durup dururken onları paylaşıp oyunu leş etmeyeyim
ama düşünmeye devam edicem bu meseleyi
Olsun şamdanım dram severiz biliyorsun bende de var dramatik sırlar
Hoşgeldin esmer bombam
Evet ameliyatı varmış. Öğretmen arkadaşın kocası oldu ilk defa uyurken dinlediğimi hissettim diyormuş adam. İnşallah bizde de böyle güzel gelişmeler olur
Şifreni iyice güçlendir öyle gel fıstığım
Günaydın,asla bu saatlerden aşağıya uyanamıyorum 1 haftadır şaka gibi....
Eki Görüntüle 2609213
Neyse ben oyun oynarım
Uyu kedicik ne olacak tatil nasılsa
Tamam bildirimleri takip et bebişim
Bizim komşuyu anlatıyor olabilir msiin cicim, bazen gece 9 da bile matkap sesi. Dün karaoke yapıyorlardı evde. Az kaldı ben de carlayacam.

Oyun için tamamdır
Tövbe estağfurullah nasıl insanlar bunlar miniğim. Bu kadar rahat yaşayacaksan git müstakil ev tut istersen evde at koştur
Bir binada 100 ün üzerinde daire var. Bu kadar bencil davranılmaz. 2 daire yaşasan yine bu kadar bencil davranılmaz. Vallahi tuhaflar
Gunaydin canim ❤ aksamki oyuna hayir demem
Tamam yasnazım bildirimleri takip et bebişim ♥
Hadi bakalim insallah cici bak ne guzel demis bebekle ilgilenmek istegi cok guzelll begendim bunu

Oyun icinde ben belki az daha gec gelebilirim aksam esim 8 8 bucuk gbi geliyo o yatana kdr pek tlf la ilgilenmek jstemiyorum cok az vaktmiz var
Tabiki çayım sen kocayı ne zaman uyutursan o zaman gel. Olmadı sonradan katılırsın.
Evet bebekle ilgilenmeyi çok istiyor. Hatta gece uyumadan oturacakmış gündüz şubede uyuyacakmış böyle planları var inşallah nasip olur
B Brunello Cicinelli cicimmm oyuna varım çoh eğlenceli oliyir
Evet büşom bildirimleri takip et
Hiç umurlarınds değil elhanım. Hadi neyse ben sonra da uyurum diyorum ama bebek olsa ve sese uyansa ortalığı birbirine katmıştım kedim bile uyandı korkudan zıpladı düşün
Gidiyor musunuz gerçekten ama ben seninle aynı şehirde yaşamayı seviyordum neden Antalya?

Kız kutsişim
Kaç gün geciktin? Gebe olmadığına emin olmadan karnına sıcak su torbası koyma. Allah korusun fazla sıcak düşüğe neden olabiliyor.

Evet varmış pamuğum benim öğretmen arkadaşın kocası oldu. Adam ilk defa uyuduğumu dinlediğimi hissettim diyormuş.
Bi gece az cilveleş gel oyuna seksü şempazem
İnşallah sizde de güzel etkileri olur o zmn bu ameliyatın cicim,bıçak altına yattığına değsin bari geysanin

Kız bak benim öyle itirafim yok ama oldu da aklıma geldi o zmn erotik itiraf filan olabilir ama benden de o beklenirdi simdi gerçi

Ay insalllah insallah masallah diyesim geldi geysayna insallsh boyle olur yapar sana destek olur inan lohusyken suankindrn 2 3 kat dha esine ihtiyacin oluyor her anlamda

Tamam canim uyuduktan sonra gelirim insallah

Bu arada bugun neler pisiyorsunuz bakim ben anca yaprak sarmaya yeltendim yapraklari suya koydum bakalim baska bisryler de yapmam lazim yemek yok aksama

Canım sonuçta sen gebe kalabiliyorsun çok şükür o yüzden bence olabilitesi yüksek şuan gebeligin bence bı test yapabilirsin ama negatif görmekten bıktım dersen ben gibianlarım seni
Yok ya test yapmak istemiyorum bayağıdır yapmıyorum zaten beklentim de yok sadece sancımın geçmesini istiyorum :/

Sen bana olan aşkını itiraf et gülom boşver gerisini
Kaç gün olacak bu iğneler böyle

Karna hicbir zaman sicak su torbasi koyulmamasi gerek diyolar ayak altina koy hamile deglsen bile ...
Insallah da hamilesindir hayirliysa
Karnıma koymadım mideme koydum böyle yan boşluklarıma koydum gece de ayaklarıma koydum uyudum

3 gün :/ ay koydum valla
Koyma daha fazla kutsişim. 3 gün az değil. Sen her şüphede umut bağlama ama yine de gebeymişçesine dikkat et.
Ki gebeymiş gibi dikkat etmek çok zor; çok sıcak duş yapma ılık yap sıcak duş da tehlikeli gebeliklerde düşüğe neden olabiliyor, onu yeme bunu yeme, uzanma hoplama zıplams sürüyle şey var o yüzden bence geç döllenme ihtimaline karşı erken test yap ona göre boşuna bunaltma kendini dikkat edicem diye.

Yok ya test yapmak istemiyorum bayağıdır yapmıyorum zaten beklentim de yok sadece sancımın geçmesini istiyorum :/
Cookk umutsuzsun seni ve şu psikolojini öyle iyi anlıyorum ki bende hamile kalsam keseyi ve kalp atışlarını duyana kadar inanmam sanırım ama inşallah nasip olmuştur zepram güzel haberler verirsin bize insallah

Peki 3 gün geçikmişsin napmayi planliyorsun? Testte yapmam diyosun iki gün daha bekle ve test yap bence

Ulaaa kadinnn demiim diyorm zorla konusturuyon beni adam dun gece isteymis bu gece hemen eksin olacak diyosn smdiden belli yani motormu kiz nasl calisiyo sizin takmlar boyle az es ver sasirt adamii
Itirafta erotik filan olmasn goruyosn km var km yok belli deeeel suracikta hic te korkmuyooo ama sennki erotik olabilirrr ya hayatnn yuzde bilmem kaci ondan ibaret nede olsa kendim yazdm kendm guldummmm ya

Öyle vallahi cicimm, umarım daha devam etmezler sizinkiler de bizimkiler de. Ayıp gerçekten. Yoksa kan görüyorum vahşet görüyorum

Senden erotik olmayan itiraf çıkmaz seksü şempazem tabiki erotik çıkar
Bende erotik de var dram ds var rezillik de var. Çok pislik bir insan olduğum için beni silkeleseniz itiraf düşer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…