Son 5 gun

seldalondra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
41
1
kizlar adetime sadece 5 gun kaldi heyecandan ne yapacagim bilmiyorum evde test var ama yapmiyacagim bu sefer 2 sini bekliyecegim cikmiyor uzuluyorum sonra ama son 2 gundur bel agrim var kisa sureli goz kararmasi ve kasiklarimda aniden gelen kasilmalar hadi hayirlisi sizce olabilirmi?
kaydirigubbakcemile3

benim ne 5 günü iki günüm kaldı bendeki heycan iki gün önce idrar testi yaptım ama çıkmadı daha var diye oralı olmadım ama devamlı yorgunum tansiyonum düşüyor

merhabaa benim de son beş günümmm... bana haber ver olur mu...a.s

:ecrin_bebek:slm kızlar benimde dört gün kaldı birbirimizi haberdar edelim durumlarımızdan

canım bence hamilesin valla bende 5 gün kala yaptım silik çıktı ben yinede yap derim benim aldığım testin haddi hesabı yok 2 haftadır

wayyy 5 gunde silik mi cikti? yarin itibariyle benimde 5 gun oluo. 3 subat beklenen adet tarihi.bende yarin sabah yapsam mi

benimde 5 günüm var kızlarrr heycan dorukda aynen sizlerin gibi

kızlar benımde ayın 5ındı ınsallah hepnız guzel haberler verırsınız

benimde son 4 gün kaldıııııııııııııı ama galiba hamile değilimm içime ole geliyoo ama belirtilere göre hamileyimmmmmmmmmmmmm...

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…