Son 1 haftada yaşadığım değişiklikler, yardımcı olabilir misiniz?

morcelestial

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
60
23
Merhaba arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum öncelikle üye olmadan önce çok fazla desteğinizi aldım teşekkürler.
Şimdi uzatmadan sormak istediğim sorularım var. Öncelikle herhangi bir kistim vs olmadığını söylemek istiyorum, adetlerim hep düzenlidir ve regl olduğumu o an fark ederim.
Son adet tarihim 25 Temmuz, normalde 24’ünde olurum ama geçen ay 1 gün gecikti. Bu ay yıllık iznimde tatil nedeniyle günlerime çok dikkat edemesem de çok sık ilişki yaşadık. İzinden döndüğümde salı günü çok halsizdim ve uykusuzdum sadece işe dönmenin verdiği sendrom olduğunu sandım, çarşamba hafif sol kasığımda batma gibi his yaşadım ama bu sürekli değildi örneğin bi kaç saatte bir 10 saniye kadar. Cuma günü her adetimde olduğu gibi sanki beş dakika sonra adet olucakmışım gibi bir ağrı yaşadım ancak 15 saniye sürdü ve bi anda ağrım kesildi. Cumartesi ve pazar da bu anlık ağrılarım devam etti en son pazartesi günü buna vajinamda değişik bir his olarak regldeki gibi hafif sızlama şeklinde anlık sancı diyebileceğimiz bi his eklendi. Ağrılarım genel olarak hep sol kasığımda ve ani hareket ettiğmde de bi gerilme hissediyorum. Akıntımın renginde veya kokusunda enfeksiyona yönelik bi işaret yok beyaz çok kaygan olmayan ama kaygan sayılabilecek bi akıntım var. Ve çok saçma ama bebek denediğimi bilmeyen 5 farklı kişiden hamile misin yüzün parlamış sorusunu aldım, reglime gir hafta kala sivilce basar bu ay yok. Bugün arkadaşımın gaz vermesiyle 6 gün kala kan testine gittim ve 0.100 çıktı hcg. Acaba bunun artması mümkün müdür ya da yaşadıklarım gebelik belirtisi olabilir mi ? Tecrübeli annelerimizin desteğine çok fazla ihtiyacım var.
Okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim 🩷

daha erken. bi 4-5 gün bekleyip tekrarlayın testi.
Ben de bu şekilde düşünüyorum varsa bile ne ara yerleşcek de kana hcg vercek yavrucağız 😂 arkadaşımın gazına geldim ama 0.100 e baya bi üzüldüm ama yine de sonuçta regle 5 günüm var regl olana kadar umutsuzluğa kapılmıyım diyorum siz sanırım hamilesiniz henüz siteyi çok kullanamıyorum ama sizin de gözünüz aydın allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. Sizce bu 0.100 yükselir mi adet gecikmesinden sonra ?

Ben de bu şekilde düşünüyorum varsa bile ne ara yerleşcek de kana hcg vercek yavrucağız 😂 arkadaşımın gazına geldim ama 0.100 e baya bi üzüldüm ama yine de sonuçta regle 5 günüm var regl olana kadar umutsuzluğa kapılmıyım diyorum siz sanırım hamilesiniz henüz siteyi çok kullanamıyorum ama sizin de gözünüz aydın allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. Sizce bu 0.100 yükselir mi adet gecikmesinden sonra ?
ya söyle. genelde ilişkiden 10 gün sonra kamda pozitif sonuc görülür. ama gec döllenme vs ihtimalleri de var bu isin. çok umut vaad etmiyor su an 😂 ama dediğim gibi gec döllenme falansa belki gec gecebilir kana hormon. benim hiç 0.100 yükselmedi bu arada 😂 1.20 bile yükselmedi 😂 hepsinde regl oldum. o yüzden tecrübelerim çok ümit vermiyor 😂😂 ben ilişkinin 16.günü direkt 300le öğrendim geneliğimi. yani ben hiç negatif görüp pozitife dönemedim 🙄😂 ama dediğim gibi gec döllenme falan varsa ne olur ne olmaz 😂 regl olmadığınız sürece her sey mümkün 😂

ya söyle. genelde ilişkiden 10 gün sonra kamda pozitif sonuc görülür. ama gec döllenme vs ihtimalleri de var bu isin. çok umut vaad etmiyor su an 😂 ama dediğim gibi gec döllenme falansa belki gec gecebilir kana hormon. benim hiç 0.100 yükselmedi bu arada 😂 1.20 bile yükselmedi 😂 hepsinde regl oldum. o yüzden tecrübelerim çok ümit vermiyor 😂😂 ben ilişkinin 16.günü direkt 300le öğrendim geneliğimi. yani ben hiç negatif görüp pozitife dönemedim 🙄😂 ama dediğim gibi gec döllenme falan varsa ne olur ne olmaz 😂 regl olmadığınız sürece her sey mümkün 😂
Vallahi mantığım aynı dediğiniz gibi 😂 ama bu ay bi değişiğim bu kramplar falan kendim uydurdum desem ben bunu bu ay yaşayana kadar kimseden duymamıştım böyle bi belirti bilmiyodum sorunca millete söylüyolar aa evet böyle oldu falan ben sanıyorum midem bulancak falan ahahah 😂 vallahi kan testini kabullendim ama regl olana kadar yani 5-6 gün daha umut var 😂

Vallahi mantığım aynı dediğiniz gibi 😂 ama bu ay bi değişiğim bu kramplar falan kendim uydurdum desem ben bunu bu ay yaşayana kadar kimseden duymamıştım böyle bi belirti bilmiyodum sorunca millete söylüyolar aa evet böyle oldu falan ben sanıyorum midem bulancak falan ahahah 😂 vallahi kan testini kabullendim ama regl olana kadar yani 5-6 gün daha umut var 😂
benim de bu arada batmalar ve regl sancım vardı reglden bir hafta-10 gün önce başlayan. ben apantisit sandım 😂😂 yani o yüzden olabilir de 😂 bebek tutunurken rahimde batma ve sancı olabiliyor. bekliiciiiğiiiz artık 😂

benim de bu arada batmalar ve regl sancım vardı reglden bir hafta-10 gün önce başlayan. ben apantisit sandım 😂😂 yani o yüzden olabilir de 😂 bebek tutunurken rahimde batma ve sancı olabiliyor. bekliiciiiğiiiz artık 😂
Ay her hamilenin yaşayıp aralarında sır gibi sakladıkları bişey heralde bu hahahaha kime sorsam yaşamış ama önce söylenen hep bilinenler 😂 bu ay hamileysem şehrin duvarlarına bile yazarım bu belirtileri ahahah 😂 5-6 gün sonra durumu bildiririm size de teşekkür ederim gece gece güldürdünüz beni 🫶

Ay her hamilenin yaşayıp aralarında sır gibi sakladıkları bişey heralde bu hahahaha kime sorsam yaşamış ama önce söylenen hep bilinenler 😂 bu ay hamileysem şehrin duvarlarına bile yazarım bu belirtileri ahahah 😂 5-6 gün sonra durumu bildiririm size de teşekkür ederim gece gece güldürdünüz beni 🫶
inşallah güzel haberlerle gelirsiniz 🙏🏻🥰

Sonucunuz ne oldu hamile misiniz? Umarım güzel haber almışsınızdır.

X