Soma-Yırca'da "Kesilecek ağaç kalmadı, 6000 zeytin ağacı kesildi gitti"

Med bilirsin büyük ihtimal.Hz.Ali'nin ayağına batan kılıcın hikayesini.Namaza durunca çekip çıkarmışlar ve hiç hissetmemiş.

Yani bi benim mi aklıma geldi bu olay,yoksa içim mi çok fesat bilemedim.

Evet böyle bir hadise okudum linka..Ben Hz.Muhammet(sav) olarak biliyordum..İşte günümüzdeki efendimize uyarlamışlar bu hadiseyi :KK51:

Tövbe estafurlah ya..

:KK57::KK57: Yapmayın bana bunu, ben KK'den öte köy bilmediğimden paylaştıklarınız bana ufo gören masum köylü etkisi yapıyor.
İnanmıyorlardır ya, yok valla inanılası şeyler vardır birde asla inanılmayacak şeyler vardır, bunlar inanılası değil ki:KK43:
Abla inanmak soyle dursun yasamislar gibi dogrulugunu savunuyorlar. Adami peygamber yaptilar resmen. Sirada ne var cok merak ediyorum

10403357_896119323772631_6432034539455882754_n.jpg

Eki Görüntüle 1299033

Buna inanan insanlar, zeytin ağacının yahudi ağacı olduğuna mı inanmayacaklar müdürüm..
neresinden ameliyat olmuş acaba o secde ederken nasıl ameliyat olmuş heryer kan revan.:KK70::KK70: hem abdestide bozulmuş.:KK70::KK70: yoksa kan akmamıs mı bu ulu insandan:KK70:
keske inanılır bişey uydursalarmış. gülen'in adının Kur'an da gectiğini iddia edenlerle aynı akıl seviyesinde bu insalar.

bugun facede bır resım daha gordum ısraıllılerı zeytın agacları saklayacakmısta bıssuru sacmalıklar Allah akıl dagıtırken bu zavallılar neredeydı acaba

ınsanların yıllarca emek verdıklerı agacları ınsafsızca katlettıler
ekmek paralarını ellerınden aldılar
sonra gıt orda burda camı yap hangı namaz temızleyecek bu pıslıklerı acaba

Bunlara inanların var olduğununu bilmek çok ürkütücü:KK57:

yok zeytin israilin mişte bilmem ne aklı mantığa insanlığa hiç birşeye sığmıyor bu yazılan savsatalar

zeytin ağacını da Allah yaratmadı mı arkadaş kendinizle çelişiyorsunuz hiç bir ağaç hiç bir canlı kimsenin tekelinde olamaz

yok namaz kılarken ameliyat edilmişte pesss:KK57:

Eki Görüntüle 1299033

Buna inanan insanlar, zeytin ağacının yahudi ağacı olduğuna mı inanmayacaklar müdürüm..
şu hikayeye inannan varsa allah akıl fikir versin diyorum:KK48:..Kuranı kerimde hz. Muhammede efendimizin son peygamber olduğu ve başka hiç bir kimsenin gönderilmeyeceği yazılı..ee hiç Türkçeden okunmazsa olacağı bu:KK53:

şu hikayeye inannan varsa allah akıl fikir versin diyorum:KK48:..Kuranı kerimde hz. Muhammede efendimizin son peygamber olduğu ve başka hiç bir kimsenin gönderilmeyeceği yazılı..ee hiç Türkçeden okunmazsa olacağı bu:KK53:

Bunlara inanarak dini inkar etmiş olmuyorlar mı ?

işıd gibi farlı bir islam anlayışları varsa bilemiycem canım..inkar ettikleri bir gerçek...

Müslüman dediğin kendine Kuranı Kerimi rehber alır,
onun dışında yaptıkları günahlara yanlışlara kılıf olsun diye uydurulan savsataları değil.

kendileri uydurup kendileri inanıyor,bunları nasıl akıllarına mantıklarına sığdırabiliyor aklım almıyor,

bu kadar cahil insanların olduğunu bilmek üzücü.

aziz mahmud hudainin meşhur hikayesi bilinir o bir çiçeği bile koparmaya kıyamazken ,menfaat için meyveli zeytin ağaçları kesilip,köylünün ahı bedduası alındı bundan kimseye fayda gelmez.üstelik ağaçlar kesildikten sonra mahkeme kararı çıktı,hukuğa güvenimiz kalmadı.işletmeye zamanında uygun bir yer verilmeliydi.siyasetin en sevmediğim yanı bu menfaat uğruna halkın hakları hiç ediliyor hangi parti olursa olsun

X