Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Bu zamana kadar yani Soloticayla tanışmadan önce freshlook kullanırdım...Ama şimdi 2 yıldır soloticanın Lensten öte birşey olduğunu anladım!!!!Hemde 3 rengini aldım hastalık gibi cidden..yeni gelen serilerdende alıcam... :emir_bebek:

Esmeralda -İCE - ve Graffitelerim var en çok esmeralda ve ice'larımı takıyorum...bebek gözü bir lens damarsız asla buğulu görmüyorsunuz almayı düşünen veya terreddüt eden arkadaslar varsa hiç düşünmeyin derim...Önemli olan ne istediğinize karar verin size mavi mi cok yakışıyor yoksa yeşil mi? Önce onu belirleyin ve gerisi renk seçmek

****Esmeralda çimen yeşili süper bi renk... (tavsiye ederim) :KK62:
****Charme İce gri-mavi süper bi renk... (saçlarınız koyuysa kesin tercih edin) :KK69:
****Charme Graffiti Mavi - lacivert inanılmaz doğal bir renk ( Her tene herkese çok yakışıyor)
:KK16:

arkadaşlar bu lensleri nereden alıyorsunuz? ben cor mel arıyorum fakat bulamadım. bilgisi olan bana mesaj atabilir mi?

kızlar lensleri gündüz kullandığımda herkes mavi diyor.akşam kullandığım da da aaaa yeşermişsin diye tepkiler alıyorum ama çok doğal durduğuna garanti veririm.en azından tepkiler öyle ki kocam çok kıldır renkli lens konusunda.baaak cırt durursaa öyle gözünde ben burdayım diye bağırırsa çöpe atarım diye tehdit bile etti:KK66: ama inanın resimden çoook daha doğal duruyooor SAAOOLL VETMAN ABLAAAA:KK1:

:)))vetman abla:KK52::KK16: bende çok begendim Tolunaycımm çok doğal durmuş hakikaten lens demeye bin şahit lazım çok haklısın doğal duran lensleri erkeklerde seviyorlar :)

Benimde quartzolarım bugün geldi, kayma yapıyor, çapı gözüme bayağı büyük, çok rahat olduğunu söyleyemem, rengide çok ahım şahım çıkmadı, bulanık görüyorum =/ Gece ışığında ancak böyle çıkıyor fotoğraf, belki sabah renge karşı olan fikrim değişir, ama çok rahatsız etti lens.. Bu arada, pupil boşluğuda çok fazla oldu, kötü...

img4417.jpg

Son düzenleme:
normal zamanda yani gün ışığında da böyle duruyorsa bence inanılmaz doğal tabi sol gözündeki (bize göre sağ gözündeki) kaymayı saymazsak =/ gerçi forumda okuduğuma göre bu tür kayma problemleri yaşayanların zamanla yani lensi taktıkça problemin geçebileceğini söylüyorlar ama yine de sen bilirisin.. bence gayet güzel =)

normal zamanda yani gün ışığında da böyle duruyorsa bence inanılmaz doğal tabi sol gözündeki (bize göre sağ gözündeki) kaymayı saymazsak =/ gerçi forumda okuduğuma göre bu tür kayma problemleri yaşayanların zamanla yani lensi taktıkça problemin geçebileceğini söylüyorlar ama yine de sen bilirisin.. bence gayet güzel =)

Gün ışığında hiç deneme fırsatım olmadı, ben evde yokken gelmiş, eve gelince denedim akşam ışığında çektim fotoğrafıda. kayma çok fena hiç sorma, ve bulanık görüyorum, çok rahatsız etti. charme mellerim daha iyi gibi

inan ne diyeceğimi bilemiyorum,, kardeşime gösterdim inanmadı lens olduğuna mesela =D yani doğal.. birde yarın bak gün ışığında da içine sinerse ne ala =) ahh o meller sanırım ben de alcam =)

Gün ışığında hiç deneme fırsatım olmadı, ben evde yokken gelmiş, eve gelince denedim akşam ışığında çektim fotoğrafıda. kayma çok fena hiç sorma, ve bulanık görüyorum, çok rahatsız etti. charme mellerim daha iyi gibi

gerçekten çok üzüldüm yaa =( hayal kırıklığı kötü birşey =( inşallah senden alcak olan arkadaşta böyle bir sorun olmaz ve yeni lenslerin içine siner tabi eğer almayı düşünürsen =)

gerçekten çok üzüldüm yaa =( hayal kırıklığı kötü birşey =( inşallah senden alcak olan arkadaşta böyle bir sorun olmaz ve yeni lenslerin içine siner tabi eğer almayı düşünürsen =)

canım bende mel var aslında, onu kullanıyorum batsada kaşınsada, rengi benim gözüme en uyan renk. melden şaşmicam artık :)

cnm bence bu resimlerde mel çok hoş durmuş sende daha doğal buldum..

ewet browni mel daha doğal :KK3:kahwe yeşille daha doğal kaynasıo ama sankı bana maviler yakısıor gıbı gelıor yanlış mı düşünüorum meller çok doğal grafıtte daha çarpıcı grafıttelerde lensmi dıye soran oldu mellerde olmadı yeni grafıtte fotosu warmı sende koyabılır mısın sende kullanıodun galıba yanlış hatırlamıorsam azula kayıyorum sonra çok cırt gelıor napçam bılmıorum walla:KK50:

canım bende mel var aslında, onu kullanıyorum batsada kaşınsada, rengi benim gözüme en uyan renk. melden şaşmicam artık :)

hangi mel var? bide kendi gözün ne renk? mümkünse foto koyabilir misin şeker?? =)
ben de alcam ama mel mi ocre mi hala kararsızım =/

benim göz rengim koyu kahve sayılır..koyu durucak hareli mavi yeşil ne öneririsniz bana...kararsız kaldımm:26:

X