Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

teşekkür ederim canım ben bi deneyeyim

denedim ama olmadı

canim ayni sorunu bende yasadim once googla imege shack yaz sonra orda browse varya ona tikla bilgisayarindaki resimler cikacak istedigini tikla ama resminin boyutunu kucult once ve upload a tikla resim yuklendikten sonra resmin altinda direct link olmasi lazim orada yazan http/img diye baslayan linki facebook taki grafik ekle varyamesaj yazdigin sayfanin ustunde hani alinti yap grafik ekle varya grafik eklebolumune direct link yazan yerdeki link i yaz aslinda cok ayrintili yazdim belki cogunu biliyorsun ama benim kafam cok karismisti o yuzden cok ayrintili yazmak istedim umarim olur olmazsa tekrar sorabilirsin bol sans

şahsen aynen dediğin gibi yaptım canım..olmadı yine..yine de saol...vetman kendisi yükleyeceğini söyledi zaten..onun mailine attım resimleri

kızlar bişi sorcam oksijenlı su yontemını bılen war mı lensın rengını değiştirmek için...

allahala ilk kez duyuyorum canım rengini mi açıyormuş lensin :)) ama oksijenli suda asit var böyle yaraya dökünce filan köpüren bir şey lense zarar vermez mi?

kızlar merak ettiğim birşey var açık renk lens kullananlar crıstal quartzo topazio gibi... dışarıda yada herangi bir yerde arkadaşlarınız illakı kendı rengını bılıyorlarsa lens oldugunu bılıyorlardır gozunuzde bilmeyenler farkedıyorlarmı pekı genelleme nasıl benı tanıyan arkadasların buyuk coğunluğu charm mellerı bılıyorlar yıne lens mı taktın dıye tanımayanlar bı bakıyor bı daha bakıyor anlamıyorlar sanırım cok acık durmadıgından kaynaklanıyor:82: ama gozlerımı bıraz ırı gosterıyor
cor mellerı cok merak edıyorum arkadaslar alanlar yada kullananlar bırkac fotograf ekleyebılır mı:26: bir sonrakı secenegım olarak cor mel dusunuyorum

Ben melin her serisini kullandım canım. şimdi nc mel kullanıyorum ve yeni tanıştığım insanlar gözlerime iltifat ettiğinde lens olduğunu söylüyorum, inanamıyorlar hatta sayemde mellenen arkadaşlarım var cor mel de çok hoş ve doğal duruyor ama ben en çok nc sersinde rahatım. charme ben de çok kayma yaptı, bulanık görüyordum ve gözü baya bi büyülttüğü için kendime yakıştıramadım :43
işte sana nc mel ve cor mel fotosu canım

resmini nasıl ekledin canım ?bende eklemek istiyorum ama yapamadım

kızlarımcımmm nilin sayesinde ben de eski seri quartzolandım hem de çok uygun fiyata zannediyorum ki yarın elimde olur tabii fotoları da hemennnn koyacağımmmmm=)))

iyi ki varsınız=)

resmini nasıl ekledin canım ?bende eklemek istiyorum ama yapamadım

cevap yazarken 'Yazı tipi', 'Boyut' falan varya üstte onların yanında ataç şekli var canım. ona tıklayıp albümündeki fotoları seçip-eğer foto yoksa 'Dosya Ekle'ye tıklıyorsun ve dosyaları seçip upload ediyorsun-son olarakta alt köşedeki 'Bitir'e tıkla umarım çok kafa karıştırıcı olmamıştır ama işlem sırası tam olarak bu canım

kızlarımcımmm nilin sayesinde ben de eski seri quartzolandım hem de çok uygun fiyata zannediyorum ki yarın elimde olur tabii fotoları da hemennnn koyacağımmmmm=)))

iyi ki varsınız=)

İyi günlerde kullan canım eski seri süper zaten foto eklemeyi unutma ama

solotica nc esmeralda

Eklentiler

• $elif11.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 73
  • $elif4.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 61
  • $Görüntü0154.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 77
  • $elif1.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…