Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

bambam canım sağol yorumların için ben zaten cristal kullanıorum şu an cor ıce bi tık daha açık ve doğal olur diye istiyorum kafam çok karışık valla makyajsız kullanılmaz diyende var :18:

sedacim cnm crystal ile benzetiorm ben cor ice i. bir ara crystale cok heveslendim hala daha tam vazgecmis deilim ama emin de deilim ben yesil gri olsun istiorm ama son alanlarda daha mavimsi duruor o acindan cor ice ile benzetiorm iice. yani sanki alirsam birbirine benzer 2 lens olucak gibi gelior bana. sen de crystaller ne tonda durdu cnm?

Son düzenleme:
merhaba kızlar iyi akşamlar. benim hatalı gönderdiğim ncmel lenslerim geldi ben de resimlerini çektim .bu sefer görme bozukluğu vs yok çok şükür.ama renk farklılığı var resimleri koydum bir de siz bakın.artık arayıp da yine hatalılar renk farkı var demek istemiyorum .vetmancım sen bak resimlere.çok bariz birisi sarı birisi daha koyu ondan .ama benim mecalim de hevesim de kalmadı artık.gönder dersen gönderirim ....ama '''''''''sıkıntılı durmuyorlar bence renk farkı da yok ,çok dikkat edilince belli oluyor ama önemli değil '''''''''dersen; üstelemiyeceğim canın sağolsun diyeceğim ..ne bu şansım anlamıyorum hiç birbirinden ayrılmamış yok mu bu mellerde bir çift niye göndermiyorlar benim kör talihim kara bahtım hep neden bana gülüyor moralim çok bozuk inan ki bu rengi o kadar çok sevdim ki ben sevdikçe bir aksilik oldu.zaten bu şekilde kullanamam .koycam kabına kaldırcam .senin bir suçun yok tabi canım arzu ablam.ama benim kabahatim ne bilmiyorum

tek bir gözümü çektiğim bir resim var o açık olan renk ben daha çok o tonu beğendim keşke ikisi de öyle açık olsaydı

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

canım çok sağol beni iyice iştahlandırdın o zman alıorum cor ıce..gelelim cristale bende hiç yeşillik yok canım ilk açtığımda tam bi bebek mavisiydi 3 gün sonra 1 ayını doldurcak haliyle çok hafif koyulaştı solüsyondan ama yine gri-mavi..hani bazı arkadaşlar melin bi tık açığı falan dediler ya alakası yok bendeki duruşuyla zerre yeşillik yok özellikle akşam masmavi..dediğin gibi siyah kalemle daha grimsi makyajsız mavi duran bi lens ama şuda var whiskey de yeşil oldu çünkü göz tabanı ela benimse kızıl-kahve seninde gözlerin oldukça açık olduğu için sende de yeşillenir diye düşünüorum tabi naçizane fikrim canım.bide ben tersini de kullanıorum mint gibi hiç rahatsızlık vermior terside grafite gibi oldu bende lacivertimsi bi mavi hare daha kalın çünkü düzünde hare boyanın üstüne basılmış o yüzden acaip doğal duruo..umarım anlatmayı becermişimdir

sedanaz lütfen crystal fotosu koyarmısın bende crystal düşünüyorum sence bende ne renk durur bende bambamın aksine sendeki gibi dursun istiyorum mavi gri tonlarında öyle durucağınıda bilsem hiç beklemem hemen alırım ama emin olamıyorum ((

burcum canım sende bendeki gibi duracağına eminim çünkü senle göz tabanlarımız hemen hemen aynı ne çok açık ne çok koyu..açıkçası ufacık yeğenim bile bu lens mavi teyze öncekiler yeşil diyor yani en az yüz kişi gördü bu lensimle hiç biri yeşil demedi zerre yeşil yok bende ah bi foto yüklesem görüceksin zaten canım göz tabanı ela ve ela ya yakın sarılık olanlarda yeşilimsi duruo ama sende de sarılık yok benimki gibi için rahat olsun canım benim..düşün cor meli rafa kaldırttı bana cristal o denli güzel yani..bide bebek pembesi far sürüyorum akla ziyan

cok saol cnm benm harika annattin diebilirim. yesillenebilir belki ben de ama ben bariz bi yesil gri istiorm o yuzden cesaret edemiorm cogu kiside mavi gri duruor. :18: cnm o zmn cor ice ile crystal cok benzer lensler. crystal daha da doal olabilir cor icedan cunku pupil boslugu daha dardi sanirim. bu arada burcuda da cor ice vardi fotolari var sanirim onnari da incele istersen guzelcim tabanlarinizin benzedigini yazdigini okudum da

Son düzenleme:
çok güzel durmuş gerçekten doğal durmuş.benm kafam iice karıştı şimdi ben ne alcm yaff

eczreyrey canım güle güle kullan yeni seri değil mi bunlarda? Benim cor mellerimle aynı tondalar. Hiç sarılık göremiyorum artık melde. Haki bir yeşil oldular. Eski meller sapsarıydı. çok doğal olmuş ve çok yakışmış sana quartzolarda çok yakışıyor. Ama pupil meselesinden meller daha doğal gündüz kullanımı için daha uygun.

eczrerey güle güle kullan çok yakışmış cnm..
bişe sormak istiorum,,hareli bu lens,,bide dış cervesi siyahmıı??
ben bazılarında gördüm simsiyah dış cercevesi çok yapay duurodu sankii.
bende mel alıcm da oyuzden braz arastıorum.
en doğalı mel dedi burdaki arkadlsrda

eczreyrey cok tatlı bi renk olmus cok begendim
yanlız biraz kayma var sanırım ya da lens biraz büyük gelmiş gibi geldi bana
yinede cok göze carpmıyor güle güle kullan :79::79:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…