Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

[ımg]http://i51.tinypic.com/ila886.jpg[/ımg]

muthıs gorunuyor yenı serı topazıo. Pekı arzucum sence eskı serıye gore nasıl dahamı mavı? Okıpete ne dıyor bu konuda dahamı mavıymıs? Bu arada gorusuyorsan kendısıne selamlarımı ılet lutfen cok yakısmıs yenı serı topazıoları.

eski topaziolarla yeni topaziolar arasındaki farkı size göstermek için 2sinin kapta resmini çektim. üstteki yeniler ve görüldüğü gibi daha mavi...alttakiler daha griyeşil...

[/IMG]

Merhabalar ben yeni üyeyim ama eski takipçinizim=))) çoook uzun süre düşündükten snr hidrocor mellere karar verdim nasıl durucak inanılmaz merak ediyorum vetman saolsun bende artık soloticacıyım=)))) lensler gelsin size resimler,i en kısa zmnda ekliycem =)

eczanede olduğum için sıkıntı olmuyor solo care da alırım ama ondan da kullanmadım desem yalan olur ilk zamanlarda kapaklarını açık unutyordum batma yanma çok oluyordu sanırım kullanma talimatını okumadan kullandım. opte free de öyle bişey yapmadım hijyenik bi şekilde bekliyor bir iki kez kullandım vazgectim dayanamadım ağrısına renü bitsin yeniden solo care denicem teşekkürler canım

Son düzenleme:
eski topaziolarla yeni topaziolar arasındaki farkı size göstermek için 2sinin kapta resmini çektim. üstteki yeniler ve görüldüğü gibi daha mavi...alttakiler daha griyeşil...

[/IMG]

wow ne kdr fark var benm de yazin deneme yaptigim opak lensler alttaki gibi idi o yuzden buyuk kismi sari oldu diyip duruordum megerse sonrakilarin boyamasinda bariz olarak sari kisim cok daha kucukmus. paylasim icin tesekkurler cnm

cnm hayirli olsun lenslerin gule gule mutlululukla kullan :) merakla bekliorz fotolarini

rica ederim cnm ne demek umarim rahat edebilecegin bi solusyon olur solo care.

siyah gözde gün ışığında charm grafite ve charm ocrelerim...
sonunda güneşi yakaladım
takıp çıkarmaktan kirpiklerim dağılmış durumda,görmezden gelin ,please:13:

charm grafite;

[video=dailymotion;xg8gj8]http://www.dailymotion.com/video/xg8gj8_solotyca-charm-grafite-siyah-gozde-gun-yyyyy_lifestyle#from=embed&start=25[/video]

charm ocre;

[video=dailymotion;xg8gjp]http://www.dailymotion.com/video/xg8gjp_solotica-charm-ocre-siyah-gozde-gun-yyyyy_lifestyle#from=embed&start=3[/video]

Nillll senin grafiteler resmen ice gibi duruyor harika =))) Benimkileri görsen gün ışığında normalden bile koyu. Kendi gözümü koyultuyorlar renk olarak seninkiler harikaymış resmen ice gibi bunlar... Ocrelerr de harika ikisi de çok yakışmış güle güle kullann =)))

canım tşk ederim
bu ama grafitelerin en açık hali ,yani güneş ışığındaki hali ...kapalı alanda daha koyu ,hele gece lacivert ama yazın güneşinde,dışarıda iken öyle duruyor...
ocrelerimi de çok seviyorum

selam arklar..lütfen yardımcı olun quartzo siparişi verıcemm ama yenı serı çok mavıı gbı geldı bana yokmu eskı serıyı bulabılecegm bı sitee?..yenı seri quartzo kullanan arklar lütfen açıklayabılırmı çokmu mavı duruo..ben yeşil ıstıorum.bıkaç foto ekleyebılırlermı foruma ltf yardımcı olun yılbaşına gırmeden getrtmek ıstıorum(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…