Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Kızlar fotodaki quartzoyu isteyen olursa gönderebilirim. Bende belli bile olmuyor. Kimse de ne anladı ne beğendi.Üzgünüm henüz eski quartzoyu bulamadım :KK43: Daha kaç kez deneyeceğim bilmiyorum :KK43:

Arkadaslar forumunuza yeni katılıyorum. NC quartzo ve Nc Crystal almak istiyorum.Gozlerim kücük ve acık kahve..Bunlardan hangisinin pupil boslugu daha dar? yardımınızı bekliyorum..Tesekkürler

Kızlar fotodaki quartzoyu isteyen olursa gönderebilirim. Bende belli bile olmuyor. Kimse de ne anladı ne beğendi.Üzgünüm henüz eski quartzoyu bulamadım :KK43: Daha kaç kez deneyeceğim bilmiyorum :KK43:

çok garıp quartzo nasıl bellı bıle olmaz mel ve crıstal nasıl durmustu sende dahamı belırgın?

daha önceki quartzolarla kıyaslıor burcuda ondan beticim yoksa quartzo belli olmazmı mellerdende crstaldende belirgindir ama ona koyu geliyor çünkü onun elinde geçen seneki quartzolarda var ve burcu onunla kıyaslıyor ve haliyle koyu geliyor yeniler ama daha yeni açılan lenslerle açılalı çok olmuş lensin açıklığı bir olmaz ben quartzolarımın açıldıktan 4 ay sonra dahada açıldığını farkettim çünkü:)

bambam canımcım şimdide cor ıce.a sardım maymun iştahlı oldum bu ara :KK53: sen kullandığın için en iyi sen bilirsin nasıl doğalmı soran oluomu lensmi diye ?? sence alayımmı canım ? tam olarak ne renk durur ayy çok soru sordum gene :KK1:

bambara hoşgeldin canım daha dar olanı quartzodur crystalin pupili daha geniştir:)
Vetmancım teşekkürler..Ben Sophistic in mavisini kullanıyorum.Onun kadar doğal dururmu Quartzo? Crystalin olmasını isterdim..Sophisticten farkı nedir crystal renginin? ve numaralı almak istiyodum 2 sindende :) tavsiyen varmı?

bettybluees tabiki belli oluyor canım da ben çok aşırı açık bir renk istediğim için satıyorum :)

bu eskisi:
attachment.php

buda dün aldıklarım:
attachment.php

Son düzenleme:
Vetmancım teşekkürler..Ben Sophistic in mavisini kullanıyorum.Onun kadar doğal dururmu Quartzo? Crystalin olmasını isterdim..Sophisticten farkı nedir crystal renginin? ve numaralı almak istiyodum 2 sindende :) tavsiyen varmı?
Bambaracım :) sophistikden bile doğal soloticalar ondan emin olabilirsin:)bu lenslerin farkı sophistikden damarsız olmaları numaralı alman daha mantıklı tabiki lens kullanırken en azından numaranıda kullanırsın daha iyi olur canım

vetmancım az önce oky ve senin ilk aldığın quartzolara baktım acaba yanılıyormuyum diye. ama bütün eski quartzolar sizdekiler ve benim eskiler hemen hemen aynı renk. Hatta bütün mellerde bana daha sarı geldi. Solotica renkleri neden gitgide koyulaştırıyor anlamıyorum ben :) bir mail atıp kendilerine üzüntümü bildireceğim. renkleri açtıklarında stok yapma garantisi vereceğim :)

bambam canımcım şimdide cor ıce.a sardım maymun iştahlı oldum bu ara :KK53: sen kullandığın için en iyi sen bilirsin nasıl doğalmı soran oluomu lensmi diye ?? sence alayımmı canım ? tam olarak ne renk durur ayy çok soru sordum gene :KK1:

cnm aslinda kendi gozun mu die soran olmadi bana hic sari sac kullandigimdan belki kendi gozum saniorlar burada insanlar bir de acikcasi cok dikkat etmiorlar pek lens kullanan yok hepsinin zaten renkli oldugundan :KK53: gectigimiz yazda TR bi iki sefer taktim cor ice orada da soran olmadi. benm acikcasi bulabildigim en doal gri tonu suana kdr cor ice. ama tabi cok dibinden bakinca direk gunes isigi alirken alttan kahvelik cikabilior o zmn ele verebilir. ben simdi gundelik nc mel kullaniorm ama mesela gunduz vakti cok disarda dolanmicaksam ice kullaniorm. aslinda icelari ilk aldigimda disarda bahce gibi bi yerde arklarla bulusmustuk ve gunes isigi vardi bolca kendi gozum sanmislardi sasirmislardi lens dedigimde. yani soole diyebilirim nc mel kdr doal deil ama gri tonda bir lens kahve goz ustunde ancak bu kdr doal olabilir herhalde. belki crystal ya da icemint bir tik daha doaldir onnari denemedim bilemiorm. ben seviorm icelar guzel tam renkli gozlu yapior. ama cnmcm kesin birsey de diemiorm zevke beklentiye ve goz tabanina gore deisior tabi :KK71:

Son düzenleme:
burcu canım quartzonun eskisi harikaydı yaa keske ozamanken alsaydım birtane
yeni olan daha mavimsi sanırım peki renk olarakk bi koyulasma var mı?

bambam canım sağol yorumların için ben zaten cristal kullanıorum şu an cor ıce bi tık daha açık ve doğal olur diye istiyorum kafam çok karışık valla makyajsız kullanılmaz diyende var :18:

SLM arkadaşlar solotica quartzo siparişi vercemde yardımnıza ihtiyacım var..forumdakı butun yorumları ve resimleri inceledim..sanırım quartz nun yeni serisinde renk farklılığı oluyormuş..ama ben eski serideki yeşil duran quartzoyu daha çok begendım..yanı okypte nın aldıgı yenı seriyi begenmedım duruşunu rengıde mavı griye çalıor gbı...sizce eskı seri siparişini hangı sıteden verebılırım ..tşklerr:82::82::82:

SLM arkadaşlar solotica quartzo siparişi vercemde yardımnıza ihtiyacım var..forumdakı butun yorumları ve resimleri inceledim..sanırım quartz nun yeni serisinde renk farklılığı oluyormuş..ama ben eski serideki yeşil duran quartzoyu daha çok begendım..yanı okypte nın aldıgı yenı seriyi begenmedım duruşunu rengıde mavı griye çalıor gbı...sizce eskı seri siparişini hangı sıteden verebılırım ..tşklerr:82::82::82:

adaşım eski seri quartzo bulamazsın burcu aylardır arıyor bakmadığı site sormadığı yer kalmadı ümidini kırmak istemem ama durum bu ..bi bulsak alacak çok kişi var ama malesef..

bambam canım sağol yorumların için ben zaten cristal kullanıorum şu an cor ıce bi tık daha açık ve doğal olur diye istiyorum kafam çok karışık valla makyajsız kullanılmaz diyende var :18:

cnm benm ne demek rica ederim. ben sahsen makyajsiz da begeniorm kullanilmazz die dusunmuorm ama kisiyr gore deisebilir tabi bu. bence makyajsiz kullanilabilen bi lens diebilirim cunku rengi zaten belirgin. azcik rimelle sahane oluor. ben genelde hep siyah kalem kullaniorm o sekilde daha gri duruor. makyajsizken daha mavi. albumumde bii fotosu vardi kontrol ediyim sildiysem onu eklerim gene makyajsizken rengini. kisisel begeni ve tercih meselesi ben souk renkleri severim . cok da beyazim gri lens youn makyajsiz da kullaniorm:KK8:

X