Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

canım birinde görürsen açıldığını yenilerden bana haber ver mutlaka olur mu? biri alsa, denese de görsek:)

selam kızlar vetmandan 15 gün önce aldığım solotica cristalleri tenim ve saclarım çok acık olduğu için bana uymadığından satmak istiyorum.sadece denedim hiç takmadım.

vetmancım, senden sanırım ramazan bayramından öönce almıştım .biraz koyu evet.makinadan kaynaklı değil.

vetman merhaba ben hala karar veremedim hidrocor mel konusunda Gerçi 8.4 curve olup kullananları görünce cesaretleniyorum :) Sence hidrocor mel ve hidrocharm mel in renkleri farklı mı? Senin kardeşindeki renge bayıldım ama haresiz olması gerek puff :44:
Bi de tanita tikaram yellow da çok doğal ve mel e çok benziyor rengi ama çok kalın bi lens çok batıyo. Yine de tavsiye ederim herkese. Sanırım ben hem solotica hem de tanita alıcam bu kararsızlıkla

canım charm melde çok güzel neden illaki haresiz istiorsun?charm mel ile cor mel aynı renkde aslında hare farkları var charm melde düşünebilirsin solotica gibi incecik doğal lensler varken neden tanita gibi kalın bir lens takıcaksınki redgiselle87 cim..:)

Kızlar, sonunda cor mellerimin fotolarını çektim bende, yeni mel almayı düşünen varsa fikir verir..Bir resimde orijinal gözümde görünüyor,siyaha yakın bir renk.Kendi rengimin olduğu resim flaşsız akşam oda ışığında çekildi, diğerleri, ise yine evin içinde gün ışığında ama tabi cama yakın bir yerde çekildi. İki gözünde göründüğü son resim kapalı havada evde camın yanında çekildi.Hiçbirinde flaş yok. Benim makine renkleri kötü gösteriyor, makyajımda berbat, çok resim arasında ancak bunlar biraz elle tutulabiliyorlardı,idare edin :)

Eklentiler

• $lens1.JPG
    7 KB · Görüntüleme: 60
  • $lens3.JPG
    8,4 KB · Görüntüleme: 63
  • $lens2.JPG
    5,7 KB · Görüntüleme: 69
  • $lens4.JPG
    4,9 KB · Görüntüleme: 61
Bu arada merak eden olursa melleri Vetman'dan aldım, teşekkür ediyorum Vetman'cım..

Canım soloticalar yıllık lensler. Sevgılı watman satıyor nc serisi ler 175 tl charmlar sanırım 165 tl bıldıgım kadarı ıle

Ama benim ilk kullanımım yıllık alamam belki bir defa takarım sadece deneme amaclı aylık sart solitaka da yok mu yanii(cok üzüldümm

Bu arada merak eden olursa melleri Vetman'dan aldım, teşekkür ediyorum Vetman'cım..
rica ederim jezebelcim ne demek :)çok tatlısın.güle güle kullan ıcelarını koyu kahve gözde ıce resmi eklersen çok sevinirim burayaçok merak edenler var çünkü jezebelcim:)

Vetmancım gün ışığında çekmedim henüz, dün akşam takmıştım o zaman bir iki tane çekmişim şimdi gördüm ama ev ışığında yanıltmasın, bakayım düzgün çıkan varsa içinden koyarım, ama galiba ben bunları satılığa çıkartacağım çünkü sabah takıp gün ışığında bakınca tabanım çok koyu olduğu iççin yakından sanki çok iyi kaynaşmamış gözümle gibi geldi, tabi batma,kayma vs gibi bir sorun olmadığından geri almadı arkadaş,o da haklı, keşke cor grafit falan alsaymışım..Resim koyacağım ama söz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…