Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

tatlım sende de böyle durmasına sevindim. demekki cor mellerin doğallığı da burada daha açık olsa bu sefer doğal bulmayacaktık belkide:) nc meller bende neredeyse sarı gibilerdi.çevrede hare vardı ve çok doğal değildi bana göre. çünkü pupilden görünen kahverengi kendisi sarı haresi siyah ben pek sevmiyordum nc mellerimi.

Esmeralda hakkında ise melle karşılaştırma yapmak ne derece doğru bilemiyorum ama soloticanın en bombeli lensi bence.bu seri ile alakası yok bir kez yapısı çok daha farklı boyaması herşeyi ben esmeraldaya pek ısınamadım rengi de soda şişesi yeşili diyeyim sana tam tarifi olsun :) doğal değil yani. Yakışan arkadaşlar oldu tabi bu benim şahsi görüşüm.Quartzo benim opak serideki tek favorim.

ay super o zmn cok buyuk bi deisim belirgin koyulasma yok lenslerde senin tabanin belki azcik daha koyu ise benden o etkilior belki de dedigin gibi. doalligi harika albumune baktim tatlim cok begendim masalla

benm de kafami kurcalayan senin nc melden cok da acik bulmaman oldu aslinda benm o fotoda soldaki nc mel sagdaki cor mel bariz fark vardi aralarinda denedigimde. hem aciklik hem ton farki.

bery senin avatardaki hangisi ona benziyorr....

bence rihannanin gozleri charm mel acayip guzel gozleri ve charm mel ile bu goruntu elde edilebilior cok hos berryninkiler cok benzior

Son düzenleme:
charme mel canım avatarım bencede benziyor...

evet gerçekten benziyorrr o yüzden sordum çok hoş durmuş berry sendedee...

kıızlarrr albumume bakıp bana solotıcadan onerebılecegnz renklerı yazarmısınz ban fresloktakı gıbı yakısacak sızce hıdrochrm ocre ck ykan buldum sızce...yardmlarnıza ıhtıyacım var en ykn zamnada alıcam bende..

Son düzenleme:

aman tanrım VETMAN özellikle 4.10 dakinden korktum resmen bunlar aşırı opak ya günlük kullanmak imkansız benim için :) bir de kadın kızın gözüne soktu resmen elini yani :)

artık bende begenıyorum :))))

esmacım hayırlı olsun çok yakışmış ama şu son eklediğin resimlerin ilki ocre gibi durmuş ne tatlı ya mel demesen ocre derdim ilk resim için tam ela olmuş sende :) hayırlı olsun :)

rengi kullandıgım goz kalemıne ve ışığa göre hafif değişiyor ama koyu yeşil gb durması hosuma gıdıyor en cok :) tşkk ederım
ama esmacım mellerin çok doğal ve gizemli durmuş benim mellerim ne zaman geleceeekkkk bende resim koymak istiyorum artııkk

evet cnm herkez doğal diyor , ama ben doğal bulamıyorum ::) resımlerını beklıyorum sende gule gule kullan lenslerını

evet bu mel elması olmus renk olarak cok dogal hoş bi renk olmus
ayrıca gözlerini cok iri göstermiş bunu kendi gözlerimde düşünemiyorum anime gibi olurum sanırım

bana mı dedın akitra bılmem ama ustume alınıp cvp verıyorum :)
lensler gözleri ciddi bir şekilde iri gösteriyor Allahtan benım göz yapım kucuk cekık oldugu ıcın pek göze batmıyor / muş bılmem ne kadar doğru öyle dıyorlar :))

merhaba kızlar bende lens almak istiyorum
araştırdım ve solotica hidrocharme mel alamaya karar verdim
nerden sipariş verebilirim internette güvene bileceğim alışveriş sitesi arıyorum
yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler

canım vetman nickli arkadaş satıyor ben ondan aldım

Arkadaşlar ben numaralı lens kullanıcam ve renkli istiyorum şeffafdan sıkıldım B&L hazel taktım ama göz rengimi çok az açtı gözlerim koyu kahve göz rengimi açmak istiyorum doğal olmasıda önemli yeşilimsi ve mavimsi bi renk olabilir. ,Sizce hangi marka ve rengi almalı mıyım yardımcı olur musunuz?

eğer çok doğal dursun istiyorsa solotica cor grafite (mavi) ya da cor mel (yeşil) alabilirsin.bence en doğal seri cor serisi8haresiz olan seri),ben cor grafite kullanıyorum çok memnunum.

merhaba arkadaşlar kızkardeşimin koyu kahverengi gözünde charm melin duruşu 1 tanesi yakın çekim diğeri uzakdan çekim yüzde rengin nasıl durduğunu görmeniz için.özellikle bety blues senin için charm melin koyu kahverengi gözünde duruşu gün ışıgında flashsız duruşu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…