Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

jezebelcim bencede satma çok yakışmışlar gördüm resimlerini:)

Son düzenleme:
Canim cok tesekkur ederim , ben daha mavimsi bir ton bekliyordum ama benimki sanki yesile donuk bir renk , hatta ben yanlis lens geldi , topazio yerine quartzo geldi sandim ama yanlis degilmis kutusunda topazio yaziyodu. AmA yine de BL lense gore cok daha dogal tabiki, ben memnunum ^-^

cnm sen guzelsin zaten ne taksan yakisir super olmus

Cok tesekkur ederim , cok sirinsin

Ama mesela yesil tonlari cok gitmiyor bana, ben cok acik tenli oldugum icin sac da sari olunca uymuyor pek hic kahverengi tonu ya da mel gbi ela denemedim, sanki onlar da cok uymaz gibi dusunuyorum, bugday/esmer tenlilere ya da koyu renk saclilara cok yakisiyor onlar bence ^^

cnm bence beyaz ten ve sari saca her renk lens gidior benm dusuncem tabi benm de saclarim platin (hos simdi diplerini deistirmistim tekrar geri aciorm sariya) tenim de beyaz ben daha cok yesil gri tonlarini seviorm hatta bence melde yakisir sana. ben nc mel kullaniorm suan gundelik eger ki hafif yesil tonlu durduysa bile yakismistir fotoda mavis gorundu bana daha cok

Son düzenleme:

bilmiyorum belki de haklisin, benim gozum alistigindan da yakistirmiyor olabilirim kendime, sanki emanet duruyor gbi geliyor baska renk :44:

platin sac + acik renk gri/yesil goz + siyah goz makyaji super oluyor beyaz tenliysen eminim cok guzel olur Bambam

çok yakışmış doğal duruyor bende seviyorum ama kullanamıyorum rahatsızlık veriyor genelde aylık alıyorum hep çöpe gidiyor

çok yakışmış doğal duruyor bende seviyorum ama kullanamıyorum rahatsızlık veriyor genelde aylık alıyorum hep çöpe gidiyor

Canim solotica deneyebilirsin kullanmadiysan, BL gibi rahatsiz edip, kuruluk, kayma yapmiyor. ben cok marka denedim ama en cok solotica dan memnun kaldim.

Vetmancım quartzoları senden almış yeni seri gönderdin değil mi? 3 ünde teslim aldım dedi bana pınar foto görmedim ama eski seri fotolarıma bakıp aynısı olduğunu söyledi.

alistigin icindir cnm ben de grilere cok alistigim icin maviler tuaf gelio bana da hos suan elimdeki lenslerden biri mavi gri dieri mel. yesil tonlu bir gri yok malesef bulamadim henuz istedigim gibi :26:
evt cnm dedigin gibi siyah makyaj zaten vazgecilmezimdir
sen de sans verebilirsin yesil gri tonlara bence guzel olacaktir hos mavi cok yakismis zaten sana

kızlar bu renk nedir acaba bilen varmı çok hoş bayıldımmm

Eklentiler

• $Rr7so3v6YWUkC8g.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…