solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

canım msj atamadım sana burdan görürsün belkiiii

canım selam bu sayfada duygu onur arkadaşın paylaştığı linkten üye olucaksın hesabına 50 tl bişi aldığında 25 tl düşecek

http://www.kadinlarkulubu.com/ceyiz...i-gordugumuz-kampanyalari-paylasalim-342.html

kırmızı kasa ile ilgilide bilgiler burada tık tık

bu linke üye olup açma halkaları ve kapaklardaki kodları biriktirip markafoni çeki alabiliyorsun

ayrıntılar

https://www.coca-colakirmizikasa.com/brandproductlist.jsp?brand=201

biz aynı anda kullandık 75 ttl üzeri ekledim 20 ve 25 tl düştü kırmızı kasa çek kodu verdi r10 da otomatik düştü gayet iyi fiyata aldım 4 tane çekim vardı canım 2r10 2 kırmızı kasa umarım yardımcı olmuşmdur

ablamın aldığı doğum günü hediyem:KK16: ee çeyiz hazırlığında olan birine çeyiz hediye edilir dimi ama:KK1::KK9:

kare cup cake'li kek fanusu bunun mor olanı

Eklentiler

• $634690800887774219.jpg
    $634690800887774219.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 40
canım son aldıkların çok güzel özellikle bornoz takımın çok şıkmış güle güle güzel günlerde kullan inş.

Solitary canımmm hepsi harikalar, çoookk beğendim bunları ben :) Hayırlı ve huzurlu günlerde ağız tadıyla kullanmak nasip olsun inşallah canım benim :)

çok saol cnm:KK16: bu aralar azalttım çeyiz alma işini çünkü ablamda çeyiz alıyor ve yakın zamanda evlenecek ev çeyizden geçilmiyo artık:KK9:

sizin evi düşünemiyorum ben tek başımayım annem gene etraf kutu dolu diye kızıyor siz iki kişi annen napıyor acaba:KK1: bu arada ablan senden önce evlenirse çeyiz eksiklerini senden tamamlamasın sonra:KK1:

sizin evi düşünemiyorum ben tek başımayım annem gene etraf kutu dolu diye kızıyor siz iki kişi annen napıyor acaba:KK1: bu arada ablan senden önce evlenirse çeyiz eksiklerini senden tamamlamasın sonra:KK1:

cnm 3 kız kardeş yaşıyoruz anne baba yok malesef erken yaşta vefat ettiler:KK43: dediğin gibi heryer kutu dolu her dolap ağzına kadar eşya doldu ama daha çok eksik var :KK31: aldıklarımı not alıyorum cnm eksilmesinler diye:KK9::KK9::KK34:

cnm 3 kız kardeş yaşıyoruz anne baba yok malesef erken yaşta vefat ettiler:KK43: dediğin gibi heryer kutu dolu her dolap ağzına kadar eşya doldu ama daha çok eksik var :KK31: aldıklarımı not alıyorum cnm eksilmesinler diye:KK9::KK9::KK34:

başınız sağolsun canım kusuruma bakma:KK17: bende not alıyorum aldıklarımı aldğım şeyleri unutmayayım diye ama şuana kadar aldığım her ayrıntıyı hatırlıyorum :KK1:

başınız sağolsun canım kusuruma bakma:KK17: bende not alıyorum aldıklarımı aldğım şeyleri unutmayayım diye ama şuana kadar aldığım her ayrıntıyı hatırlıyorum :KK1:

amin cnm saol estağfurullah nereden bileceksin ki:KK54: aynen bende hangisini ne zaman aldım nerden hangi siteden aldım nereye kaldırdım her ayrıntıyı hatırlıyorum ee kız çeyizi çok önemli kıymetli olur derlerdide inanmazdım hakikatten öyleymiş:KK9:

X