Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

İyi akşamlar kuzum ben çıkıyorum eve gitme vakti:KK55:belki istediğim filmi izleyemezsem bu akşam gelirim yine:KK54::KK54:

İyi akşamlar kuzumm :KK54:

Ben akşamları açmıyorum canım. Nişanlım izin vermiyor. Benimle ilgilen diyor :KK31: :KK12: Yarın sabah görüşürüz :KK54:

aldıklarını çok beğendim canımcımm hepsi de çok güzel ama anahtarlığa herkes gibi ben de bayıldım..sipariş verdiğin sayfanın linkini özelden msj atarsan sevinirim:KK34:..güle güle kullan çeyizciklerini..:KK16:mutlulukla..aşkla:nazar:

aldıklarını çok beğendim canımcımm hepsi de çok güzel ama anahtarlığa herkes gibi ben de bayıldım..sipariş verdiğin sayfanın linkini özelden msj atarsan sevinirim:KK34:..güle güle kullan çeyizciklerini..:KK16:mutlulukla..aşkla:nazar:

Çok teşekkür ederim şekercimm :KK16: Çok mutlu oldum mesajına :KK54:

Daha güzelleri sizlere olsun inşallah. Sizlerde mutlulukla kullanın herbişeyinizi :KK12:

Hemen yolluyorum adresi :KK16: :KK34:

anahtarlığına tabii ki ben de beğendim, tahtasını nasıl yapmışlar, bilemedim ki...:KK31:

Canım hobi malzemeleri satan yerlerde bu şekiller hazır olarak bulunuyor. Dilersen ordan da alıp yapabilirsin. Kara tahta boyası alıp boyadığında da tamamdır. Ama bir kaç püf noktası var ona göre yapman gerekir. :KK31:

Canım hobi malzemeleri satan yerlerde bu şekiller hazır olarak bulunuyor. Dilersen ordan da alıp yapabilirsin. Kara tahta boyası alıp boyadığında da tamamdır. Ama bir kaç püf noktası var ona göre yapman gerekir. :KK31:

kara taht boyası mı hiç duymadım...yapılışı ve mailyeti nasıl olur acaba?:KK31:

kara taht boyası mı hiç duymadım...yapılışı ve mailyeti nasıl olur acaba?:KK31:

Evet kuzum kara tahta boyası. İnternetten de sipariş verebilirsin yada oturduğun yerde hobi malzemeleri satan yer varsa orayada sorabilirsin.

Yapılışı çok basit. Maliyeti de bence gayet uygun.

Yanlış hatırlamıyorsam alacağın kara tahta 7,50 ile 10 tl arasında birşey tutar. Harfler ise tanesi 1 tl.

Kara tahta boyasının yapılışını internetten de bulabilirsin bende kısaca sana anlatayım. Tahtayı zımparalaman gerekiyorsa zımparaladıktan sonra kara tahta boyasını ilk olarak tahtaya dikey yönde ve boyayı sürdüğün yere tekrardan sürmemek şartıyla yani fırçayı bir kere sür o şekilde boya. Yoksa üstünden geçersen boyadığın yerde boya parçacıkları olur ve pürüzsüz olmaz. Daha sonra kurusun o. Kuruduktan sonra ikinci kat süreceğin boyayıda yatay şeklinde sürüp yine aynı şekilde kurumaya bırak. Daha sonra istediğin şekilde süsleyebilirsin.

Ben bunları öğrendiğimde çok geç olmuştu çünkü ben kara tahtamı almıştım :KK53: Ama şimdi mutfağım ve sofram için kara tahta yapacağım. Yaptığımda da ekleyeceğim buraya :KK12: :KK16:

kuzucum ben dün hobi malzemesi satan bir yere gittim bana cupcakeli tahta yok dedei bulamadım buldugum zaman su karatahta olayını bende yapıcam:)

kuzucum ben dün hobi malzemesi satan bir yere gittim bana cupcakeli tahta yok dedei bulamadım buldugum zaman su karatahta olayını bende yapıcam:)

Aaa ciddi misin :26: Ben o kadar çok buldum ki cupcake :26: hemde yanılmıyorsam 6 tl di :KK76: :KK52:

rabbim iyi günlerde kullanmaya nasip etsin inş... başlayınca devamı geliyor ben de üç dört aydır başladım ama baya bitti sayılır çeyizim

rabbim iyi günlerde kullanmaya nasip etsin inş... başlayınca devamı geliyor ben de üç dört aydır başladım ama baya bitti sayılır çeyizim

Aminnn çok teşekkür ederimm. Evet başlayınca güzel ama ben bitmesin istiyorum :KK53:

Sende güzel günlerde kullan inşallah çeyizlerini :KK54:

X