Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

Evet bende öyle düşünerek kendime fırsat tanıyorum Nede olsa ailemiz kalabalık

Tatlım misafirin için çaydanlığın varsa eğer bernardo da beğendiğini al derim. Sabah kahvaltlarında falan sofrana şıklık katar. Ama eğer ki büyük çaydanlığın yoksa el mahkum Korkmaz

Bir büyük bir normal boyutta almak istiyorum canım misafir geldiğinde ve günlük kullanım için... Bernardoyu günlüğe alabilirim aslında aklımda kalacağına dimi Misafir için de Korkmaz alırım olur biter

Tamam işte gayet güzel zaten çayı çok içen bir eşin olmayacağı için Pembiş çaydanlık size yeterli olacaktır Misafirlerin içinde büyük olanı alırsın gayette güzel olur Misafirine yetmezse bide pembiş çaydanlıkla demlersin tamamdır

Rabbim huzurla,mutlulukla,aşkla kullanmayı nasip etsin inşallah bende nişanlımla 6yıldır beraberim bu aradaaaaa anahtırlığına bayıldııımmmm öyle bir şeyi nerde bulabilirim kiiii:44:

Ben bi bernardoya uğrayım

Rabbim huzurla,mutlulukla,aşkla kullanmayı nasip etsin inşallah bende nişanlımla 6yıldır beraberim bu aradaaaaa anahtırlığına bayıldııımmmm öyle bir şeyi nerde bulabilirim kiiii:44:

Aminnn Canım Benimm Sizlerede maşallah Allah nazarlardan saklasın

Anahtarlığımı instagramda bir siteden sipariş verdim canım. İsteğin üzerine her şekilde yapıyorlar

Kıslarr

Sevdiceğimin, Ömrümün, Hayatımın Erkeğinin bana Sevgililer Günü Hediyesini sizlerle paylaşmak istedim

Aşk O Aşk, Sonsuz O

Haha ilahi

Çok komiksin kuzum O genelde bir yer bulup oturuyor, ben bir süre gelmeyince aramaya başlıyor

Hımm oda güzel

Canım biz bayanlar öyleyiz bende geçenlerde bir mağazaya girdim alacağım birşey vardı ama girdiğim mağaza hem çok güzel mutfak eşyaları getirmiş hemde uygun. Nişanlıma msj attım burada kalabilirim diye Kalma kalma diyo

Ne yapacaklar bizimle bilemiyorum

Herşeyin cook güzel canım gule gule aşkla sevgi ile kullan hepsini
bende herkes gibi anahtarlıgini cook begendim adresini mesaj atar misin ?

Cok güzel her seyiiin masallah, askla kullanin.ve o anahtarlik bir harika masallah.ben de nerde yaptirdigini ögrenebilir miyiiimm

Son düzenleme:
Herşeyin cook güzel canım gule gule aşkla sevgi ile kullan hepsini
bende herkes gibi anahtarlıgini cook begendim adresini mesaj atar misin ?

Hımm şey geç gördüm de biras mesajları işler çok yoğun bu aralar bakamıyorum pek :26: Kusura bakmayın olur mu

Teşekkür ederim canım benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…