Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

O zaman hem ondan hem ondan olsun kuzucum bişe kaybetmezsin :KK9: Bizimki pek çay sevmez, kahve delisidir o nedenle bolca kupam var :KK9:

Çaydanlık arayışı içerisindeyim şu günlerde, Bernardonun toz pembe çaydanlığı çok güzel görünüyor gözüme ancak demliği avuç içi kadar. Kalbimi dinleyip onu mu alsam yoksa mantığımı dinleyip korkmazınkini mi alsam karar veremedim :KK14:

Evet bende öyle düşünerek kendime fırsat tanıyorum :KK53: Nede olsa ailemiz kalabalık :KK9: :KK8:

Tatlım misafirin için çaydanlığın varsa eğer bernardo da beğendiğini al derim. Sabah kahvaltlarında falan sofrana şıklık katar. Ama eğer ki büyük çaydanlığın yoksa el mahkum Korkmaz :KK31:

Evet bende öyle düşünerek kendime fırsat tanıyorum :KK53: Nede olsa ailemiz kalabalık :KK9: :KK8:

Tatlım misafirin için çaydanlığın varsa eğer bernardo da beğendiğini al derim. Sabah kahvaltlarında falan sofrana şıklık katar. Ama eğer ki büyük çaydanlığın yoksa el mahkum Korkmaz :KK31:

Bir büyük bir normal boyutta almak istiyorum canım misafir geldiğinde ve günlük kullanım için... Bernardoyu günlüğe alabilirim aslında aklımda kalacağına dimi :KK31: Misafir için de Korkmaz alırım olur biter

Bir büyük bir normal boyutta almak istiyorum canım misafir geldiğinde ve günlük kullanım için... Bernardoyu günlüğe alabilirim aslında aklımda kalacağına dimi :KK31: Misafir için de Korkmaz alırım olur biter

Tamam işte gayet güzel zaten çayı çok içen bir eşin olmayacağı için Pembiş çaydanlık size yeterli olacaktır :KK16: Misafirlerin içinde büyük olanı alırsın gayette güzel olur :KK16: Misafirine yetmezse bide pembiş çaydanlıkla demlersin tamamdır :KK16: :KK31:

Rabbim huzurla,mutlulukla,aşkla kullanmayı nasip etsin inşallah:nazar: bende nişanlımla 6yıldır beraberim:KK1::KK16: bu aradaaaaa anahtırlığına bayıldııımmmm öyle bir şeyi nerde bulabilirim kiiii:44:

Tamam işte gayet güzel zaten çayı çok içen bir eşin olmayacağı için Pembiş çaydanlık size yeterli olacaktır :KK16: Misafirlerin içinde büyük olanı alırsın gayette güzel olur :KK16: Misafirine yetmezse bide pembiş çaydanlıkla demlersin tamamdır :KK16: :KK31:

Ben bi bernardoya uğrayım :KK53:

Rabbim huzurla,mutlulukla,aşkla kullanmayı nasip etsin inşallah:nazar: bende nişanlımla 6yıldır beraberim:KK1::KK16: bu aradaaaaa anahtırlığına bayıldııımmmm öyle bir şeyi nerde bulabilirim kiiii:44:

Aminnn Canım Benimm :KK16: Sizlerede maşallah Allah nazarlardan saklasın :nazar: :nazar: :nazar:

Anahtarlığımı instagramda bir siteden sipariş verdim canım. İsteğin üzerine her şekilde yapıyorlar :KK16:

Kıslarr :KK3: :KK3:

Sevdiceğimin, Ömrümün, Hayatımın Erkeğinin bana Sevgililer Günü Hediyesini sizlerle paylaşmak istedim :KK31: :KK12:

Aşk O Aşk, Sonsuz O :KK69:

$1798818_1464994077053704_1875765812_n.jpg

Haha ilahi :KK9:

Çok komiksin kuzum :KK53: O genelde bir yer bulup oturuyor, ben bir süre gelmeyince aramaya başlıyor :KK37:

Hımm oda güzel :KK31:

Canım biz bayanlar öyleyiz bende geçenlerde bir mağazaya girdim alacağım birşey vardı ama girdiğim mağaza hem çok güzel mutfak eşyaları getirmiş hemde uygun. Nişanlıma msj attım burada kalabilirim diye :KK16: Kalma kalma diyo :KK9: :KK9:

Ne yapacaklar bizimle bilemiyorum :KK9: :KK9:

Herşeyin cook güzel canım gule gule aşkla sevgi ile kullan hepsini
bende herkes gibi anahtarlıgini cook begendim adresini mesaj atar misin ?

Cok güzel her seyiiin masallah, askla kullanin.ve o anahtarlik bir harika masallah.ben de nerde yaptirdigini ögrenebilir miyiiimm

Son düzenleme:
Herşeyin cook güzel canım gule gule aşkla sevgi ile kullan hepsini
bende herkes gibi anahtarlıgini cook begendim adresini mesaj atar misin ?

Hımm şey geç gördüm de biras mesajları işler çok yoğun bu aralar bakamıyorum pek :26: Kusura bakmayın olur mu :KK31:

Teşekkür ederim canım benimmm :KK16:

X