Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Herşeyin çok güzel. :nazar:

Ama ben anahtarlığınıza ba-yıl-dım :KK16:

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Herşeyin çok güzel. :nazar:

Ama ben anahtarlığınıza ba-yıl-dım :KK16:

Aminnnn çok teşekkür ederimm :KK16:

Sizlerde almak isterseniz özelden msj atabilirim nerden almanız gerektiğinizi :KK34: Bende bayıldım ve almadan da duramadım :KK52: :KK16:

Canım MaşaAllahhh dolu dolu bir çeyiz:nazar:.Rabbim hayırla mutlulukla kullanmayı nasip eylesin.Bende diğer arkadaşlar gibi anahtarlığı ayrı bir beğendimmmm:KK16:

Canım MaşaAllahhh dolu dolu bir çeyiz:nazar:.Rabbim hayırla mutlulukla kullanmayı nasip eylesin.Bende diğer arkadaşlar gibi anahtarlığı ayrı bir beğendimmmm:KK16:

Sağolasın kuzumm :KK16:

Daha çok eksiğim var ya ama yavaş yavaş alıcam o yüzden kendimi zor tutuyorum. Daha 1 yıl var düğünümüze :KK17: Allah nasip ederse 2015 gelini olacağım :KK16:

Anahtarlığım tam bir olay oldu zaten :KK16: Benim tasarımım :KK16: Aldığım yerde de satışlar epey bir artmış mail üstüne mail geliyor diyorlardı :KK52:

Sağolasın kuzumm :KK16:

Daha çok eksiğim var ya ama yavaş yavaş alıcam o yüzden kendimi zor tutuyorum. Daha 1 yıl var düğünümüze :KK17: Allah nasip ederse 2015 gelini olacağım :KK16:

Anahtarlığım tam bir olay oldu zaten :KK16: Benim tasarımım :KK16: Aldığım yerde de satışlar epey bir artmış mail üstüne mail geliyor diyorlardı :KK52:

Bende 2015 gelini olacağım inşaAllah :)) alışveriş tutkusu zor durduruluyor :KK52:

Maşallah her şey çok güzel, güle güle kullanmak da nasip olur inşallah :KK34: Anahtarlıkla ilgili bana mesaj atabilirsen çok sevinirim canım. Nice güzel 6 hatta 66 yıllarınız olsun inşallah :KK16:

Maşallah her şey çok güzel, güle güle kullanmak da nasip olur inşallah :KK34: Anahtarlıkla ilgili bana mesaj atabilirsen çok sevinirim canım. Nice güzel 6 hatta 66 yıllarınız olsun inşallah :KK16:

Aminn canım inşallah :KK16: Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için :KK54:

Hemen mesaj atıyorum :KK34:

$8699089122844_0_304x424.jpg

tatlımmm bunu nerden aldınn ben bulamadım nette gördüm çok beğendim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X