Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

canım güle güle kullan çeyizlerini mutlulukla inşallah bu arada hepsi süper yalnız anahtarlığa hayran kaldım

Beğenmene çok sevindim canım

Daha güzelleri sizlerin olsun Anahtarlığım bir harika zaten sevmeyen yok Nazar deydirmeyin ama tamam mı :26:

Kıslaarrr merhaba

Gürallar çay setini yılbaşında kaçırdığım için çok üzülmüştüm sürekli takip ediyordum tekrar gelir diye. Dün iş çıkışı soluğu A101 de aldım ama bir baktım ki resmen yağmalamışlar çay seti kalmamış

Nasıl üzüldüm anlatamam. Nişanlımda bulamazsan bana haber ver dedi. Ona söyledim ama oda trafikteydi. (İstanbul'da yaşayanlar bilir Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçmek çokta kolay olmaz akşam saatlerinde) Aradığımda da saat 8 di. Yetişemez diye ümidimi kesmiştim ve saat 9 da telefonum çaldı. Ta taammm Nişanlımmm Mutluluğummm

Bana tam 2 takım çay seti almış Kurban olurum ben ona Nasıl yetiştin dedim o trafikte. Konu sen olunca her türlü yetişirim dedi

Veee işte karşısınızda çay setimiz

Ne güzel tatlımmmm Çok sevindim senin adına aşkla kullan yeni cicilerini bakalım bende kalpli masaörtüsünden istiyorum dün bitanesinde kalmamıştı bugün annemi mahalledekine baktırtcam ben işteyimde :))

Ne güzel tatlımmmm Çok sevindim senin adına aşkla kullan yeni cicilerini bakalım bende kalpli masaörtüsünden istiyorum dün bitanesinde kalmamıştı bugün annemi mahalledekine baktırtcam ben işteyimde :))

Teşekkür ederim tatlımmm

Off çok zor oluyo ya yağmalıyorlar hep ne var sanki kıtlıktan çıkar gibi hemen bitiyorlar Acıcıkta bizi düşünseler çalışanları ne olur kiii

Son düzenleme:

Kuzumun çay setine kurban olun. yesinler. aşkla mutlulukla kullan canımmm

kuzuuummmmmmmm hepsi çoooook güzel. güle güle kullan. maşallah ben de özelden anahtarlık adresini istiyorum yaa çok heves ettim. ben de haftasonu bi dökeyim neyim var neyim yok. bakıp ekleyim senin çay setinden arkadaşım da almış dün. ben kaçırdım ama daha sıkı takip edicem artık.. :)

Teşekkür ederim canımmmmm İnşallah herkese güzel günlerde aşkla kullanmak nasip olur

Anahtarlık için özelden yazıyorum birazdan canım

Kuzusu bu çay setlerini genelde özel günlerde veriyolar. Bundan sonra 8 mart Kadınlar Günü var. O zamanda çıkabilir. Gözün kulağın her bişeyin A101 de olsun

Ben öyle yaptım ve artık o cicişler benimmmmm

tamam canımcım mesajını bekliyorum ayyy amin inşallah musmutlu şekilde kullanalım vee takip edicem çook teşekkür ederim canım. :=)

Büşracım aldıklarına tek tek baktım çok zevkli seçimler hepsi bayıldım Rabbim mutlulukla huzurla kullanmayı nasip etsin kuzucum

Kuzumun çay setine kurban olun. yesinler. aşkla mutlulukla kullan canımmm

Adaşım ne kadar güzel mutluluklar bunlar böyle İnsan nasılda mutlu oluyor değil mi, benimde böyle benimkine aldırdığım şeyler var

Çok güzel bu seri de, bende de romans serisi var onu tamamlamayı düşünüyorum insallah

Evet harika bir duygu düşünülmek, sevmek, sevilmek, sevildiğini hissetmek

Romans serisini almayı çok istedim ama kaçırdım :26: Bu seride gelince bunuda çok sevdim çok şirinler Bunuda kaçırmak istemedim

Ama yinede takipteyim Romans serisinde de bir takım alabilirim Malum aile kalabalık Ve tam bir çay tiryakileri

O zaman hem ondan hem ondan olsun kuzucum bişe kaybetmezsin Bizimki pek çay sevmez, kahve delisidir o nedenle bolca kupam var

Çaydanlık arayışı içerisindeyim şu günlerde, Bernardonun toz pembe çaydanlığı çok güzel görünüyor gözüme ancak demliği avuç içi kadar. Kalbimi dinleyip onu mu alsam yoksa mantığımı dinleyip korkmazınkini mi alsam karar veremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…