Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

Kıslaaarrr ben yeni cicilerle geldimm

Dün Sevdiceğimle gittik gezdik bol bol

Sonra çok çok beğendiğim yemek takımı vardı onu aldık

Heyecanla sizlerle paylaşmak istiyorummm

47 Parça Yemek Takımımız

6 Adet Pembis Yumurtalıklarımız

Kalpli Kaplarımız

Reçelliğimiz (Mor olanından pembesi yoktu)

Büşram istediğin olmuş maşallah çok ciciler çok güzeller ki bunlarAşkla kullan canım

Büşram istediğin olmuş maşallah çok ciciler çok güzeller ki bunlarAşkla kullan canım

Eveettt çok şükür kuzum ya aradım taradım buldum

Daha güzelleri daha iyileri sana olsun inşallah canım benimm Herşey yuvalarımıs için

ben hepsini çoktan gördümkiiiiiiiiiiiiiaşkla kullan bitanemmmmmmmmmm
aşk kuşuuuuuuuuuuu:13:

Hadi hayırlı olsun, güle güle kullanın canımın içi. inan ki çok sevindimmmm bulup almana

bende reçellik aldım dün

Eveettt çok şükür kuzum ya aradım taradım buldum

Daha güzelleri daha iyileri sana olsun inşallah canım benimm Herşey yuvalarımıs için
Amin kuzum inşallah çok güzeller aramana değmişherşey yuvamız için
ben hepsini çoktan gördümkiiiiiiiiiiiiiaşkla kullan bitanemmmmmmmmmm
aşk kuşuuuuuuuuuuu:13:

Hadi hayırlı olsun, güle güle kullanın canımın içi. inan ki çok sevindimmmm bulup almana

bende reçellik aldım dün

Bana da bekliyorum hatunlar

bende reçellik aldım dün

Ayy teşekkür ederim bebekimm bende nasıl sevindim anlatamam Nişanlım diyor sanarsın tüm dükkanı sana hediye etmişler nasıl mutlu böyle

En ufak birşeyle bile çok çok mutlu olabilirimm

Hani hani bakıyım seninkisilere

Amin kuzum inşallah çok güzeller aramana değmişherşey yuvamız için

Bana da bekliyorum hatunlar
hemen geliyoruuum

öyle olur ki amaaa cok cok istediğin bişeyi almışsın nihayetinde

bak benimki böyle

ya diiimmmmiiiiiiii

bi bu bide romans serisinin şekerliği vardı ya ( çay bardaklarının) onunla beraber 2 oldu. dahada almıcam ya. :26:

Evet kuzumm

Ben benimkini aldıktan sonra romans ve mine serisindeki gibi desenlileri buldum. Ama almış bulundum bir kere birde bende nişanlımda reçel bal falan sevmeyiz. Nişanlım çok nadir kahvaltıda bal yer.

Bu nedenle reçellik alma gibi bir durumum olmayacak. Belki bunu tereyağlık bile yapabilirim tamamen nişanlımın istediğine bağlı

ya bide kahvaltı takımının içindede reçellikler var zaten. ekstra bişey almak gereksiz sırf kapaklı diye aldım bende.

valla içine ne koyarsan onluk olur ister reçel koy,ister şeker, ister tereyağ. kullancak olan sizsiniz

Evet kuzum bir sürü projeler var kafamda

Ben biraz standartların dışına çıkmayı çok seviyorum. Sanırım mutfağımda da öyle olacağım

Çok cici fikirler geliyor bunları gördükçe, aldıkça. Nişanlımda hayretle izliyor beni Ay kıyamam ona ya dün epey güldük eğlendik

canım güle güle kullan nasıl tatlılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…