şoktayım.sinirlerim bozuldu.

canım merhaba,
facebookta üyeliğin varsa birde oradan bak istersen isme bence facebooka üyedir. ordaki fotolardan anlaybilirsin belki, eğer isteyerek bu fotoları oraya koyduysa ordada buna benzer pozları vardır kesin.

canim merakla bekliyoruz sonucu. bir de kizia haber veresn bile nasil sildirecek ki bu siteyi mahkeme karari falan lazim.ailesine anlatabilecek mi bakalim?

vücut hatları aynı onun vücudu inceleyince,gözümün önüne giyinik halini getirip sonra soyunca vücut onun vücudu gibi.

gibi belki olabilirle olmaz benzetiyorda olabilirsin

kaldıki hiç bir insan evladı bu kadar arsız da olamaz hem soyunuk olacak hemde adı sanı herşeyi açık seçik yazılacak ve onunda haberi olmayacak?!

şu yeryüzünde kaçtane ezel vardır kimbilir? aynı soyisim ve isimli kaç yüz insan var ve insanlar çift yaradılmıştır dedikleri bir atasözümüzde var sonuç olarak sen içini ferah tut bence
ihtimalle yola çıkarsan iyilik edecekken,kötülük edersin arkadaşına.

hala araştırıyorum,henüz ulaşamadım onunla ilgili birşeye.

cnm bence abartma bu kadar araştırma soruşturma gerçeği öğrenmek sana ne kazandırak.herkesin özeli bu kadar didiklememek lazım.daha omu değilmi ondan bile emin değilsin.kendisiyle konuşup öğrenebilirsin ancak.napıcaksın.meraba ben liseden arkadaşın niye soyundun diyemi sorucaksın:1shok:.alacağın cevabada hazır ol

gibi belki olabilirle olmaz benzetiyorda olabilirsin

kaldıki hiç bir insan evladı bu kadar arsız da olamaz hem soyunuk olacak hemde adı sanı herşeyi açık seçik yazılacak ve onunda haberi olmayacak?!

şu yeryüzünde kaçtane ezel vardır kimbilir? aynı soyisim ve isimli kaç yüz insan var ve insanlar çift yaradılmıştır dedikleri bir atasözümüzde var sonuç olarak sen içini ferah tut bence
ihtimalle yola çıkarsan iyilik edecekken,kötülük edersin arkadaşına.

tipi tutuyor,profilinde de yaşadığı şehir ve yaşı yazıyor,bu bilgiler de tutuyor.

fotomontajsa allah yapanın ellerine felç indirsin inşallah ama değilse herkezin bilecei iş

cnm bence abartma bu kadar araştırma soruşturma gerçeği öğrenmek sana ne kazandırak.herkesin özeli bu kadar didiklememek lazım.daha omu değilmi ondan bile emin değilsin.kendisiyle konuşup öğrenebilirsin ancak.napıcaksın.meraba ben liseden arkadaşın niye soyundun diyemi sorucaksın:1shok:.alacağın cevabada hazır ol

ben kızın özelini araştırmıyorum,telefon numarasına ya da ona ulaşmamı sağlayacak herhangi bir eski arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum.Kızın bunu neden yaptığını falan merak ediyor değilim,onu bulunca birşey soracak da değilim.
Tek bir amacım var,o da kızı bu resimler hakkında bilgilendirip,yakınları,ya da daha fazla kişi görmeden önlem almasını sağlamak.
Ben de çok rahatsızım bu görevin üstüme kalmış olmasından ama aynı şey sizin başınıza gelse,haberiniz olmadan bu tür resimleriniz internete konulsa,birisinin size haber vermesini istemez misiniz duyarlı davranıp?
Çocukluğumuzun namusunu da mı kurtarmayalım.

canım merhaba,
facebookta üyeliğin varsa birde oradan bak istersen isme bence facebooka üyedir. ordaki fotolardan anlaybilirsin belki, eğer isteyerek bu fotoları oraya koyduysa ordada buna benzer pozları vardır kesin.

facebooka üye değil maalesef,herkes orda bi o yok.

Allah başa vermesin bence ulaş ağzını ara canım bilerek yapacak kadar gerçek adını soyadını verecek kadar salak değildir bu kız..

bugün bir arkadaşın telini buldum ona bahsettim,güvenilir bir kız,kimseye yayacağını sanmadığım biri,neyse o da görüşmüyormuş kimselerle,bi arıştırayım bulursam haber veririm dedi,ama başarabileceğini sanmıyorum.
resimleri yayınlanan kız sanırım herkesle ilişkiyi kesmiş,ulaşmak zor görünüyor.

Gecenlerde tv. de izledim..:nazar:

Adam eski kiz arkadasindan intikam alsin diye, onunla beraberken cektigi fotolari (erotik) ayrildiktan sonra intikam almak icin internette koymus hatta bu kadin Hayat kadini iste telefonnumarasi, email adresi falan vermis....Kadina 1000 lerce telefon, mesaj vs. vs., sonra ögreniyor durumu ve adami mahkemeye veriyor...benneyaptımki

Belki arkadasininda basina böyle birsey geldi, bir eski erkek arkadasi falan yapmasin!!fisfisfis

Vallaha bencede onu bulmaya ve bir sekilde durumu anlat, muhtemelen bilmiyordur...CADIARZU

He evet biliyorum ben koydum derse, senin tercihin tabiki dersin olur biter...:kahve:

Allah başa vermesin bence ulaş ağzını ara canım bilerek yapacak kadar gerçek adını soyadını verecek kadar salak değildir bu kız..

canım ben kızın kendisinin koyduğunu düşünmüyorum zaten,eski bir sevgilisi falan yapmış olabilir intikam için,kızın haberi olmadığına inandığım için kıza ulaşmaya çalışıyorum.

FOTOMONTAJ OLABİLİR.
ASLINDA FOTOMONTAJSA RESiMLERLE İLGİLİ İHBAR EDERİM ŞİKAYET EDERİM GİBİ MESAJLAR YAZSAN NASIL OLUR.
YA DA BAŞKA BİR iSİMLE ONU EKLE O OLUP OLMADIĞINI ANLARSIN ZAMANLA...

Ya bir insan böyle fotolar çektirip adını, soyadını, yaşadığı şehri yazarmı? Hemde anlattığına göre mütasıp bir aileden gelen bir kız bunu yapan çok düşündürücü bir olay...:uhm:

FOTOMONTAJ OLABİLİR.
ASLINDA FOTOMONTAJSA RESiMLERLE İLGİLİ İHBAR EDERİM ŞİKAYET EDERİM GİBİ MESAJLAR YAZSAN NASIL OLUR.
YA DA BAŞKA BİR iSİMLE ONU EKLE O OLUP OLMADIĞINI ANLARSIN ZAMANLA...

bi deniyim bakalım mesaj atıp tehdit etmeyi,mesaj bölümü var mı bi bakiyim.

canım ben photoshop konusunda uzmanım...
yıllarca photoshop çalışmaları yaptım montojıda iyi bilirim ve asıl resimmi montajmı olduğunu anlarım...
istersen özelden linki verebilirsin sana gerçekmi yoksa montajmı olduğunu söyleyebilirim...

blog yönetimine mail attım o blogu acilen kaptmalarını istedim.
bir de blogda yorum bölümüne blogu açan pisliğe yorum yazdım,hemen o resimleri silmezse başının yasalarla çok büyük derde gireceğini söyledim.Tırsıcak mı bakalım.

peki ya kız kendi açtıysa?
ya başka birisi değilde kendi gönül rızasıyla açılmış bir bloksa?
zor durum canım çık işin içinden çıkabilirse...
ahh arkadaşına bir ulaşabilsen!
ne zor durum Rabbim düşman başına vermesin....

okuduğu üniversiteden kayıtlarını bulabilirsin adres tlf vs. bide bunu dene en azından adresini bulursan telf.nuna o şekilde ulaşabilirsin hatta biliyorsan okuduğu ilk okulda bile telf. adresi hala kayıtlıdır bol şans.

X