şoktayım.sinirlerim bozuldu.

başka birşey yoksa birisi muhtemelen eski sevgilisi intikam almak için yapmıştır

çok korkunç ya,kimin yaptığını buldurup mahkemeye verebilir di mi,ama tabi önce haberinin olması lazım kızcağızın.

ttrehberi aç netten...ordan detaylı arama yap...bir kaç denemeden sonra en azından akrabalarından ulaşacağına eminim....aaaa ben olsam şimdiye çoktan bulmuşdum....hadi tatlım bul ara yazık kıza benneyaptımki

baktım canım şimdi,ama kayıtlı bir tel bulunamadı diyor.

ay merak ettim bende görmek istiyorum yazik kiza ya ... bence fotomontajdir ... mademki öyle düzgün bir kiz neden yapsinki belki kendi fotograflari ve hacken yapilipta bilgisayarindan calinmis olabilir hayatta ne düsmanlarimiz oluyor haberimiz olmadan ?

valla ne olucağı hiç belli olmaz.
Bu internette olmayan yapılmayan şey kalmıyor.
Fotomontoj vs vs bir çok şey olabilir gerçekte olabilir bilemeyiz ki ...

ya evettte birde şu var acaba kendinden habersiz yapılan bir şey se kendi ismiylemi yaparlarkiii

bir arkadaşım baktı şimdi,fotomontaj değilmiş.

:uhm:alla alla...................................CADIARZU

bende azbuçuk anlarım link atsan canım bir sakıncası varmı ayrıcada çok merak ettim valla....

yani kız bu resimleri çekmiş ama birisi onun haberi olmadan alıp koymuş internete.
bu durumda kızı bulup haber vermem lazım ama,nasıl bulucam bilmem.
benden başka gören bi yakını falan olmamıştır,haber vereni falan,ilk ben mi görüyorum yani,çok ilginç,ki yıllardır aklıma bile gelmemişti o kız benim.bana mı düştü bu görev şimdi,offf.

merak ettim ben bu kızı yaa.adı soyadı ne bizde görsek

bi saattir facebookta bakınıyorum,kimsenin listesinde kayıtlı değil.Dahası onu sorabileceğim kişiler de kayıtlı değil.neyse yarına kaldı artık,umarım pek kimse görmeden kıza ulaşırım.

eğer haberi yoksa çok kötü bişey yaa eski erkek arkadaşı intikam almak için böyle bişey yapmış olabilir. internet çıktı, kameralı cep telefonları çıktı mertlik bozuldu valla.
inşallah ulaşabilirsinde onunda hberi olur.

canım düşündügün gibi olsaydı başka bır ısım soyısımle çıkardı değil mi internette. kızın anne babası ailesi var sonuçta. kendi ismini kullanmaya cesaret edemez resimlerini koyma cesareti olsa dahı.
fotografları kendisi çektirse bıle belkide oylesıne çekilmiştir ve haberı olmadan ınternete duşmuştur fotograflar.

hala ulaşamadım kimseye,eski bi arkadaşı buldum mail attım ama onun da kızla görüştüğünü sanmıyorum,bakalım cevap gelirse mevzuyu ona devredip aradan çekilicem,ben bulamam çünki kızın telini.O kişi de kızı rencide etmeden yardımcı olacak biri,yani öyle biriydi,bilmiyorum artık,offf,kaç sene geçmiş,ama neyse değişmemiştir heralde hala iyi biridir.

canim kendi istegi ile bile yapsa kimse direkt adini yasini vs koymaz oyle ulu norta. rumuz koyar, mail adresi koyar vs. bu kiza karsi kasitli olarak rezil etmek amaciyla yapilmis. uzuldum simdi. kimlerle arkadaslik ediyoruz yarabbi. guvenip somuruluyoruz. ah erkekler, her zaman su gibi uste cikmavi beceriyorlar. Gokhan Demirkol yargilandi da ne oldu? adam fink atiyor. daha onceki vukuatini bilip de koluna giren kadinlara da yaziklar olsun.

canim nasil ulasirsan ulas ama arkasini birakma. ttnetten degil de rehberden sor. memleketinden mahallesinden falan mutlaka bulursun onla alakali bir akraba.

canim bize de haber ver. merakla bekliyoruz.

hala araştırıyorum,henüz ulaşamadım onunla ilgili birşeye.

kotu bir durum...eger gerçekten haberi yoksa, bunu yapan kor seytanindan bulur insallah
umarim sende kizin telini bulursun...ptt den ogrenemezmisin ya ?
babasinin adini falan bilmiyormusun? yada annesinin ?
ya artik tel nosu bulmak çok kolaylasti bence...
insallah bulursun cunku en azindan haberi yoksa, birseyler yapar...
yazik yaaa çok uzuldum

canım napcaksın herkezin kendi hayatı bence şoka falan girme

X