Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

:roflol::roflol:Konu evcil olunca ben doymak bilmiyorum obezim ben:gitme:cokacimcoook

kaydirigubbakcemile3
nev ve kedilere doymak mı? :sinifsinif:

He hee evet doyumsuz kaydirigubbakcemile3 Kediler söz konusu olunca ben de doymak bilmiyorum ya hepsini yiyesim geliyor cokacimcoook

çok güzel ya ben yeni fark ettim burayı..inşallah bende paşlaşıcam fotoları.... canlarım ya...opuyorumnanaktan

Bekliyoruz canım şirin şirin fotolar yerimseniben

Bahçede mangal yaktığımız zaman gelen daimi misafirlerimiz... :1hug:

386.jpg

428.jpg

465.jpg

478.jpg

504.jpg

507.jpg

Evet canım ben de çok üzülüyorum... :çok üzgünüm: Biz de eşimle hem ön bahçeye hem de arka bahçeye iki tas su koyuyoruz arılar bile gelip su içiyor ordan... a.s

Helal olsun size:lepi:

Biz de apartmanımıza ait olan arka bahçeye kedi evi alıp koyduk. Şimdi anne kediler yavrulaıyla oraya geliyor hergün su ve mama koyuyoruz. Ama sadece biz değil tüm apartman besliyor kedileri mahallemizde. O yüzden seviyorum işte apartmanımı:lepi::lepi::lepi:

Bahçede mangal yaktığımız zaman gelen daimi misafirlerimiz... :1hug:

386.jpg

428.jpg

465.jpg

1. fotodaki vatandaş hep "yakalandık" ifadesiyle poz vermiş sanki :jeyyar:

2. fotodaki arkadaş da "ben mi hiiiç geçiyordum uğradım." diyor gibi...

3. fotodaki surat ise, amaan bi rahat yok, açız kardeşim komşu hakkı derler buna :dilcikar: der gibi geldi :roflol: Allah nazardan saklasın hepsini ve sizleri :nazar:

Asil hiç karşılaştı mı bahçedeki dostlarla, ya da camdan falan gördü mü?

1. fotodaki vatandaş hep "yakalandık" ifadesiyle poz vermiş sanki :jeyyar:

2. fotodaki arkadaş da "ben mi hiiiç geçiyordum uğradım." diyor gibi...

3. fotodaki surat ise, amaan bi rahat yok, açız kardeşim komşu hakkı derler buna :dilcikar: der gibi geldi :roflol: Allah nazardan saklasın hepsini ve sizleri :nazar:

Asil hiç karşılaştı mı bahçedeki dostlarla, ya da camdan falan gördü mü?

Dağaldım:roflol::roflol::roflol::roflol:

Helal olsun size:lepi:

Biz de apartmanımıza ait olan arka bahçeye kedi evi alıp koyduk. Şimdi anne kediler yavrulaıyla oraya geliyor hergün su ve mama koyuyoruz. Ama sadece biz değil tüm apartman besliyor kedileri mahallemizde. O yüzden seviyorum işte apartmanımı:lepi::lepi::lepi:

Senin gibi bir örnek varken komşularının duyarsız kalacağını düşünmezdim, ama tabii konu insan olunca her türlü olumsuzluğa açık oluyor insan. Hayvanlara yaklaşımları insanlar hakkındaki düşüncelerimi temelden değiştirebiliyor. Ama doğru ama yanlış. Karşılıksız bir şey yapabildiğini gördüğümde birinin, bazı kusurlarını unutabiliyorum. Bknz: elinde bir şişe su ve su kabıyla bahçeye süzüldüğünü gördüğüm alt komşum hakkında -ki apartman yaşamıyla ilgili yadırgadığım alışkanlıkları vardır- düşüncelerim -'den +'ya doğru yola çıkmıştı zamanında. zemuszemus

Senin gibi bir örnek varken komşularının duyarsız kalacağını düşünmezdim, ama tabii konu insan olunca her türlü olumsuzluğa açık oluyor insan. Hayvanlara yaklaşımları insanlar hakkındaki düşüncelerimi temelden değiştirebiliyor. Ama doğru ama yanlış. Karşılıksız bir şey yapabildiğini gördüğümde birinin, bazı kusurlarını unutabiliyorum. Bknz: elinde bir şişe su ve su kabıyla bahçeye süzüldüğünü gördüğüm alt komşum hakkında -ki apartman yaşamıyla ilgili yadırgadığım alışkanlıkları vardır- düşüncelerim -'den +'ya doğru yola çıkmıştı zamanında. zemuszemus

Değil mi ya. Bknz: Bende yufkamı hiç sevmez haz etmezken hayvanlar yüzünden sever gibi yapıyorum:umursamaz::tomato::tomato:Tamam gittim:eek:

Hayvanlara yaklaşımları insanlar hakkındaki düşüncelerimi temelden değiştirebiliyor. Ama doğru ama yanlış. Karşılıksız bir şey yapabildiğini gördüğümde birinin, bazı kusurlarını unutabiliyorum. Bknz: elinde bir şişe su ve su kabıyla bahçeye süzüldüğünü gördüğüm alt komşum hakkında -ki apartman yaşamıyla ilgili yadırgadığım alışkanlıkları vardır- düşüncelerim -'den +'ya doğru yola çıkmıştı zamanında. zemuszemus

bu bende de çok olur yufkam. çok sevdiğim biri anında değer kaybedebilir:kızgın:, ya da hiç haz etmediğim biri hakkında olumlu düşüncelerle donanabilirim:asigim:...

:mymeka: şşşt sen evlisin bambi hanım, ne o öyle aşık haller!!!delikafadulden:jeyyar:

Gördüğüne aşık görmediğine bulaşık o melahat adı üstünde:roflol: O laf öleydi demi yav:eek::roflol:

Züpürgeme atlar kaçarımkaydirigubbakcemile:eek:

:mymeka::mymeka: ne melahatlığımı gördünüz nevkör ve yufkör ikilisi, dedikodumu uluorta edenlerin avına çıkıyorum. siz ne sanıyorsunuz?:eek:lmaz:

bu smili aşk anlamında kullanmıyorum ben bi kere :1closedeyes:
hayvansevenleri seviyorum ben. kadın ya da erkek değil, hayvansever onlar. cinsiyeti yok :dilcikar:
askerimin üstüne hayvansever koklamam. zemuszemus

:mymeka::mymeka: ne melahatlığımı gördünüz nevkör ve yufkör ikilisi, dedikodumu uluorta edenlerin avına çıkıyorum. siz ne sanıyorsunuz?:eek:lmaz:

bu smili aşk anlamında kullanmıyorum ben bi kere :1closedeyes:
hayvansevenleri seviyorum ben. kadın ya da erkek değil, hayvansever onlar. cinsiyeti yok :dilcikar:
askerimin üstüne hayvansever koklamam. zemuszemus

delikafadulden delikafadulden delikafadulden havadaaaaaaşk kokusu vaaar, havadaaaa aaaşkko kusu vaaar delikafadulden Nev'im depresyonun nedeni anlaşıldı, günleri saymakta zorlanıyor bambicik :1hug:

Bugün Çamlıca da bulunmak idim :1closedeyes:
Bir kedicik geldi.
Memeler sarkık. a.s
Sanırım yavruları var.
Sağolsun bir bayanın arabasında kedi maması varmış.
Gitti getirdi sevindirdi kediciği. :asigim:
Bende yediğim etten payına düşeni verdim.
:jeyyar:

dsc01786j.jpg

dsc01794q.jpg

dsc01801uix.jpg

Bu da kargacık :1ninca:

dsc01783l.jpg

X