Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

Odunlar müthiş ya:roflol:

KEdi de maşallah far gibi(püskütümün deyimi) açmış gözleri uzunları yakmış galiba:roflol::asigim:

odunlar cidden çok şirin gerçekten, amca tek başına ordaki karavanda yaşıyor, bahçesi var, yandaki aparttan da elektrik hortumluyor, bahçesinde de bu kediciklere bakıyor, deniz, güneş, tam idealimdeki hayat kaydirigubbakcemile3

hayvancığın gözüne doğru bir flaş patlatmış oldum gerçi ama güzel oldu :kedi:

Bu ne beee arkadaş vay anasını:1shok:

Ben Badem ve Cindy için hiç üzülmeyeyimdelikafadulden

He he kaydirigubbakcemile3 Aslında fotoğrafta göründüğünden daha da şişman... Oradaki herkes ayağa kalk da boyunu posunu görelim dediler ama ağırlığından kaldıramadı totosunu yerinden kaydirigubbakcemile3

img2377o.jpg

fotograf datça palamutbükünden opuyorumnanaktan aslında oradaki sevimli bir amcanın bahçesindeki karavanının önüne yaptığı dizaynı çekmek istedim ama bu yavruş da gelip poz verince tadından yenmedi fotograf, paylaşmak istedim opuyorumnanaktan

Orjinal olmuş odunlar... Maşallah adama... Galiba oraya gelen herkes fotoğraf çekiyor ki kedicikler de alışmış bir objektif görünce dayanamayıp hemen poz veriyorlar... kaydirigubbakcemile3

Farlar on numara ama :roflol:

Arkadaşlar Antalya da ev sahipleri tarafından taşınırken terk edilen kedicik... Russianblue cinsi çok değerli... Üstelik hamile... Bu şekilde nasıl terk ediyorlar anlamıyorum... Açacam ağzımı ama olmuyor işte... Fotolar bana ait değildir, sitede yaşayan ve ona her gün mama veren kedisever hocamın çekimleri...

5212_1190693959810_1002206312_30606830_5555485_n.jpg

5212_1190694799831_1002206312_30606832_5352402_n.jpg

Yine boş durmadım bayram tatilini değerlendirip, tatile çıktım... Oralarda gördüğümüz bütün hayvanları mıncıkladık, en çok hoşuma giden de bu oldu... opuyorumnanaktan

Burda bu sevimli kediciklerle kahvaltımızı paylaşıyoruz... :asigim:

117.jpg

120.jpg

Eşimle ben Asil e olan hasretimizi gördüğümüz tüm kedilere sarılarak giderdik... :1hug:

133.jpg

139.jpg

Fethiye çok sıcak bir yer... Ortam olarak yaniii... Hele ordaki kedi ve köpeklerin insanlarla nasıl da içi içe ve mutlu yaşadıklarını gördüm ya mest oldum valla... Hemen hemen her otelin bir kedisi ve köpeği var, köpekler kedilere hiç bir şey yapmıyor ve sürekli kendilerini insanlara sevdiriyorlar... Çok sevdim orayı hiç ayrılasım gelmedi.. :çok üzgünüm:

Şu masumluğa bak... :asigim:

183.jpg

Benim kocaman bir dilim vaaaarrrr... kaydirigubbakcemile3

186.jpg

Yine kahvaltımızı paylaştığımız köpecikler... Nerdeyse oteldeki bütün salam ve sosisleri yediler... Toplam 3 tabak sosis ve salam... Allahtan oteldeki çalışanlar görmedi yoksa atarlardı bizi dışarı... kaydirigubbakcemile3

Hem de kim besledi dersiniz bu bebişleri... Köpek fobisi olan eşim.. :asigim: Artık fobi mobi kalmadı, nerde köpek görsün benden önce atlıyor sevmek için... kaydirigubbakcemile3 :asigim:

198.jpg

215.jpg

Hala doymamışlar... kaydirigubbakcemile3

216.jpg

221.jpg

Bu da bir sokak köpeği, Fethiye deki hemen hemen bütün sokak köpekleri bu şekilde bakımlı... Nasıl da yüzmüş gelmiş şebek...

235.jpg

Şu güzelliğe bakın yaaa.... Yaladım yaladım yuttum bu şirineyi... İnanın bunları görünce bir de köpüşüm olsa dedim kendi kendime... Ne tatlı bu güzellik ya... :asigim:

240.jpg

Eh bu da Datça sahilinde uyuyan güzel bebek...

197.jpg

Foto sergimiz burada bitti arkadaşlar, bu bayram da bu şebekleri severek deşarj olup geldim.... Onlara minnettarım beni mutlu ettikleri için....Şeniz:asigim:

Nazarlarımızı da unutmayalım... yerimseniben

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
HıScim ellerine sağlık.. Özellikle köpiş fotoğraflarına bayıldığımı söylememe bilmem gerek var mı? :eek:
Hele 290 nolu mesajındaki ilk iki fotonun artizine daha da bi'bayıldım..
Hepsine maşallah.. Alabildiğince özgür ve keyifli görünüyorlar..

Not : Mümkünse lulut yanımdayken karşılaşmamayı dilemekte fayda var.. :roflol:

İşte balkonumuzdaki merdivene yuva yapan ve bizlere 2 yumurta veren canım kumrucuğumun çirkin ve bir o kadar tatlı yavrucukları.
Çok bekledim doğmalarını,kargalardan çok korudum ana-babaları yokken opuyorumnanaktan malesef bir yumurtayı alıp gitmiş kargalar ben yokken :sinifsinif: ama 2 yavruyu kurtardık :hooray:

dsc03253j.jpg

Bu da benim çok sevdiğim köpeğim.Ben sahiplenmiştim resmen.Beni çok seviyordu,başkası yanına zor yanaşır.30 villayı koruyor kendisi.opuyorumnanaktan
1003151jpgmm.jpg

Eh bu da Datça sahilinde uyuyan güzel bebek...

Foto sergimiz burada bitti arkadaşlar, bu bayram da bu şebekleri severek deşarj olup geldim.... Onlara minnettarım beni mutlu ettikleri için....Şeniz:asigim:

Nazarlarımızı da unutmayalım... yerimseniben

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bir bayram daha yaklaşıyori benim bildiğim His boş dur(a)maz, bize yine böyle güzel kareler getirir cokacimcoook opuyorumnanaktan

Bu da benim çok sevdiğim köpeğim.Ben sahiplenmiştim resmen.Beni çok seviyordu,başkası yanına zor yanaşır.30 villayı koruyor kendisi.opuyorumnanaktan
]

rep hakkım yokmuş aynı kişiye buradan yazayım yerimseniben bu şirinlikle kimse çekinmez diyeceğim ama uyanıkken eminim görev bilinciyle farklı görünüyordur Çok üzgünüm çoook Ama bu haliyle çok tatlı çoook cokacimcoook

Son düzenleme:
X