Sohbette tüp bebek odası

canım yavaş yükleniyor

bir de gerekli javalar yok olabilir sanırım

ben giriyorum ama tüpbebekte kimse olmuyor

gelin ara sıra da sohbet edelim kıjlar

canım baktım da java yüklemen lazım "java web start" diye birşey

benim mail adımın soruna hotm... bana yazarsan gönderiririm canım

Mehaba
Özelden nasıl mesaj atılıyor. Baktım arkadaşların mailini falan göremiyorum. Yardımcı olursan sevinirim.

Canım arkadaşın nickine sağ tıkla yeni sekmede aç.Yada direkt nickine tıkla onun sayfası açılır.Orda ona mesaj yazacağın butonu görürsün zaten.Yaz mesajını online olduğu zaman görür.O da sana msj atar.

ben giriyorum ama tüpbebekte kimse olmuyor

gelin ara sıra da sohbet edelim kıjlar

Şöyle yapabiliriz.Her KK ya girdiğimizde sohbet sayfasındada tüp bebek bölümünde nickimizi bırakalım.

Eğer sonradan gelen olursa Sohbette özel msj la çağıralım.(Sohbetteki nickin üzerine tıklayarak açılan sayfaya yazarak)
Sohbetteyken özel msj yollandığında hemen ekranda özel sohbet sayfası açılıyor görmemek mümkün değil yani.

Ne dersiniz kızlar ok mi?

ok canım iyi fikir ......................................

kızlar bence şöyle yapalım

burada olan kişiler sohbet odasında tüpbebek bölümüne girsin beklesin

böylece birbirimizi farkedebiliriz

slm ben yeni katıldım 10 senelik evliyim 7 senedir tedavi görüyorum nisan ayında tüp bebek yaptırıcam inşallah tutar

bence saatleselim kimkler hangi saatte gelecek yazsin konusmak istediklerim var sizlerle

sohbet odaları ayzan yeri tıklıyorum ama açılmıyor.... :sm_confused:

Anladım canım,onun için gerekli bir program mı var acaba Pc de olması gerekli? de sende olmayan?
Pek anlamam ben bu işlerden de ben girebiliyorum.

bilmiyorum ki... bende hiç anlamam canım yaa.... :sm_confused:çok istiyorum ama beceremedim bir türlü.... acaba bende olmayan ne merak ettim... sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…